Skoda Fabia 1,9 TDI by Taaky 15.7 update montirane gume i felge =) =)

Skoda Fabia 1,9 TDI by Taaky 15.7 update montirane gume i felge =) =)

Član
RE: Skoda Fabia 1,9 TDI by Taaky

po meni i neije covjek neki sminker..nako normala ..cuva auto..ima pokoja sitnica..handrilo ga parkiranje..malo mi je na desnim vratima ulupio lajsnu..samo se udubila..i nista vise..i staklo zadnji mi je ko zagrebano malo zamuceno na nekim djelovima od brisaca..cime to rjesit.
 
Član
RE: Skoda Fabia 1,9 TDI by Taaky

Taaky je napisao(la):
po meni i neije covjek neki sminker..nako normala ..cuva auto..ima pokoja sitnica..handrilo ga parkiranje..malo mi je na desnim vratima ulupio lajsnu..samo se udubila..i nista vise..i staklo zadnji mi je ko zagrebano malo zamuceno na nekim djelovima od brisaca..cime to rjesit.

to se moze polirati, ako nije puno nadji polir pastu za staklo...
ako je malo vise izgrebano il sta vec, ima ljudi koji se bave time, i oni to ispoliraju, a kako, to ne znam.
 
Član
RE: Skoda Fabia 1,9 TDI by Taaky

ma nije to puno..samo se malo zamutilo staklo...ja kad sam pravo skidalo se na nekim djelovima i vodom...a moze li obicna polir pasta..ili mora bas za staklo
 

MTR

Član
RE: Skoda Fabia 1,9 TDI by Taaky

Dobar izbor brate , imao sam jednu s istim motorom ( 2004 ) , haha , dere Octavie u brdu , od 1 do 3-ce slajdra ko luda a ne trosi puno . Autic je samo takav , cuvaj to , Skoda Rules :cool::cool::cool:
 
Član
RE: Skoda Fabia 1,9 TDI by Taaky

ma jasta..dere ko luda..juce ja vozo...sa starim..ja polako drugom jedno 40 bilo rupa..kazes stari stisni gas..ja stisnu ..samo ljepi za sjedalo ja pogledo skoro 80km/h ..nije to neka brzina al za pocetnika i to drugom..auto drugom krece..a kvacilo je meni fenomenalno naspram golfovog ...
 
Član
RE: Skoda Fabia 1,9 TDI by Taaky

Super fabia, sretno;) samo nije mi jasno, ako je 2003g. odakle ove fl stope, to neko naknadno mijenjao?
 
Član
RE: Skoda Fabia 1,9 TDI by Taaky

nije..nego je ova na prelazu 02-03 napravljeno 30,12,02 ..a reg tamo u 03
 
Član
RE: Skoda Fabia 1,9 TDI by Taaky

Facelift fabije je uraden tek 2005, kadu su isle te stope, okrugle maglenke, drugaciji volan...dakle naknadno su zamijenjene. hajde ionako su ove stope i ljepse od onih starijih.:icon_smile:
 
Član
RE: Skoda Fabia 1,9 TDI by Taaky

ne znam..a ove su bas mocne..sigurno je momak ih mjenjo..a udaran nije 100% ..vozio na dijagnostiku ..pa kod majstora
 
Član
RE: Skoda Fabia 1,9 TDI by Taaky

ma jasta..samo da je malo komotnija nazad..al ... leti ko avion;)
 
Član
RE: Skoda Fabia 1,9 TDI by Taaky

Čestitam na kupnji !! Nek te dobro služi !!
Kolega mi ima sličnu i dobro se navozao --bez bitnih kvarova preko 200 k km u 5 god.
 
Član
RE: Skoda Fabia 1,9 TDI by Taaky

jedino mi se kod fabije ne svidja udobnost, tj neudobnost, malo auto tvrdo, i sto su sjedista bas malena....sve ovo sam osjetio na putu od 350 km... a inace po gradu,na kracim relacijama se ovo i ne osjeti...prava mala zvrka:icon_biggrin:
 
Član
RE: Skoda Fabia 1,9 TDI by Taaky

ne znam..meni je bas dobra..i udobna je pravo...jes malo kruta..al u zavoje ulazi;)
 
Top