Sinoc kod mosta suade dilberovic

Sinoc kod mosta suade dilberovic

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
na slikama se ne vidi, vrata su smrskana i prag je bukvalno dosao do centralnog grebena tj do mjenjaca, da si bio na semaforu i da si tek krenuo neznam kako ti je onda uspjelo da iz krajnje desne trake prema Skenderiji pređes u krajnju desnu prema Grbavici, to su tri trake od tvoje i nekih 40 metara od semafora ako nisi divljao???
 
Član
Ja se bezveze bas cuo sa drugom,i on mi isprica za ovaj udes i kaze da si presalto iz pete u cetvrtu kad te bacilo,nisi kretao sa semafora..Al nebitno,nije moje da sudim niti da se petljam..Auto ce se popraviti,bitno da je ziva glava,jebo lim
 

IGY

Član
madmono je napisao(la):
IGY je napisao(la):
kreten, nemam sta drugo reci
zao mi djevojke sto je dobila teze tjelesne povrede, ni kriva ni duzna nastrada

JA sma vozijo taj BMW sta pijevas picaka ti materina ko bi bio dovoljno lud da se zajbava sinc svijuti ????

I za vasu informaciju imao sam uimske gume koje nisu pomogle nikako...

BLACK KNIGHT je napisao(la):
Ovakvim debilima bih ja licno polomio obje noge...ne bi im trebao udes...:icon_mad::icon_mad::icon_mad:


HOces odma pasa nije problem:icon_question::icon_question::icon_question:



a da malo pripazis na rijecnik ???
 
Član
madmono predstavi se u clanovima, to pravila foruma nalazu. Il se brisu naredni postovi na forumu...

Schumi kako ti jaran moze znati da je on iz pete u cetvrtu presaltao?

Ocito je ovdje bilo malo vise glupiranja, brzina i nije morala biti neka, jer nije on udario u audija nego audi njega, tu se audijeva brzina pika. No desava se, ak nesto nauci iz ovoga, super je prosao. Usput, za srijedu opet najavljuju snijeg, 10-15 cm ce ga biti. Tako se spremite :icon_biggrin:
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
madmono predstavi se u clanovima, to pravila foruma nalazu. Il se brisu naredni postovi na forumu...

Schumi kako ti jaran moze znati da je on iz pete u cetvrtu presaltao?

Ocito je ovdje bilo malo vise glupiranja, brzina i nije morala biti neka, jer nije on udario u audija nego audi njega, tu se audijeva brzina pika. No desava se, ak nesto nauci iz ovoga, super je prosao. Usput, za srijedu opet najavljuju snijeg, 10-15 cm ce ga biti. Tako se spremite :icon_biggrin:

Mozda se oni znaju ili imaju zajednickog druga pa tako saznao,nisam pitao...I ne zanima me pravo da ti kazem,meni ni iz dzepa ni u dzep.
Taman se jedan snijeg otopi,onda drugi padne.Sve mokro i prljavo,da bar hoce zapadati da se sve zatrpa i mirna Bosna
 
Član
madmono je napisao(la):
Schumi je napisao(la):
Ja se bezveze bas cuo sa drugom,i on mi isprica za ovaj udes i kaze da si presalto iz pete u cetvrtu kad te bacilo,nisi kretao sa semafora..Al nebitno,nije moje da sudim niti da se petljam..Auto ce se popraviti,bitno da je ziva glava,jebo lim

Evo neko pametan nema sta svaka cast a auto s enece popravljati ne moze i ne isplati se :icon_cry:

ma jebo te auto kume mogla je stradati glava nekom...a za vozacku kazes nek je uzmu pa normlano onda ces voziti bez vozacke jel tako??
ako se vec volite glupirati po ovakvom vremenu to radite na mjestima gdje nema nikog pa rizikujte sami nemojte da neko drugi strada a boli me k***c sta ce vama biti ako se glupirate nije mi zao...i hajd reci istinu sta je bilo posto vidim ovdje svi izmisljaju zato ti reci kako je bilo tacno nemoj nish lagati jer je nemoguce da nepresaltas u 2 brzinu a onako bude...

arminnn je napisao(la):
madmono je napisao(la):
IGY je napisao(la):
kreten, nemam sta drugo reci
zao mi djevojke sto je dobila teze tjelesne povrede, ni kriva ni duzna nastrada

JA sma vozijo taj BMW sta pijevas picaka ti materina ko bi bio dovoljno lud da se zajbava sinc svijuti ????

I za vasu informaciju imao sam uimske gume koje nisu pomogle nikako...

BLACK KNIGHT je napisao(la):
Ovakvim debilima bih ja licno polomio obje noge...ne bi im trebao udes...:icon_mad::icon_mad::icon_mad:


HOces odma pasa nije problem:icon_question::icon_question::icon_question:



hahaahhah i hrabri su se usrali....
gdje su sad mangupi:icon_question:

joj pasa zao mi je al sam si kriv



mrzim one sto se uvlace drugima u š***k
a evo mene armine nisam se ja usro jel kakav problem sad
black knight je reko istinu jel mislis da se neko usro ba, mozda nisu svi hrabri ko ti ovdje armine nezz sta se mijesas uopste nemam se ni ja sta mijesati u ovo posto nezz sta je bilo ali samo da znas da se ovdje niko ne boji kume nacu se sa svakim ali sta imas od toga mene je to kostalo 1,5 godinu zivota sve zbog ovih mangupa...danas niko nije mangup i najveca pic*a moze ubiti moras biti svjestan toga
 
Član
E haj sad lijepo mi zamolijo da zakljucate ovu temu :icon_twisted:

Za one koje zanima danas sam bio kod javnog tuziioca i sve optuzbe protiv mene su odbacene posto je utvrdzeno da nisam KRIV tako da moja vozacka ostaje meni u dzepu :p :p :p

I naravno za sve da vas demantujem nisam bio ni pijan ni drogiran da zavrsimo sa ovom temom...

I HVALA vam na lijepim zeljama za oduzimanje vozacke na 1 godinu samo sanjaj te :lol::123:

A BMW uskoro na cesti :p :icon_twisted::D
 
Član
Lijepo zamoliti da se zakljuca tema jelde? Zasto me to ne cudi?

Mislim da je bilo dosta tvog hvalisanja da si razbio do sada 5 auta. Ne vozim, ali nesto mi govori da se tim covjek ne bi trebao hvaliti. Uostalom i to je tvoja stvar ali je li tebi ista znaci sto sam ja mogla da POGINEM??? I BMW uskoro opet na cesti? Ma nek je to vazno. I upravu je neko ko je rekao da "i ako ti uzmu vozacku opet ces da vozis"- isto kao da je iz tvojih usta doslo. Tako je kod ljudi koji misle da imaju svuda stelu, ok mozda imas ali nemas je kod Boga sigurno.

Sta je bilo sa onim "cuj kako mi cudno zvuci motor" pa si onda gasao i rekao mi "joj vidi kako ce se sad okretati ljudi" To je tebi inace jedino vazno u tvom "zivotu" ako tako mozes nazvati to sto zivis. Vazno je da se neko okrene za tobom, da si ti lafac sto imas bijesno auto, sto se za tobom okrene neko ko nema hljeba da se najede. Ma uzivancija na kvadrat.
I sta je sa onim kad si klizao niz brdo nisi mogao da se popnes, dva puta udarili u ogradu od necije kuce, nisi pitao kako sam ja koja sjedim nazad nego si izasao da vidis jel ti sta autu bilo. Nisi ni skontao koliko sam ja preblijedila od straha. Isti taj jebeni dan. I priznajem nisi ti jedini kriv, nego trebala sam ja da imam mozga pa da izadjem i kazem ti HAJ ZDRAVO.

Nemoj da bi jos jednom spomenuo da si bio cist, povlacis mi zivce samo tako!!!! I nakon tvojih prijetnji meni, pitao si me "kako ti mislis da se boris sa mnom" Oooooo dobro si ti svjestan koliko ja tebe mogu da uvalim na sto jednom mjestu, ali jebi ga znas i da imam karakter i nekog obzira prema tvojoj mami i porodici generalno pa to necu uraditi.

Bio si kod javnog tuzioca i tuzbe su odbacene jer sam JA nesto sto se naziva "covjek" pa te nisam tuzila jer mi ne trebaju nikakve pare, nicim se ono sto sam prozivjela ne moze platiti jadnom odstetom.
Tuzitelj, citiram: "Ovo je krivicno djelo zbog toga sto si ti Elma dobila teske tjelesne povrede, inace bi bio samo prekrsaj. Dijete drago, ne znam kako si ostala ziva, pravnik sam ali to je samo Boziji sud bio da ti prezivis. Da li zelis da krivicno gonis doticnu osobu....." na sta sam ja odgovorila NE, i da ponovo bih to rekla iako sam sad tek svjesna da tebe ne zaboli ni cosak sta se sa mene desilo.
 
Član
Ma samo je pitanje minuta kad ce se on javiti i reci da sam ja sve izmislila i da nemam sipku u nozi i saraf koji je poceo da izlazi iz noge, pa moram na jos jednu operaciju, pod rizikom da ako ga izvade onaj sto je ispod pukne pa da mi haos u nozi napravi.
Ali eto bit ce da je on savjestan vozac koji je sasvim slucajno razbio 5 auta, i naravn NIKADA ali bas NIKADA on nije kriv, to mora da pise u ustavu ove drzave, samo ne znam kako je nama svima to promaklo.
 
Član
kao sto sam i reko vozice bez vozacke opet sve do jednom...a moze nekad naletiti i na krivu osobu..da si tako nesh mojoj sestri uradio naso bi te i ubio iste sekunde...elma666 ni tuzba nece nista promijeniti jer je to levat koji nema mozga tako da je i bolje sto ga nisi tuzila jebati ga..i jos nesh sretno na operaciji nadam se da ce sve biti uredu
 
Član
xzone je napisao(la):
kao sto sam i reko vozice bez vozacke opet sve do jednom...a moze nekad naletiti i na krivu osobu..da si tako nesh mojoj sestri uradio naso bi te i ubio iste sekunde...elma666 ni tuzba nece nista promijeniti jer je to levat koji nema mozga tako da je i bolje sto ga nisi tuzila jebati ga..i jos nesh sretno na operaciji nadam se da ce sve biti uredu

Ja inace vjerujem u neke vise sile, to me jedino i spasilo, nek mu Bog sudi iako on naravno ne vjeruje u njeg i misli da je on sam Bog... Ko visoko leti nisko pada ... kad tad ...
Ne treba to ubiti, nek zivi to mu je najveca kazna kad mu zivot ne lici ni na sta, jebi ga usrao je i moj ali prodje to sve.
Hvala ti za zelje, eto neko ko me ne zna ima reda, a onaj ko mi je sve napravio nije se sjetio te tvoje posljednje recenice ;)
 
Član
madmono je napisao(la):
E haj sad lijepo mi zamolijo da zakljucate ovu temu :icon_twisted:

Za one koje zanima danas sam bio kod javnog tuziioca i sve optuzbe protiv mene su odbacene posto je utvrdzeno da nisam KRIV tako da moja vozacka ostaje meni u dzepu :p :p :p

I naravno za sve da vas demantujem nisam bio ni pijan ni drogiran da zavrsimo sa ovom temom...

I HVALA vam na lijepim zeljama za oduzimanje vozacke na 1 godinu samo sanjaj te :lol::123:

A BMW uskoro na cesti :p :icon_twisted::D


Heheh taj tip hem sto nezna vozit jos i nepismen :lol: :lol: :lol: :lol:

Elma zelim ti puno srece i pazi u buduce u cije Auto sjedas.

Pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top