Seat Ibiza...

Seat Ibiza...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
premocno,fabricki izgled a letjelica,hocemol je imat priliku gledat na nekom od SR-ova naredne sezone:icon_rolleyes:
 
Član
dobro nisam znao da znas bolje od mene o mom autu...ako te bas zanima poklopac je stavljen radi ljepseg izgleda motora...
i ne pase na ovaj motor al se moze staviti...
 

IGY

Član
memi je napisao(la):
dobro nisam znao da znas bolje od mene o mom autu...ako te bas zanima poklopac je stavljen radi ljepseg izgleda motora...
i ne pase na ovaj motor al se moze staviti...

bas te to htjedoh pitati vidim da nije full dobro legao ;)
Bilo bi odlicno kad bi nasao poklopac od tog motora sto je u njemu, jbg da su tu krugovi i ono S3 :icon_biggrin:
 
Član
IGY je napisao(la):
memi je napisao(la):
dobro nisam znao da znas bolje od mene o mom autu...ako te bas zanima poklopac je stavljen radi ljepseg izgleda motora...
i ne pase na ovaj motor al se moze staviti...

bas te to htjedoh pitati vidim da nije full dobro legao ;)
Bilo bi odlicno kad bi nasao poklopac od tog motora sto je u njemu, jbg da su tu krugovi i ono S3 :icon_biggrin:

trazim i ja orginal od ovog motora...al i ovaj je dobar :icon_smile:;)
 
Član
e ovo je stroj, o ovome ja sanjam ;) izgleda kao obicni 1.4 i npr vidim te s dizelom svojim na semaforu i sad kontam oprat cu te kaddddddddd :icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek: O OVOME SANJAM JBTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
 
Svaka cast na izboru auta ;) Odlican seat :cool:

Samo joj fali cupra eksterijer ali ovako je jos zanimljivije pogledas je reko bi ma slabo nesto a kad otrese nekog onda bude da je slaba procjena :icon_biggrin:

Sretno pa da sredis sve sto sto imas u planu;)
 
Legend
na prvi pogled,lijepa ibiza,kao i svaka druga,.......a pod haubom bogam' zeznuto,takodjer mi se felge svidjaju,odlicno leze,svaka cast druze ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top