Seat Ibiza...

Seat Ibiza...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
sviđa mi se seat,tiha ubojica,bas hocu da kazem izgleda nevino,al đavli vire:icon_twisted: sretno u nastavku:cool:
 
Član
IGY je napisao(la):
znam po sebi kako je, kod mene je 1.4 a izgledom ko da je mrcina pod haubom kakva :D
vidim sad unutrasnjost malo sam se zagledao i po satu vidim i ostatku kokpita se da zakljuciti sta je, samo neko je skino pragove i branike cuprine koji predobro izgledaju

Znas kako po mojoj i Nevenovoj (bivsi vlasnik) logici, auto je vjerovatno imao neki umfal na prednjem kraju, a mozda i neka kvrcanja okolo, te je iz tih razloga vlasnik stavio motor koji je mogao naci i naravno jeftiniju varijantu branika, farova itd s obicne ibize.

Autu fali malo estetskog utezanja iako mica po meni su feluge ekstra, ne diraj ih ni za zive glave. :icon_twisted:
A o potencijalu performansi necu ni da pricam, ako si pametan, znaces kako to iskoristiti na race-u i narvno dici te konjice joj, jos, jos ... :icon_smile: kad vec mozes! jbt motor fabrika 225hp (ne racunajuci elektroniku koja je ostala seatova) ... kako to moze ici gore :icon_smile:

Daj reci joci da predstavi ljudima svoju osamdesetku, vidi kako ju je fino vidjeti u pozadini. ;)
 
Član
obicno su ovi "styleri" sa strasnim 1 i kusur motorcicima pod haubom... ode sve u felge, gewinde, pranje itd. pa nema se i za motora :D

a ibiza super sto se tice motora, raketica ;) fali joj malo estetike, mada ovo bi trebalo biti pofino za sr :cool:
 

IGY

Član
Limpi je napisao(la):
obicno su ovi "styleri" sa strasnim 1 i kusur motorcicima pod haubom... ode sve u felge, gewinde, pranje itd. pa nema se i za motora :D

jel ovo nesto na moj racun :icon_question::icon_question::icon_question:
 
Član
ma opcenito igy, uglavnom ovi kao styleri i sto sredjuju oko izgleda, nemaju neke masine pod haubom ;) i sam sredjujem, a bijesan pas pod haubom lezi :D
 
Početnik
stallion je napisao(la):
IGY je napisao(la):
znam po sebi kako je, kod mene je 1.4 a izgledom ko da je mrcina pod haubom kakva :D
vidim sad unutrasnjost malo sam se zagledao i po satu vidim i ostatku kokpita se da zakljuciti sta je, samo neko je skino pragove i branike cuprine koji predobro izgledaju

Znas kako po mojoj i Nevenovoj (bivsi vlasnik) logici, auto je vjerovatno imao neki umfal na prednjem kraju, a mozda i neka kvrcanja okolo, te je iz tih razloga vlasnik stavio motor koji je mogao naci i naravno jeftiniju varijantu branika, farova itd s obicne ibize.

Autu fali malo estetskog utezanja iako mica po meni su feluge ekstra, ne diraj ih ni za zive glave. :icon_twisted:
A o potencijalu performansi necu ni da pricam, ako si pametan, znaces kako to iskoristiti na race-u i narvno dici te konjice joj, jos, jos ... :icon_smile: kad vec mozes! jbt motor fabrika 225hp (ne racunajuci elektroniku koja je ostala seatova) ... kako to moze ici gore :icon_smile:

Daj reci joci da predstavi ljudima svoju osamdesetku, vidi kako ju je fino vidjeti u pozadini. ;)

ako je ostala ibizina elektronika nebi ja rekao da auto ima 225ks,nezz nisam upucen u te vode ali poprilicno sam siguran da nema tih 225ks..jer elektronika je bit svega..ali opet kazem nisam 100%siguran..a sto se tice auta solidan autic,fina stvar pod haubom,malo VISE uloziti i ima da ide samo tako..svaka cast nek te sluzi
 
Član
stallion je napisao(la):
IGY je napisao(la):
znam po sebi kako je, kod mene je 1.4 a izgledom ko da je mrcina pod haubom kakva :D
vidim sad unutrasnjost malo sam se zagledao i po satu vidim i ostatku kokpita se da zakljuciti sta je, samo neko je skino pragove i branike cuprine koji predobro izgledaju

Znas kako po mojoj i Nevenovoj (bivsi vlasnik) logici, auto je vjerovatno imao neki umfal na prednjem kraju, a mozda i neka kvrcanja okolo, te je iz tih razloga vlasnik stavio motor koji je mogao naci i naravno jeftiniju varijantu branika, farova itd s obicne ibize.

Autu fali malo estetskog utezanja iako mica po meni su feluge ekstra, ne diraj ih ni za zive glave. :icon_twisted:
A o potencijalu performansi necu ni da pricam, ako si pametan, znaces kako to iskoristiti na race-u i narvno dici te konjice joj, jos, jos ... :icon_smile: kad vec mozes! jbt motor fabrika 225hp (ne racunajuci elektroniku koja je ostala seatova) ... kako to moze ici gore :icon_smile:

Daj reci joci da predstavi ljudima svoju osamdesetku, vidi kako ju je fino vidjeti u pozadini. ;)

recu mu mada kod njega nije osamdesetka nego b4:icon_smile:
sto se tice elektronike nije seatova prosli vlasnik mi je rekao da je elektronika od ovog motora znaci od audija s3 on narucio negdje iz inostranstva 950e placena(bam je oznaka motora)i vrlo su rijetki...
a na sr cu se okusati kad bude u gradu(BL) pa cemo da vidimo:p
Feluge 600km sa malo losijim gumama

187 je napisao(la):
extra seat.. svaka cast..

jel ti puno trese sa tim gumama??

jbg trese ipak je 35 profil :icon_smile:
a stavljao sam 45 pa nemoze zapinje na sve strane..tako da najvise zbog toga sam kontao da stavim 16ke a i nemos naci gume 215 35 R17 nema boga..
 
Član
beton seat,volim ovaj look,nevino a zvijer...steta sto nema cupra exterijer al...nije ni ovo lose :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top