Skoda Fabia 1,9 TDI by Taaky 15.7 update montirane gume i felge =) =)

Skoda Fabia 1,9 TDI by Taaky 15.7 update montirane gume i felge =) =)

Član
RE: Skoda Fabia 1,9 TDI by Taaky

hvala hvala ...pa slicno je to vw skoda...a fabia je dobra nije puno stara ..a nije skupa...
 
Član
RE: Skoda Fabia 1,9 TDI by Taaky

bravo taaky,ponovio se,svaka cast,fina vozilica,samo naprijed,zelim ti svu srecu,i puno predjenih kilometara;)
 
Član
RE: Skoda Fabia 1,9 TDI by Taaky

danas se malo radilo..napravljen prekidac..samo se nakupilo prljavstine...sazno sam sta jos imam od opreme:lol: imam jos grijace u retrovizorima i senzore za kisu...i neka mjesta za ostavu...;);)
 
Legend
RE: Skoda Fabia 1,9 TDI by Taaky

odlicna fabia druze,fina boja,ista moja:icon_biggrin:
nek je sa srecom i puno predjenih kilometara:cool:
 
Član
RE: Skoda Fabia 1,9 TDI by Taaky

Taaky je napisao(la):
danas se malo radilo..napravljen prekidac..samo se nakupilo prljavstine...sazno sam sta jos imam od opreme:lol: imam jos grijace u retrovizorima i senzore za kisu...i neka mjesta za ostavu...;);)

jesi otkrio rezervnu gumu:lol::lol::lol::lol::lol::lol:;)
 
Član
RE: Skoda Fabia 1,9 TDI by Taaky

hvala drug..i tebi sa tvojom sa sto manje kvarova a vise kilometara..ja sam popravio sitnice koje nisu radile..napravio i sad sve frcera;)

zlajaaa je napisao(la):
Taaky je napisao(la):
danas se malo radilo..napravljen prekidac..samo se nakupilo prljavstine...sazno sam sta jos imam od opreme:lol: imam jos grijace u retrovizorima i senzore za kisu...i neka mjesta za ostavu...;);)

jesi otkrio rezervnu gumu:lol::lol::lol::lol::lol::lol:;)

:lol::lol::lol::lol: nesh vjerovat jesam...naso sam ispod suvozacevog sjedista ima malo prostora..pa ispod volana..pa tamo lijevo gdje je za kopcanje na kompjuter.
 
RE: Skoda Fabia 1,9 TDI by Taaky

drug,prebaci ovu vozilicu u ostale,nije joj mjesto medju njemackim vozilima,i ako koristi njemacke motore,mjenjace ne znaci da je njemacki proizvod....made in czech republic(Mlada Boleslava)
 
Član
RE: Skoda Fabia 1,9 TDI by Taaky

Zasto da prebacuje:icon_rolleyes:,neka to stoi gdje jeste,i gotovo.....:cool:
 
Član
RE: Skoda Fabia 1,9 TDI by Taaky

nidje vezze...koliko bi se onda skoda trebalo prebacit..daj nemoj pametovat dzabe..ako neodgovara ima admin ili moderatori ..pa nek prebace...
 
Član
RE: Skoda Fabia 1,9 TDI by Taaky

Taaky je napisao(la):
nidje vezze...koliko bi se onda skoda trebalo prebacit..daj nemoj pametovat dzabe..ako neodgovara ima admin ili moderatori ..pa nek prebace...

ugled -0, hehe! sve ti je jasno;)
 
Član
RE: Skoda Fabia 1,9 TDI by Taaky

ma pametnjakovic neki.. nakupio 20 postova..i pravi se neko..nekazem ja da smo sad ti il ja neko i nesto ovde..al ...
 
Član
RE: Skoda Fabia 1,9 TDI by Taaky

Taaky je napisao(la):
ma pametnjakovic neki.. nakupio 20 postova..i pravi se neko..nekazem ja da smo sad ti il ja neko i nesto ovde..al ...

jbg, godine nisu bitne! samo dobro volja i ljubac:icon_biggrin::icon_biggrin::lol:
 
Član
RE: Skoda Fabia 1,9 TDI by Taaky

lijepa fabijana,,,vidi se da je ocuvana neki sminker vozo
 
Top