Seat Ibiza...

Seat Ibiza...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo da i ja prestavim svoja kola:lol::lol:
Dakle Seat ibiza Cupra 2001 god motor iz audija s3 1.8T 225ks fab.+chip = neznam:lol::lol: prednji trap Audi TT,Buseni diskovi Audi TT...Feluge 17"(naa prodaju,moze i zamjena za neke 16 uz doplatu)5x100...i tako...
max speed preko 240...
evo i slike








 

Prilozi

  • 149951_1720455658325_1446316428_31844751_1640182_n.jpg
    149951_1720455658325_1446316428_31844751_1640182_n.jpg
    80,5 KB · Pregleda: 112
Član
mocna ibiza pravo,drago mi je sto nisi remetio originalni izgled auta,a pod haubom zvjerka;);)
 

IGY

Član
da je dobra, jeste
da je cupra ni u ludilu, cupra je nesto sasvim drugo, i ima pragove drugacije branike farove itd....
i taj motor da li je naknadno ubacen i daj nam koju sliku masine
 
Član
extra auto ako je ta masina unutra,mora da ujeda! Jesi li je oprobao na sr-u? P.S.I konacno neko da predstavi seata u ostalim vozilima gde mu je i mesto...;)
 
Član
IGY je napisao(la):
da je dobra, jeste
da je cupra ni u ludilu, cupra je nesto sasvim drugo, i ima pragove drugacije branike farove itd....
i taj motor da li je naknadno ubacen i daj nam koju sliku masine

Jeste IGY Cupra, to je ona sto sam je ja oglasavao iz BL. Auto ide nasmrt, puno bolje od moje!

Pozz Mica i dobrodosao ... auto je dospjelo u prave ruke ;)

btw, trebalo bi zakljucati onaj oglas na bht-u sad.
 

IGY

Član
stallion je napisao(la):
IGY je napisao(la):
da je dobra, jeste
da je cupra ni u ludilu, cupra je nesto sasvim drugo, i ima pragove drugacije branike farove itd....
i taj motor da li je naknadno ubacen i daj nam koju sliku masine

Jeste IGY Cupra, to je ona sto sam je ja oglasavao iz BL. Auto ide nasmrt, puno bolje od moje!

Pozz Mica i dobrodosao ... auto je dospjelo u prave ruke ;)

btw, trebalo bi zakljucati onaj oglas na bht-u sad.

onda je neko poskidao dodatnu opremu sa nje :S
nez fakat auto predobro izgleda ali malo mi body kit bode oci, koji je kao i kod svake druge, ni pragova ni branika cuprinih itd. nadam se da me ti razumijes, nije da ne vjerujem ili nesto nego eto onako na prvu mi ne baca na to
 
Član
IGY je napisao(la):
da je dobra, jeste
da je cupra ni u ludilu, cupra je nesto sasvim drugo, i ima pragove drugacije branike farove itd....
i taj motor da li je naknadno ubacen i daj nam koju sliku masine

igy nemoj odma da nasjecas ako neznas o autu...Uglavnom cupra je u pitanju i ako ista znas valjda vidis po unutrasnjosti(stavicu jo slika kasnije)auto je uvezen sta je radjeno sa branicima i farovima ja ne znam...u ostalom ja cu se potruditi da na autu bude sve fabricki i orginalno...sto se tice daljih planova....samo dovodjenje auta u savrseno fabricko stanje i da...mala sitnica..stavljanje blow off ventila ubrzo..

IGY je napisao(la):
stallion je napisao(la):
IGY je napisao(la):
da je dobra, jeste
da je cupra ni u ludilu, cupra je nesto sasvim drugo, i ima pragove drugacije branike farove itd....
i taj motor da li je naknadno ubacen i daj nam koju sliku masine

Jeste IGY Cupra, to je ona sto sam je ja oglasavao iz BL. Auto ide nasmrt, puno bolje od moje!

Pozz Mica i dobrodosao ... auto je dospjelo u prave ruke ;)

btw, trebalo bi zakljucati onaj oglas na bht-u sad.

onda je neko poskidao dodatnu opremu sa nje :S
nez fakat auto predobro izgleda ali malo mi body kit bode oci, koji je kao i kod svake druge, ni pragova ni branika cuprinih itd. nadam se da me ti razumijes, nije da ne vjerujem ili nesto nego eto onako na prvu mi ne baca na to

ma razumijem uglavnom i meni to bode oci al....neka resicemo to ubrzo...
:icon_mad::icon_mad:mozda i bolje ovako sad...zznas nekad se zakace neki levati kontaju vidi ga stavio fele i misli da je brz..pa kao krenu stiskati...a onda :123::123::123:vidimo se...
 
Član
to i jeste ono najbolje,kontaju cuneri vidi ga,ajde da ga otresem,a ne znaju sta je pod haubom;);)
 

IGY

Član
znam po sebi kako je, kod mene je 1.4 a izgledom ko da je mrcina pod haubom kakva :D
vidim sad unutrasnjost malo sam se zagledao i po satu vidim i ostatku kokpita se da zakljuciti sta je, samo neko je skino pragove i branike cuprine koji predobro izgledaju
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top