Sinoc kod mosta suade dilberovic

Sinoc kod mosta suade dilberovic

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
IGY je napisao(la):
kreten, nemam sta drugo reci
zao mi djevojke sto je dobila teze tjelesne povrede, ni kriva ni duzna nastrada

JA sma vozijo taj BMW sta pijevas picaka ti materina ko bi bio dovoljno lud da se zajbava sinc svijuti ????

I za vasu informaciju imao sam uimske gume koje nisu pomogle nikako...

BLACK KNIGHT je napisao(la):
Ovakvim debilima bih ja licno polomio obje noge...ne bi im trebao udes...:icon_mad::icon_mad::icon_mad:


HOces odma pasa nije problem:icon_question::icon_question::icon_question:
 
Član
dokaz koliko razmisljas je ono sinoc a policajci kazu da si bio pod uticajem narkotika, ko je bio lud da vozi u takvom stanju. nemoj momke napadati kad znas da si kriv, svak ima pravo na vlastito misljenje, a svjedoci kazu da si se poceo okretati od samo semafora pa kako dogura gore da su ti neznam kakve gume ako nisi divljao???

zbog ovakvih zajebavanja sve nas stavljaju u isti kos i za njih smo samo ulicni trkaci koje treba kaz[/u]niti na svakom cosku i zbog ovakvih zajebancija stradaju neduzni...
 
Član
Alden_SA je napisao(la):
...

zbog ovakvih zajebavanja sve nas stavljaju u isti kos i za njih smo samo ulicni trkaci koje treba kazniti na svakom cosku i zbog ovakvih zajebancija stradaju neduzni...

debeo POTPIS!!!
 
Ljudi malo pretjeruju s komentarima a moglo se bilo kome desiti!A policija kaze-policija svasta kaze!I ja sam dobila od policajca na pitanje kako je nastradala djevojka dobila odgovor-"ma odnijeli su je na nosilima, ma jel to ona ludjakinja sto je stalno divljala po gradu?!"Toliko o takticnosti policajaca samo!
 
Član
djavolica je napisao(la):
Ljudi malo pretjeruju s komentarima a moglo se bilo kome desiti!A policija kaze-policija svasta kaze!I ja sam dobila od policajca na pitanje kako je nastradala djevojka dobila odgovor-"ma odnijeli su je na nosilima, ma jel to ona ludjakinja sto je stalno divljala po gradu?!"Toliko o takticnosti policajaca samo!

Policajce uopste ne treba komentarisati. Djeca se odgajaju i uce da su policajci najpostenija bica, koja pomazu, hvataju lopove i sta ti ja vec znam a u stvari su vecinom konjine i seljacine teske, cast izuzetcima.

Nesreci je presudilo "dvije koke u mom BMW-u" tj, mladost ludost!

Želim brz oporavak i gubitak vozacke na jedno godinu dana!
 
Član
madmono je napisao(la):
IGY je napisao(la):
kreten, nemam sta drugo reci
zao mi djevojke sto je dobila teze tjelesne povrede, ni kriva ni duzna nastrada

JA sma vozijo taj BMW sta pijevas picaka ti materina ko bi bio dovoljno lud da se zajbava sinc svijuti ????

I za vasu informaciju imao sam uimske gume koje nisu pomogle nikako...

BLACK KNIGHT je napisao(la):
Ovakvim debilima bih ja licno polomio obje noge...ne bi im trebao udes...:icon_mad::icon_mad::icon_mad:


HOces odma pasa nije problem:icon_question::icon_question::icon_question:



hahaahhah i hrabri su se usrali....
gdje su sad mangupi:icon_question:

joj pasa zao mi je al sam si kriv
 
Član
Alden_SA je napisao(la):
dokaz koliko razmisljas je ono sinoc a policajci kazu da si bio pod uticajem narkotika, ko je bio lud da vozi u takvom stanju. nemoj momke napadati kad znas da si kriv, svak ima pravo na vlastito misljenje, a svjedoci kazu da si se poceo okretati od samo semafora pa kako dogura gore da su ti neznam kakve gume ako nisi divljao???

zbog ovakvih zajebavanja sve nas stavljaju u isti kos i za njih smo samo ulicni trkaci koje treba kaz[/u]niti na svakom cosku i zbog ovakvih zajebancija stradaju neduzni...
Jesu drotovi rekli a sto mi nisu sta nasli u krvi jeli mislis da bi me pustili odma da idem ili mi vratili vozacku da nisam bio cist???

Ma da to vise nije ni bitno sranje se desavaju svakome se moze desiti haj mi bjasni kako cu da divljam kad sam bio na semaforu nisam stigao ni da prebacim ni u 2 brzinu...

To sto vi pricate su price za malo dijecu...

Deslio se sta se desilo u galavin niko nije pogino hvala bogu sto je naj bitinije ....

Mojoj dijevojci je slomljena jena noga ali bice sve ok.....To mi je naj bitnije za sada...

A za vozacku neka uzmu nije problem nikakav....
 
Član
nisi uspio u 2. presaltat, a volko auto razbio...ja kolko znam 1. se ide do 25-30 km/h, na ledu i manje...pri toj brzini mene kao pjesaka udari, nece mi nista bit...priznaj da si se zajebavao i tacka...
nek ti bude pouka, sto ste ostali zivi...
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
nisi uspio u 2. presaltat, a volko auto razbio...ja kolko znam 1. se ide do 25-30 km/h, na ledu i manje...pri toj brzini mene kao pjesaka udari, nece mi nista bit...priznaj da si se zajebavao i tacka...
nek ti bude pouka, sto ste ostali zivi...

POTPIS ! :icon_confused:
 
Član
blindery je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
nisi uspio u 2. presaltat, a volko auto razbio...ja kolko znam 1. se ide do 25-30 km/h, na ledu i manje...pri toj brzini mene kao pjesaka udari, nece mi nista bit...priznaj da si se zajebavao i tacka...
nek ti bude pouka, sto ste ostali zivi...

POTPIS ! :icon_confused:

pa mozda nisi ni kreno nikako cuj nisi presalto u 2
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
nisi uspio u 2. presaltat, a volko auto razbio...ja kolko znam 1. se ide do 25-30 km/h, na ledu i manje...pri toj brzini mene kao pjesaka udari, nece mi nista bit...priznaj da si se zajebavao i tacka...
nek ti bude pouka, sto ste ostali zivi...

Ja kako sam primjetio njeg je auti udario u vrata,a na ovim slikama se vidi da su samo vrata razbijena al ti si kriv mogao si manje divljat na onakvom vremenu.Kako nisi mislio na suvozaca(djevojku)?
 
Član
[/quote]
Ma da to vise nije ni bitno sranje se desavaju svakome se moze desiti haj mi bjasni kako cu da divljam kad sam bio na semaforu nisam stigao ni da prebacim ni u 2 brzinu...
[/quote]

Nebi da ispadne da nesto pametujem ili sta ja znam al bi stvarno volio da znam sta se desilo!! Ovu je noc fakat bilo klizavo, drama!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top