Seat Ibiza...

Seat Ibiza...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
e zdravo ljudi eo reko da malo osvjezim temu...u medjuvremenu je drugar moj kupio golf IV 4motion 2.8 v6 i cipovao je ima tacno 222konja...stvarno auto mete..
i jedno vece smo stali jedan iza drugog na auto putu i gurali do 240(moze jos)uglavnom ostao je iza mene....stvarno sam mislio necu moci da mu pobjegnem al et... evo ima i slikica mada se slabo vidi slikano nekim grbavim telefonom pa....



ovo ja i drug stavljali zimski setap na seata :D pa malo to ovjekovjecili:cool:
 
Član
op OP...eo danas malo radio...skratio sam rucicu mjenjaca nekako mi bila previsoko pa sam odrezao jedno 30mm i sad bas ljepo izgleda em nekako mi ljepse saltati uglavnom fino je ispalo....usput trazim rucicu mjenjaca od golf 4 da stavim ovo je neka kupovna,nesvidja mi se pa zelim da je zamjenim...
evo i slike




Usput jos sam prefarbao i ovaj poklopac od pretinca...bio je tamno sivi(neznam zasto) pa sam ga prefarbao u mat crnu i odma ljepse...malo se vidi na ovoj zadnjoj slici al uslikacu ljepse..slike uskoro...
 
Početnik
jeli ovaj toj frend regan na crankshaftu,ima ista tamo ja mislim da je to ta,,,svidja mi se rucica...isto smo uradili
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
jeli ovaj toj frend regan na crankshaftu,ima ista tamo ja mislim da je to ta,,,svidja mi se rucica...isto smo uradili

na sta mislis da ima ista??(IBIZA)ako to mislis...to sam ja i tamo i vamo ;)
 
Član
mislim da je mislio na cetvorku,jeste ovo bi trebala biti PEROX-ova cetvorka,fina je ova tvoja ibiza,svidja mi se pravo,i ova rucica ljepse izgleda kako si je skratio,fkt jeste nekako preduga fabricki:cool::cool:
 
Član
jeste peroxova cetvorka...bas je bilo predugacko kao da vozim dajca :D ona drska pola metra ima :D
 
Član
ibiza je super---nemoze to auto da nevalja,jeste dosta ljepse sto si skratio rucicu mjenjaca........
 
Član
aldintdi je napisao(la):
ibiza je super---nemoze to auto da nevalja,jeste dosta ljepse sto si skratio rucicu mjenjaca........

hvala,hvala ma mora da valja...ljepse nekako saltati sa kracom polugom,barem meni;)



Schumi je napisao(la):
memi je napisao(la):
Skinuo ga i samo presao sa mat crnim sprejom..jednostavno :D

Javi ako se krene ljuštiti da znam jer sam i ja kontao tako ofarbati ali strah me da neće držati :icon_biggrin:

ma nista se neljusti samo fino sve ocisti i udri lagano...ja sam presao 2,3 puta onako detaljno a onda sam kad se dobro osusilo samo jos jednom presao skroz lagano...kao da prasina pada i nema sta nit se guli nit mos rukom ono ogult..;)
 
Član
op,op,op:icon_smile:
evo nisam se dugo javljao u svojooj temi pa reko da dam neke nove vijesti,
Nove fele su na autu.
Jedva sam docekao da ih stavim i meni je 1000 puta ljepse nego one stare...
paaaa narodeee sta kazeeetee:icon_smile::icon_smile:








:cool::cool:

nazad ce ici distanceri 2cm posto je previse ubacen tocak...i tako :D
 
Administrator
felge su odlicne.... puno bolje stoje... velicina taman:cool:
jos dok pozadi nabacis distance biti ce pun pogodak;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top