Skoda Fabia 1,9 TDI by Taaky 15.7 update montirane gume i felge =) =)

Skoda Fabia 1,9 TDI by Taaky 15.7 update montirane gume i felge =) =)

Član
RE: Skoda Fabia 1,9 TDI by Taaky

Udobnost i fabia,pogotovo na duzim relacijama, ne idu bas u istu recenicu, eventualno moze se govoriti o nekoj komfornosti i udobnosti na prednjim sjedistima, ali zadnja klupa...
 
Član
RE: Skoda Fabia 1,9 TDI by Taaky

neznam nisam jos nigdje duze isao..al je udobna..i sto mi se svidja na zadnjoj klupi sto je visa malo..pa vidis sve..nego kakva je razlika u stopkama u facelift.a i obicne fabie
 
Član
RE: Skoda Fabia 1,9 TDI by Taaky

Evo ti zadnje, stare stope:
http://www.bhtuning.com/fabia-limpi-update-nove-stope-t-29809-2.html
 
Član
RE: Skoda Fabia 1,9 TDI by Taaky

drustvo..ocu da vadim ovaj kasetas iz auta..sta mi predlazete..da uzmem cd player sony sa usb.om .. ili orginal skodin cd player
 
Član
RE: Skoda Fabia 1,9 TDI by Taaky

Zavisi do koliko para, ali orginal nemoj, preskup. Radije kakav pioneer sa usb ulazom, nisu skupi, a sasvim solidni. ;)
 
Član
RE: Skoda Fabia 1,9 TDI by Taaky

ovaj skodin cd player..je polovan..jedno 50 kmcica..a ovaj sony..sam koristio pa izvadio..
 
Član
RE: Skoda Fabia 1,9 TDI by Taaky

zvucnici nisu losi ...da je moje auto..lego bi tu kakav vufer i pojacalo..al vise je od starog..sutra idemo gledat taj cd skodin orginal...
 
Član
RE: Skoda Fabia 1,9 TDI by Taaky

hehe hvala drug..i tvoja je bas predobra ,.sutra..cu stavit ovaj sa usbom..za probu da vidim kako ce izgledat..
 
Član
RE: Skoda Fabia 1,9 TDI by Taaky

Evo ga nesto se ko malo i radilo ..stavio sam novi cd player u autic.. sony sa usb.om .. stavljena je neka plastika koja je home made od mene i starog ..to je samo privremeno dok ne kupimo orginalnu lajsnu..dok odemo u mostar ..il negdje drugo ..al i ovo moze proc.. onda moje oko sokolovo je opzailo da nam sijalice ispala nekako i da stoji krivo ..pa ruzno baca svjetlost..desni far .,,,sad kako doc do nje..i crkla nam je desna sijalica u maglenci..ja sam gledo odozgo se ne moze nikako doc do maglenke ..kako bi to mogo ..al da ne skidam branik :lol:

 
Član
RE: Skoda Fabia 1,9 TDI by Taaky

lLose si uradio ovu plastiku nema nista bez org.

Sto se tice mjenjanja sijalice,mora postojati zastitna plastika ili guma sa unutrasnje strane fara koja se skida i tako dodjes do sijalice,a sto se tice sijalice u maglenki skida se zastitna plastika odozdo naravno ako je ima ili cak u nekim slucajevima i plastika ispod blatobrana sto kod tebe predpostavljam da nije slucaj... ;)
 
Član
RE: Skoda Fabia 1,9 TDI by Taaky

znam da plastika nije nesto..kupicemo org. svkakao..ovo je privremeno..a ne mogu nikako da dodjem do fara..jer ima ono kuciste od filtera zraka..sve stisnuto ..
 
Top