Skoda Felicia Combi

Skoda Felicia Combi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Pa staces neces sad plakat, staces neg smijat se, meni su ukrali black panel 800 KM ga platio, razbili dva stakla bocna, pa sam se zajebavo.

A ti dodjes na filozofski pa zadignes gepek i odvrnes do kamze pred svima, heh pa naravno da ce te olaksat :)
 
Član
prosle sedmice sa petka na subotu neki je se manglup odlucio da mi izvadi muziku .... razbio mi lijevo zadnje leptir staklo, aktiviro alarm, otkljuco zadnja vrata, preko njih otkljuco prednja, na feliciji sa strane kod vozacevog sjedista ima ruckica za otvaranje gepeka, otvorio gepek, zgrabio kutiju i pun gas. Nista drugo nije ni pogledo u kolima .... u nedjelju ga inspektor naso, priveo ga, javio mi da je naso kutiju i da dodjem po nju u ponedjeljak .... juce sam je pokupio, nije ni u slicnom stanju u kakvom je bila, al mi je vracena :) .... a ko je to uradio, nece da kazu ni meni ni ocu ....
 
Putovanja.ba
Administrator
Nek ti bude utjeha da sam prvi put cuo da je policija pronasla lopova i vratila ukradene stvari pravom vlasniku.
 
Član
pa hocetel/mozetel tuzit tipa il sta, imal kakve sanse da izvuces sta para za nastalu stetu i tako te stvari...
 
Član
sta ces,makar si dobio kutiju nazad,vecina nikada nista i ne vidi ono sto je ukradeno
pogotovu kod nas
ja se plasim tacno navece ostaviti parkirana kola u gradu
 
Član
Navodno nista nije proknjizeno jer nece da momak kao dzaba strada jer taj inspektor je ocev vjeciti duznik posto mu je moj stari spasio zivot u ratu, i sad kao nece da nam kaze ko je to uradio i nece nista da provede kroz knjige cisto iz razloga sto nece da mi kao napravimo nesto glupo (kao npr. bacit mu bombu u kucu, il moje omiljeno, nac ga, pretuc ga, posut benzinom i ....). Tako da je to sve navodno za nase dobro .... Al ba saznace se kad tad, a ja mu necu ostat duzan .... pogotov sto mi je unakazio kutiju .... mislim nije to ba nesto puno stete napravljeno, al je dovoljno da se meni sad ta muzika gadi .... tako da cu je najvjerovatnije prodavat ....

A kod mene stari i ja sumnjamo da je u pitanju neki njihov pajdo, mozda neciji sin, rodjak il nesto i da samo iz tog razloga nece nista da kazu .... al aj, svako uvijek dodje na svoje ....
 
Član
pa jebo mater da imam takvu muziku i neko mi tako nesto uradi... izredo bi mu se na komplet porodici i to njemu pred ocima, a tog bi na mrtvo ime prebio da mu nikad vise ne padne na pamet nikome pric a kamoli da pomisli na tako nesto...
 
Član
zato ja doplatim kasku i za muziku i za felge... jebes 50 km vishe mjesecno al spavam mirno :) ha ja... na felge 5 razlicitih lopov sarafa za svaki slucaj i folije na sva stakla da se nish nevidi a ak se pak ko nasali pa skine platit ce kasko :)
 
N

nenad

Ma nemoj se dzaba nervirat, vazno je da si dobio kutiju nazad, i cudo je pravo da je policija nasla lopova, jer je najsmjesnija stvar kad kazu da znaju oni ko krade u tom djelu grada, i da se to nadje uvjek za par dana.
 
Član
Pike_gti je napisao(la):
zato ja doplatim kasku i za muziku i za felge... jebes 50 km vishe mjesecno al spavam mirno :) ha ja... na felge 5 razlicitih lopov sarafa za svaki slucaj i folije na sva stakla da se nish nevidi a ak se pak ko nasali pa skine platit ce kasko :)

dobro je ako si tako siguran da ce platit kasko... kod mene kona slupala skoro auto... jedva dobila pare od kaska... morala se ganjat da joj u nipex-u smanje cijenu da bi joj platilo osiguranje. a to sto je policija nasla tog lika je cista slucajnost, mozda bila kakva budala pa se kurcio pred njima il nesto...
 
Legend
PA eto to mu ja kazem, a on se ljuti, staces eto jos su ti i vratili. Djabe si se samo nerviro. Bolje da si se ismijo na foru :) hehe
No sikiriki.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top