Skoda Fabia 1,9 TDI by Taaky 15.7 update montirane gume i felge =) =)

Skoda Fabia 1,9 TDI by Taaky 15.7 update montirane gume i felge =) =)

Član
hvala =) ...ja prezadovoljan...sada u bugojnu imaju 2 iste fabiane boja i felge..a ostalo je razlicito =) ...
 
Član
fino su legle, ali nemoj se j*at sa oprugama, samo ce ti razj*at auto...skupljaj pare ako treba i godinu dana i uzmi gewinde...imao sma oboje i znam sta pricam...;)
 
Član
mislim da nece on za gewinde, jer ni ne vozi taaky jos, a opet pomasna je to investicija... a nije mi jasno razj"at auto? evo kod mene su opruge, doduse i nesto drugaciji amortizeri, ocekivao sam barem duplo gore, drmusanje i sl.... ali cak sasvim fino se vozi, drzi super...
 
Član
bravo samo naprijed.. svidja mi se za sad pravo!
a ako bas bas oces da ga spustis onda se strpi za gewinde.. a raz'ebat ce se brzo krhka su nam auta:D:D:D
 
Član
ma vidjecemo za dalje...ako fabiana ostane i kod mene ...onda ce ic gewinde...jer stari ubrzo oce da je prepisuje na mene...a je bas ne bi nesto to ..ali vicemo....a govorio sam mu za opruge...kaze da je sasvim i ovo dovoljno...jer kad on sam sjedne ili ja i on..auto legne ...i vako na skoro svakom trotoaru se zakaci maska...al ima jos polako...bitno je da su felge legle
 
Član
i danas se nesto radilo...stavljena je tablica nazad ..msm skinut je okvir i zaljepljena je ....traku sam koristio marke seles...5m 3,5km ...jako je dobra...drzi nenormalno ...druge nije bilo kupit...one 3m ali i ova je predobra...probavao sam je odvalit ali ne ....i jako sam happy...uradio sam samo zadnju tablicu...jer prednji branik moram popravljat...jer sam udario pasce ...pa mi je napuko...tako da necu dirat dok ga ne ofarbam taj dio...i onda ce valjat....stvarno drugo auto nazad...a nekad kasnije cu i znakove skinut da bude kolko tolko clean ;);) ..sada moram uzet i bijele diode za zadnju tablu ali ne prejake...nesto moram skontat...



 
Član
ma vidjecemo...polako...nigdje zurbe....:D ...samo laganini...sad cu prvo da saniram ovaj branik...pa cemo vidit dalje..a do tad ove sitnice pomalo radit :D ...
 
Član
aha bas tako izgleda...ja poceo ljepit ..i ufati slucajno u krivo...jedva nekako odvali jer nisam pritsno..da je zaljepim pravilno...a sad drzi ko luda....vidjecemo koliko ce drzati
 
Član
Nisam znao da ovako skode mogu biti lijepe! Cestitam odlicno ja! prava curica! Nije problem ako bude sta pomoc i ti se meni javi! Pa ako me vidis po Bugojnu Zovi da se upoznamo :)
 
Top