Skoda Felicia Combi

Skoda Felicia Combi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ma moze se sad nasmijat... a vjeruj tek kad se tako nesto desi, nikome nije do smijeha, vec prije do plača... al vratili su, naci ce se ko je to i uradio i rijesit cemo mi to zajedno s eddom, tj pomoci cemo mu oko tog tipa...
 
N

nenad

Meni kad su ukrali zvucnike, razbili mi staklo, i hajd ja zvao policiju. Dolazi lik na uvidjaj vidno pijan! A to vece bila utakmica BiH-Francuska i on bio na patroli i negdje sjedio gledo tekmu, pio i zvali ga na uvidjaj posto je bio najblizi :) Ja poludio, jos mi on govori da nista ne diram da se uzmu otisci. Ja nazvo stanicu, prijavio ga, zalio se i na kraju nista, ne nadjose mi zvucnike, a i dan danas vidjam tog policajca, kakav lik :)
 
Član
pa znaju doc kad ne treba i gdje ne treba... ja kad sam udario auto njih je 7 doslo i svi mene napali, a lik koji je kriv i koji je pobjego niko ga nije ni pokuso nac. na kraju mi doso poziv od suda kao okrivljenom, al sreca dobra sudijnica bila saslusala kako je sve bilo i pustila me zenska na miru...
 
Član
a jebemu misha...nista u sklopu ide i folije i muzika, ili cu si stavit od stiropora obloge da se ne cuje nista vani hehe ... ajde kolega, bilo pa proslo, samo nemoj posustati...
 
Član
Prosao si extra, neas se na sta zalit care. I ja prvi put cujem da su nekom zapravo nesto nasli i cakstavise vratili.
 
Početnik
ma dobro si ti prosao,i meni su neki dan na malti u sarajevu ukrali cd,zvucnike i torbu sa odjecom i knjigama,nisam ni zvao policiju,koji ce mi k...c, ostalo mi auto :) Nego, fino ti lopovi malo surfaju po stranici,vide ko ima kakvu muziku, pa cak i mogu vidjeti kad ce ko gdje na kafu sjest..idu na sigurno,zna sta imas u gepeku,sta pod sjedistem,gdje ti je pojacalo,imas li alarm,koji je,ma sve..
 
Član
Oggy to i jeste mana ovakih foruma...das lopovu sta god hoce na srebrnom pladnju...zato ja ne spominjem svoj alarm, niti gdje je sikret dugmic za paljenje bibija...ne govorim cak ni da imam rucnu bobu povezanu sa pedalom kvacila, pa ako ko stisne booooom :D
 
Član
Pike_gti je napisao(la):
zato ja doplatim kasku i za muziku i za felge... jebes 50 km vishe mjesecno al spavam mirno :) ha ja... na felge 5 razlicitih lopov sarafa za svaki slucaj i folije na sva stakla da se nish nevidi a ak se pak ko nasali pa skine platit ce kasko :)

Ili pricvrstis kutiju sarafima za gepek pa nek odnese ako moze :D
 
Legend
jbg zao mi je sto si sve prosao,al bar si vratio,u vecini slucajeva ne bude tako dobro......
a za kradljivca,ima vremena doci ce on tebi sam
 
Član
ma ej ba sve je to uredu, al sta sad ja vratim muziku u auto i opet mi je neko izvadi .... pa zapalio bi i auto i muziku i kompjuter i sebe i zgradu i tuzlu i sve ....
 
Član
prijatelju tesko je to zamislit a jos teze osjetit kako ti je bilo .... stvarno mi je zao i ako nista makar suosjecam stobom .... :icon_sad:
 
Član
jebiga eddo, nema ti druge nego da si ugradis daljinsko otkljucavanje gepeka...ko je lud da cupa kutiju od 50 kila preko zadnjeg sica, onda je i zasluzio hebiga hehe :)
 

IGY

Član
eddo je napisao(la):
ma ej ba sve je to uredu, al sta sad ja vratim muziku u auto i opet mi je neko izvadi .... pa zapalio bi i auto i muziku i kompjuter i sebe i zgradu i tuzlu i sve ....

ovo cu zapamtiti kad bude Tuzla gorila da znam ko je kriv :D
a sto se tice muzike nemoj sada nista stavljati u auto, nego ga ostavi cak otklucanog ali praznog i u gepek im stavi jednog velikog smajlija:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top