Seat Ibiza...

Seat Ibiza...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
OggyBoy je napisao(la):
Extra. Izbjegavaću potezanje sa SEAT-om po Banjaluci.:D

;););)
hahaha

GolFanatiCars je napisao(la):
Svaka cast na izboru auta ;) Odlican seat :cool:

Samo joj fali cupra eksterijer ali ovako je jos zanimljivije pogledas je reko bi ma slabo nesto a kad otrese nekog onda bude da je slaba procjena :icon_biggrin:

Sretno pa da sredis sve sto sto imas u planu;)

iskreno potrudicu se da nadjem negdje branike od cupre...ali ako ne uspijem ostavicu ovako neka bude malo nevinasce:icon_evil::icon_evil:
sad u sredu idem da sredim taj desni blatobran sto je malo udareno(od prethodnog vlasnika)i da je jos malo utegnem....uglavnom hvala svima na pohvalama
 
Član
kako to da nema vec blow off ventil ? probaj nabaviti Forge 007P taj dodje fabricki na APX/BAM mashinama
 
Član
odlicna ibizzaaaaa sto se tice vanjskog izgleda ko sve ostale to mi se svidja nema nekih plastika na njemu ali mashina upsalalalalalalala........ sto ce se neko zaletiti da se potegne s tobom misli ce da je to neki chadjo hahahahaha samo ga jos malo utegni i bit ce cista perfekcija.... sretno
 
Član
GaRGa je napisao(la):
kako to da nema vec blow off ventil ? probaj nabaviti Forge 007P taj dodje fabricki na APX/BAM mashinama

neznam ni ja kako nema:icon_question::icon_question:
uglavnom hvala pokusacu da nabavim;)

e pa evo nisam vam dugo pisao pa reko da malo osvjezim....ovih dana sam odvezao auto da mi se uradi ovaj blatobran desni sto je imao ostecenja i da uradim prag koji je bio malo korozirao:icon_mad:...tako da sam to ovih dana zavrsio..:cool:...slike cu vam postaviti danas,sutra kad uhvatim vremena...:icon_smile::icon_smile:
 
Legend
gledao sam da se prodaje,ali k'o da sam vidio da pise 150ps u oglasu, pa me i nije nesto zaintrigiralo.. ali sada je vec druga prica :)

strasno auto..
 
Član
memi je napisao(la):
GaRGa je napisao(la):
kako to da nema vec blow off ventil ? probaj nabaviti Forge 007P taj dodje fabricki na APX/BAM mashinama

neznam ni ja kako nema:icon_question::icon_question:
uglavnom hvala pokusacu da nabavim;)

e pa evo nisam vam dugo pisao pa reko da malo osvjezim....ovih dana sam odvezao auto da mi se uradi ovaj blatobran desni sto je imao ostecenja i da uradim prag koji je bio malo korozirao:icon_mad:...tako da sam to ovih dana zavrsio..:cool:...slike cu vam postaviti danas,sutra kad uhvatim vremena...:icon_smile::icon_smile:



Pripazi na to koji ces staviti jer znam daje bilo problema sa gubljenjem snage, sad nisam siguran jeli problem sa drugim blow off ili sa diverter ventilima
 
Član
.nOKe je napisao(la):
gledao sam da se prodaje,ali k'o da sam vidio da pise 150ps u oglasu, pa me i nije nesto zaintrigiralo.. ali sada je vec druga prica :)

strasno auto..

ah pa pise moze da pise daj je dizel....al...:123::123:
 
Član
eo usput reko dok nebudu slike da kazem da prodajem univerzalne distancere centralna rupa odgovara na pezo a sto se tice raspona rupa..univerzalni....4 komada sa sarafima cijena 160km...
distanceri su ultra lagani...tezina jednog distancera 295grama..
ili moze zamjena za 2 distancera od 15,16mm 5x100 uz vasu doplatu
 
Član
e da malo osvjezimo radilo se nesto sitno...

malo hrdje bilo na pragu pa reko da se sanira prije zime;)

lakiran zadnji branik,bio je dosta izgreban pa reko da se sredi;)

radjen i prednji desni blatobran (valjda negdje udaren od proslog vlasnika,ili pretproslog);)
iii na kraju...snijezna BL ;);)













eto gAaaa...:icon_smile:;);)
 
Član
fina ibiza,samo da su malo manje slike,da je to preglednije,ali nije ni ovako lose,svidja mi se unutrasnjost ovog auta,,samo naprijed, bit ce ovo jos puno bolje;);)
 
Član
e znam jbg zaboravio smanjiti :) bit ce naravno da hoce samo da je ljepog vremena nemos sad na ziimu nista radit.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top