Sinoc kod mosta suade dilberovic

Sinoc kod mosta suade dilberovic

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Administrator
Elma666 je napisao(la):
I sta je sa onim kad si klizao niz brdo nisi mogao da se popnes, dva puta udarili u ogradu od necije kuce, nisi pitao kako sam ja koja sjedim nazad nego si izasao da vidis jel ti sta autu bilo. Nisi ni skontao koliko sam ja preblijedila od straha. Isti taj jebeni dan. I priznajem nisi ti jedini kriv, nego trebala sam ja da imam mozga pa da izadjem i kazem ti HAJ ZDRAVO.

jel to znaci da si i u nissanu bila kad je imao sudar :icon_question:
 
Član
Elma, brz oporavak zelim...nadam se da ce sve biti u redu...;)

...a o ovoj "pametnici" ne treba nista ni govoriti...sve je on rekao svojim postovima:icon_mad:...njemu je i biciklo previse...:lol:
 
Član
madmono je napisao(la):
E haj sad lijepo mi zamolijo da zakljucate ovu temu :icon_twisted:

Za one koje zanima danas sam bio kod javnog tuziioca i sve optuzbe protiv mene su odbacene posto je utvrdzeno da nisam KRIV tako da moja vozacka ostaje meni u dzepu :p :p :p

I naravno za sve da vas demantujem nisam bio ni pijan ni drogiran da zavrsimo sa ovom temom...

I HVALA vam na lijepim zeljama za oduzimanje vozacke na 1 godinu samo sanjaj te :lol::123:

A BMW uskoro na cesti
:p :icon_twisted::D


nemogu da vjerujem da ima ovakvih kretena..
 
Član
Zanimljivo kako 80% nesreca dodje ili kad je pice u pitanju, ili kad je qrcenje za raju u pitanju...hmmmm:icon_rolleyes:
 
Član
u sani covjek ljudi motorom kod skole isao 120 i udario curu .... bacio je na banderu ...bandera i dan danas kriva nisu je zamjenili ...a cura ostala nepokretna do kraja zivota ....

jarane to sto si uradio dokaz da si glup ili ti noge smrde ...

e to je ona tema HVALITE LI SE SVOJIM AUTOM ... a vidis da momak ima bmw jebottttteeeeeeee...








eh steta jarane .... a gdje si sad da se javis ...

znas prijetiti drugima kao hocemo li odma ovo ono ...a sto sad se nejavis ...

nemas .....

ccc

elma svaka ti cast
 
Član
meni zao elme bgm:icon_cry:
al nije stigao presaltat u drugu,al je zato rekao gledajte kako ce sad da klize
i sto je najgore,taj u audiju,koji ga je udario ispade kriv,a mozda i nije ustvari bio:icon_rolleyes:
 
Član
Evo sad iscita sve ove postove i sta god da napisem suvisno je....
Zao mi samo nastradilih,curi ce sad trebat mjececi da se oporavi zbog gluposti pojedinca koji se glupira po gradu!

Elma svaka cast sto si se javila ;)
 
jbg ljudi on vozi bmw-a , frajer... BMW- Bez Mozgo Wić :icon_confused:

Djevojci sretno u daljem oporavku... nadam se da ce sve biti ok s nogom pa kad se to zamiri da ga s njom opali u j... :icon_eek:
 
Član
Ljudi i Bmw-ovi..hmmm...neko kad je majmun i misli da je "the man" moze on vozat i stojadina isti qurac...kojem god autu uvalis gas on ide...pa me malo nerviraju ove price ima bmw-a pa misli da je frajer itd...nema to veze s bimerom i bijesnim autima jer njegovo i nije neko bijesno iskren da budem...cist il pjan il drogiran il retardiran il u bilo kojem jebenom stanju pa ako imas i malo mozga Bog ti jadan zna se sta ne treba po takvom vremenu radit a pogotov ne sa zadnjom vucom...sto dalje naravno implicira da i nemas mozga sto se da vidit iz tvojih postova...ali eto sta ces takvih hajvana je pun qurac na nasim cestama tako da nazalost uvijek mozemo ocekivati ovakve ili slicne situacije...
Djevojci samo da kazem da nikakve koristi nemas od tipkanja na forumima jer svoju si priliku da ucinis nesto povodom njegove neodgovornosti imala na sudu i nisi iskoristila...mene ako pitas greska jedna velika...bila ti covjek ili ne sad nisi nista dobila time...sjest ce opet u isto auto sa svojom vozackicom u dzepu i kako vidim po njegovim postovima nista pametniji nece biti...ali eto to je tvoja odluka pa kakva god bila ipak se o tebi i radi...u svakom slucaju zelim ti brz oporavak i da sve prodje u najboljem redu...sretno;)
 
Član
nodiash je napisao(la):
Djevojci samo da kazem da nikakve koristi nemas od tipkanja na forumima jer svoju si priliku da ucinis nesto povodom njegove neodgovornosti imala na sudu i nisi iskoristila...mene ako pitas greska jedna velika...bila ti covjek ili ne sad nisi nista dobila time...sjest ce opet u isto auto sa svojom vozackicom u dzepu i kako vidim po njegovim postovima nista pametniji nece biti...ali eto to je tvoja odluka pa kakva god bila ipak se o tebi i radi...u svakom slucaju zelim ti brz oporavak i da sve prodje u najboljem redu...sretno;)

Mislis da nemam? Ako nista imam neku psihicku satisfakciju, i ako se ja negdje spominjem mislim da imam pravo reci svoje misljenje i svoj stav o onome sto se MENI desilo. Zasto da pustim njega da prica svoje bajke, mislim da je dovoljno uradio nije trebao jos da po netu pise kojekakve gluposti. Ono sto se mene licno tice budi siguran da imam komentar (nemoj nista licno shvatiti, govorim generalno).
Hvala na zeljama ;)
 
Član
nodi,bmw se tretira kao "sportsko" auto,koje vozaju "rejseri"
znas i sam sta radi zadnja vuca na klizavom
ne vjerujem da je iko ista mislio protiv auta,to je vise bilo usput,da je sjeo i u ladu,i na ledu joj dao pun gas,isto bi bilo
samo nek je vw:D
 
Član
ma joj... sta da ti kazem... osim da ti zelim brz oporavak bez ikakvih posljedica.... i od sada pazi malo vise.... :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top