Sinoc kod mosta suade dilberovic

Sinoc kod mosta suade dilberovic

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Sinoc oko 23h momak je zezajuci se sa BMW-om poceo da se okrece na glavnoj ulici kretajuci se od grbavice prema skenderiji presao u suprotnu traku a na njega je naletio audi 4. Povrijeđene su dvije zenske osobe suvozaci, iz audija lakse a djevojka iz bmw-a zadobila je teze tjelesne ozljede, lom obje noge.



 
zalosnoo..i kako se to pravi budalaa automm..ja isto volim..al bratee ne previsee..i pogotovo kad je mokro,snijeg il led..

a vide snijega u vas..kod mene jos nije padaoo..
nisam jos skinuo ni felge :icon_smile:
 
Legend
black_devil je napisao(la):
zalosnoo..i kako se to pravi budalaa automm..ja isto volim..al bratee ne previsee..i pogotovo kad je mokro,snijeg il led..

a vide snijega u vas..kod mene jos nije padaoo..
nisam jos skinuo ni felge :icon_smile:

Kako mozes vidjeti nije ni ovaj, pa se popeo na banderu ;)
 
Putovanja.ba
Administrator
Madmono? Tako nekako mu je nick na forumima bio, mislim da je to on...
 

IGY

Član
kreten, nemam sta drugo reci
zao mi djevojke sto je dobila teze tjelesne povrede, ni kriva ni duzna nastrada
 
Član
Kad ce ljudi shvatit da nema zezanja u ovim uslovima nikako. A bez dobrih zimskih guma ni voznje.
 
Član
ccc, ja se bas sinoc provozo po onom ledu...jbt pa ne mozes zakocit kako treba, a ni krenut bez slajdranja (al bukvalno)...i on se nadje s BMW-om, sa ljetnim gumama, zajebavat...zao mi samo ovih suvozaca koji sjednu s ovim hajvanima...
 
Član
Policajci koji su bili na uviđaju kazu da je decko bio pod dejstvom narkotika, a da nije imao sudar sa audijem zavrsio bi u miljackoj. Nije imao kontakt sa stubom ulicne rasvjete, samo sa audijem. bilo je i ranije od 23 sata.
 
Član
A baš kao što rekoh i prekjučer na chatu ovakivih se treba čuvat da tvoj auto i ti ne nastradate na pravdi boga a njih brzo pokupi led i snijeg, i naravno žao mi djevojke nastrada zbog nečije gluposti bez potrebe :icon_sad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top