Skoda Fabia 1,9 TDI by Taaky 15.7 update montirane gume i felge =) =)

Skoda Fabia 1,9 TDI by Taaky 15.7 update montirane gume i felge =) =)

Član
Eo ga stigla nova vozilica... Skoda Fabia 1,9 TDI DI crveno.. 105konjica ..77kw ..elegance oprema ...vecina vas zna sta ima..ja jos ne znam sta sve ima ...:lol: .. ono sto sam vidio ..su maglenke..servo ..4x airbag..abs.. asr..alu felge..grijanje siceva..el.podizaci stakala..el.retrovizori ..bord komjuter .. boja metalik tamno plava... presla 140 000..extra ocuvana..stvarno nema packe ... 2003 godiste...imam mali problemcic odma..ne radi mi desni podizac..kad na desnim vratima nece..a kad na vozacevim ono gdje ima za sve prozore ..onda radi..sta moze bit ...
eo koja slika .. kisa pada a ja cistim auto..:lol:













 
RE: Skoda Fabia 1,9 TDI by Taaky

otiso ti dzek od otvaranja i zatvaranja s desih vrata, a da ne kupujes to' ja sam imao isto s tim problema' uzeo sprej za takve stvari i osprico ocisitio i sad radi .. :)
 
Član
RE: Skoda Fabia 1,9 TDI by Taaky

znaci negine mi rastavljanje..a gdje taj dzek dodje..otprilike..mogu ga psricnut wd.om ..i da frcera
 
Član
RE: Skoda Fabia 1,9 TDI by Taaky

Svaka cast na kupovini!:cool: Sto se tice podizaca, riknuo ti je prekidac! Nista strasno, nadji na otpadu!
 
Član
RE: Skoda Fabia 1,9 TDI by Taaky

hvala hvala...kakav prekidac...ono dugme za prozore..il jestno unutra...jer na vratima od vozaca ..mogu da spustim taj prozor
 
Član
RE: Skoda Fabia 1,9 TDI by Taaky

ide fabia ko luda:cool: cestitam

a sta je ovo svi sa vw-a prelaze na skode:icon_question: vw das Auto:D
 
Član
RE: Skoda Fabia 1,9 TDI by Taaky

hehe..u nove pobjede...brate leti ...ja nemogu da vjerujem...ljepi za sjedalo...sinoc jablanica bugojno ..magla ..sve 100-120 km/h ...a nista preko 3 rpm...a ne trosi puno... nece preko 5 litara..na bordu tako pise...
 
RE: Skoda Fabia 1,9 TDI by Taaky

pa na vratima/tapacirungu prekidac za otv/zatvaranje, ne mora znacit ni da je otisao' skines samo malo tapacirung i izbijes odozdo prekidas' i pospricaj njega i dzek ...i pregledaj zabice(kontakte) i ako opet ne bude htjeo onda kupi DRUGI :)
 
Član
RE: Skoda Fabia 1,9 TDI by Taaky

Kazem ti zato sto je moja tetka imala isti problem! Sa svojih vrata je mogla, a sa suvozacevih nije mogla da otvori!
 
Član
RE: Skoda Fabia 1,9 TDI by Taaky

Čestitam na autiću..puno sretnih km :cool:

Po problemu mislim da je samo konektor u pitanju..kad na jednoj strani ide a na drugoj ne?

Inače ovo je motor od 74KW ili ti do 101 ks...vezija od 105ks ili 77 kw je rezervirana za ove novi model Fabie.

Sve u svemu respekt na opremi i autiću i da te dobro služi ;)
 
Član
RE: Skoda Fabia 1,9 TDI by Taaky

ne znam..ja sam gledo na smchiptuning ..i ima motor od 105ks..a tako mi je i covjek reko..ja sam prezadovoljan..ima koja sitnica al to je nista...
 
Član
RE: Skoda Fabia 1,9 TDI by Taaky

boss_C200 je napisao(la):
ide fabia ko luda:cool: cestitam

a sta je ovo svi sa vw-a prelaze na skode:icon_question: vw das Auto:D

sbe je to isto! hehe shit pa hajd hahha :lol::lol: sala mala:D
 
Top