Skoda Felicia Combi

Skoda Felicia Combi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo reko da i ja malo predstavim svoje avtasce .... To je sto je zasad, bice jos dosta posla na njoj sad na proljece, stavice se bolje felge, spustice se crvenim oprugama, radice se 2 usisa na haubi, ide usis i na krov (najvjerovatnije nisam se za to jos 100% odlucio), zatvoricu joj bocne zmigavce, skinucu ovu ruznu roru nazad i gledacu da mi se ta rupa na braniku skroz zatvori mislim da ce tako bit bolje. To je to otprilike zasad sto sam zamislio. Kako se bude auto radilo, postavljacu slike, iako ce to tek bit najvjerovatnije tam u 3 il 4 mjesecu, reko da vec polako pocnem predstavljat ovaj blentavi komad lima .........






















Evo i jedan klip napravljen 31.12.2007. odtad se jos dosta uradilo, al slike ce bit tek kad se zavrse svi radovi .... nadam se do kraja sedmice

http://www.youtube.com/watch?v=3P_oGBPyM0I
 
Član
RE: Skoda Felicija Combi

Fina skodica drug, sretno u radovima...
A na gepek sam ljubomoran! :)
 
Član
RE: Skoda Felicija Combi

odlican bibi druze, ajd nek si i ti prestavio svoju kociju kako bog zapovijeda hehe...druze ako treba sta od plastike nabavljat, znas kome se trebas obratit hehe :D
 
Član
RE: Skoda Felicija Combi

Hvala svima i jedan veliki pozdrav za vas sve ....

dzekigold je napisao(la):
mogao si još zatvoriti komplet zadnju haubu a tablu u branik

Konto sam se da to radim, al ovo bar po mom misljenju nije auto kojem bi to stojalo ....
 
Član
RE: Skoda Felicija Combi

imamo edo tu jos puno posla... cim krene ljepse vrijeme krecemo skupa u poduhvate :) samo daje para kakvih velikih nece nam auta vise ovako izgledat... pozz :)
 

Eko

Član
RE: Skoda Felicija Combi

il je u skode slab krov il je pravo jaka muzika ;-)

Poz
 
Legend
RE: Skoda Felicija Combi

fina skodica iako ne voli felicije al bas je fina,prednji branik mi se svidja
pionirke imas kao moje,jesu D2 il D4?
 
Član
RE: Skoda Felicija Combi

D4 brate, al lose sam to izabro, da sam znao da cu nac vako pojacalo, uzeo bi d2, al eto, sto je tu je .... al ne brinem se bog zna puno. ako me ove ne zadovolje rezultatom, stavicu spl 10-ke dvije, il neke druge zvucnike koji su jacinom tu negdje kao i pioneer ts-w2501d4 (800W RMS/2500W max) ....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top