Skoda Felicia Combi

Skoda Felicia Combi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
hehe treba stavit jednu bombu al da nije ona prava sto explodira, nego ono samo malo pukne, baci onih papirica naokolo i izbaci iz sebe ono ko zastavicu na kojoj ima smajli :D:D:D
 
ili bombu suzavac koja u sebi sadrzi kiselinu... ili jos bolje, mobmu naciljanu prema otvoru gepeka koja ispali hrdjave eksere.. tu bi se nesretnik lijepo proveo! :)
 
Član
stavi nekog niggera sa 50cm kitom, po mogucnosti iz zatvora zeljnog necije guzice...pa ko otvori da ga namontira za sva vremena pa da ne moze sjest vise...pola ce grada hodat ko kauboji hahaha :D
 
Član
Imao sam punta i u gepeku 4 zvucnika 3sistemca kenwod, pojacalo alpina 800w, wofer kenwod 1200w sve su mi opuhali ispred doma armije u sarajevu. policajci su mi samo slikali auto i maltletirali me oko vrijednosti muzike odakle mi, gdje sam bio kad sam ostavio auto s kim sam bio ko mi je mama tata brat nana dedo i nikad nista samo ako sta slicno bude nadjeno da cu biti pozvan. ni uzimanje otisaka kazu nemaju otiske u arhivi a svi ih dajemo kada vadimo licnu...

al to je nista Golfa sam uzeo ima 1god. nisam ga vozio ni 15 dana puhnuli ga jarane, zvali sutradan trazili 5500km aferi reko nemam toliko, bilo je prepucavanje jedno 3 dana imam nemam htjeli drotovi fola da prave akciju ovo ono, da bi mi na kraju lik iz policije sredio da ga vratim za 2500km... drama
 
Član
Bekir_SA je napisao(la):
Imao sam punta i u gepeku 4 zvucnika 3sistemca kenwod, pojacalo alpina 800w, wofer kenwod 1200w sve su mi opuhali ispred doma armije u sarajevu. policajci su mi samo slikali auto i maltletirali me oko vrijednosti muzike odakle mi, gdje sam bio kad sam ostavio auto s kim sam bio ko mi je mama tata brat nana dedo i nikad nista samo ako sta slicno bude nadjeno da cu biti pozvan. ni uzimanje otisaka kazu nemaju otiske u arhivi a svi ih dajemo kada vadimo licnu...

al to je nista Golfa sam uzeo ima 1god. nisam ga vozio ni 15 dana puhnuli ga jarane, zvali sutradan trazili 5500km aferi reko nemam toliko, bilo je prepucavanje jedno 3 dana imam nemam htjeli drotovi fola da prave akciju ovo ono, da bi mi na kraju lik iz policije sredio da ga vratim za 2500km... drama

hahahahahahahahhha .... dovoljno je bilo samo sto si napiso da si imao punta .... auto koje je najlakse za odradit ....
 
Član
evo mali update (zbog molbe moderatora, slike smanjene ;)) :

i352819_14022009012.jpg


i352818_14022009009.jpg


i352817_14022009008.jpg


i352816_14022009007.jpg


i352815_14022009006.jpg


i352814_14022009005.jpg


i352813_14022009003.jpg


i352812_14022009001.jpg



Ovom prilikom zahvaljujem se Chuza-i zato sto mi je prosljedio link za ovaj woofer preko msn-a .... hvala manijace, ludace, psihopato imas jedno vopi od mene ;) ....
 
Član
IGY je napisao(la):
Schumi je napisao(la):

bas je simpa zar ne
eddo nije ovo dernek.ba sto ce nam tvoje slike:lol::lol::lol:

pa da vidite kolko sam sretan sto smo napokon zajedno .... hahahahaha .... nego cisto nako da se zna, woof je tezal 17,4kg i svega mi tresle su mi se ruke dok sam poziro da me uhvate u kadar .... a da ne spominjem dolko sam se umorio dok sam ga donio u stan :lol: .... sve u svemu sadzasad sam zadovoljan, vidicemo sutra sta ce bit kad ga spojim ....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top