Skoda Felicia Combi

Skoda Felicia Combi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
stvarno velik woofer... (uzimajuci u obzir koliki si) hahaha :lol: al zar ovo nije vec dalje proslijedjeno:icon_question:
 
Član
evo poceli su prvi nacrti iduce kutije made by eddo ;) .... pa reko da to podjelim sa vama, ko konta super ko ne konta, skontace kad se napravi, proslu kutiju sam racunao i proracunavao jako dugo vremena, a i na ovoj se necu zurit tak da nemojte mislit da ce bit gotova bas previse uskoro :cool: al sto se tice ovako nacrta i proracuna, postacu to barem malo redovnije da se vidi kako napredujem .... ipak ovakve stvari se prave jednom i treba ih napravit kako treba inace si samo dzaba bacio svoje dragocjeno vrijeme ni na sta .... i da napomenem, (barem mislim) da sam uznapredovao dosta sto se tice izracuna i proracuna kutija, ovu kutiju gradim za slusanje, jos se nisam odlucio tacno oko frekvencije, znam samo da ide nisko, nekih 33-40Hz otprilike .... sto se tice velicine kutije, tu jako puno faktora igra ulogu, al s obzirom da se radi slot port, u sustini sto je moguce veca kutija da se napravi, takva ce se i napravit, to dosta zavisi od auta .... uglavnom trudicu se da to sto prije zavrsim i da postam rezultate .... evo prva prvcata skica:

i356555_16022009.jpg
 
Član
pa s obzirom da sam ogranicen sa prostorom izmedju 50 i 80 litara (vjerovatno ce to na kraju bit 60-70 al potrudicu se da naguram sto je moguce vise ;)) ....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top