Sinoc kod mosta suade dilberovic

Sinoc kod mosta suade dilberovic

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Deyo je napisao(la):
Nije niko rekao za BMW-a, BMW je gospodsko auto, a likovi kao ovaj misle ako kupe nekog iz '85 i uvale gas da su gotivni...

Zato i kazem da mu auto nije bijesno al ni sekunde a to ako on misli da je gotivan u njemu mora da ima nekih "serious issues"...

edoze je napisao(la):
nodi,bmw se tretira kao "sportsko" auto,koje vozaju "rejseri"
znas i sam sta radi zadnja vuca na klizavom
ne vjerujem da je iko ista mislio protiv auta,to je vise bilo usput,da je sjeo i u ladu,i na ledu joj dao pun gas,isto bi bilo
samo nek je vw:D

To je upravo ono edo sto i ja hocu da kazem...nisam ni ja reko da iko nesto u vezi auta...ako si majmun ko sto jesi napravit ces isto sranje sa bilo kojim autom ha imo prednju ha zadnju vucu..
 
Član
edoze je napisao(la):
nodi,bmw se tretira kao "sportsko" auto,koje vozaju "rejseri"
znas i sam sta radi zadnja vuca na klizavom
ne vjerujem da je iko ista mislio protiv auta,to je vise bilo usput,da je sjeo i u ladu,i na ledu joj dao pun gas,isto bi bilo
samo nek je vw:D

samo nek je golf 2 1.6d :D
 
Član
Elma666 je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
Djevojci samo da kazem da nikakve koristi nemas od tipkanja na forumima jer svoju si priliku da ucinis nesto povodom njegove neodgovornosti imala na sudu i nisi iskoristila...mene ako pitas greska jedna velika...bila ti covjek ili ne sad nisi nista dobila time...sjest ce opet u isto auto sa svojom vozackicom u dzepu i kako vidim po njegovim postovima nista pametniji nece biti...ali eto to je tvoja odluka pa kakva god bila ipak se o tebi i radi...u svakom slucaju zelim ti brz oporavak i da sve prodje u najboljem redu...sretno;)

Mislis da nemam? Ako nista imam neku psihicku satisfakciju, i ako se ja negdje spominjem mislim da imam pravo reci svoje misljenje i svoj stav o onome sto se MENI desilo. Zasto da pustim njega da prica svoje bajke, mislim da je dovoljno uradio nije trebao jos da po netu pise kojekakve gluposti. Ono sto se mene licno tice budi siguran da imam komentar (nemoj nista licno shvatiti, govorim generalno).
Hvala na zeljama ;)

Dobro sefe:icon_biggrin:...nisam reko nemoj nego jebiga imala si priliku da napravis nesto produktivnije a nisi...zasto..to ti samo znas...a na ovom forumu bujrum komentarisi...niko ti nista nece reci i cak sta vise naravno da cemo te i podrzat kad je o ovakvim stvarima rijec;)
 
Član
sto kaze nodi kakvo bijesno auto.vidim BMW eno ga jos pred MUPom usinut da valja. a danas se moze stelom sve rijesit i vozacka i ko je kriv samo tebe elma ne kontam sto ti ovo treba jer kriva si cim si sjela u auto a znala kako vozi. Uglavnom zelim ti brz oporavak i pamet u glavu sljedeci put
 
Član
ne mora on bit bijesan, mozda ima neki motor ispred...i jos hajvan koji u njega sjedne, sa (mozda) ljetnim gumama...
najgore je sto ce on sad, ovakav kakav je, kupit jos jaceg, pa mozda jos goru nesrecu napravit, jer kako vidim ima 5 udesa iza sebe...nadam se da ce jedan ubuduce bit onaj zadnji...samo da ne bude niko s njim...
 
Administrator
Faya_M5 je napisao(la):
ne mora on bit bijesan, mozda ima neki motor ispred...i jos hajvan koji u njega sjedne, sa (mozda) ljetnim gumama...
najgore je sto ce on sad, ovakav kakav je, kupit jos jaceg, pa mozda jos goru nesrecu napravit, jer kako vidim ima 5 udesa iza sebe...nadam se da ce jedan ubuduce bit onaj zadnji...samo da ne bude niko s njim...

kupio je puno jaceg, nissana od mene, nadam se da nece uraditi nesto slicno
 
Član
Hehe baš i ja htjedoh reći,kupio je on opet auto sa zadnjom vučom,170ks čini mi se..

P.S.Jel to ja nisam baja a imam kockicu :icon_mad:
 
Član
ko je vozio bmw-a e30 i novijeg zna sta ti motori rade,pocevsi od 1,6 pa na vise;)
sve preko 2,0 je itekako makina i stroj,ne u smislu izgleda,nego u smislu performansi,koje se mogu mjeriti i sa vecinom danasnjih auta...tako da price,ovo je krs,i tome slicno,ne piju vode...taj krs ce danas pocijepat vecinu evropljana sa pribliznom snagom,a stari su i po 25 godina
 
Legend
Schumi je napisao(la):
Hehe baš i ja htjedoh reći,kupio je on opet auto sa zadnjom vučom,170ks čini mi se..

P.S.Jel to ja nisam baja a imam kockicu :icon_mad:

da nissana uzeo, i udario ga odmah nakon toga, nije proslo ni 5 dana.. sad je sav saren :icon_sad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top