Seat Ibiza 6k

Seat Ibiza 6k

Član
De slikaj u toku dana kako je player legao slabo se vidi na ovoj slici!

Zatamni stakla barem zadnja to i nije neki trosak a lijepo bi izgledalo :icon_smile:
 
Član
ee jesam to planiro uradit doduse, al ne zuri mi se sa tim zasad ... a slikacu ti ajd sutra ako ne zaboravim ... moram ionako player vadit, moram pomjerit sat na tabli :D
 
Član
danas malo zezancije sa tuletom i napravismo svakakvih sitnih promjena na ibizi :cool:

prvo smo uklonili slova sa gepeka, ispolirali da se ne primjeti da su ikad bila pa onda malo karbonom presvukli znak ...
prije:

5egv9e.jpg


poslije:

24ndua1.jpg


pa smo onda odlucili i naprijed da karbonom presvucemo znak :D

2gwaxog.jpg


pa smo onda malo i po unutrasnjosti se zajebavali :cool:

2s8n50m.jpg


sm56b7.jpg


30hwrp1.jpg
 
Član
hahahahahaha tolko sam i ja kupio ... i osto mi je jos komadic da sutra polijepim i vise neeeemaaaaaaaaaa :D
 
Član
Nema u bosni auta koje nije imalo dodira sa karbonom :D Dosta više, daće mi Pioneer još jedan warn :lol::D
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
Nema u bosni auta koje nije imalo dodira sa karbonom :D Dosta više, daće mi Pioneer još jedan warn :lol::D

ima moj stari golf ;) ... a ne bi ni na ovom bilo da mi se dalo zajebavat sa sprejem :D ... ovo lakse i brze, ne moras cekat da se susi :lol:
 
Član
evo danas jos malo zajebancije i mislim da je to to, da vise necu nista radit do daljnjeg (osim felgi jer trenutno trazim 16-ke):

s2gr9l.jpg


2s6o5kj.jpg


b7kzo3.jpg


inace ako neko ima lijepe 16-ke 4x100 sa veoma dobrim 195/45/16 gumama, nudim mu zamjenu za 2 para 15-ki sa veoma dobrim gumama :cool:
 
Član
napokon pronadjene ... originalne 16-ke sa 6k2 cupra modela :cool: ... mojoj sreci nema kraja :D

fxt5w2.jpg
 
Član
jesi ovo u photoshopu nabacio felge na ibizu?? :D (moram te za*ebavat malo)

slike su ti (iskreno) totalno bezveze, uzivo bolje izgleda;)
 
Član
TuLe je napisao(la):
jesi ovo u photoshopu nabacio felge na ibizu?? :D (moram te za*ebavat malo)

slike su ti (iskreno) totalno bezveze, uzivo bolje izgleda;)

danas otiso malo do matere i kad sam se parkiro kaze ona sine jest ti nesto lijepo auto i ja joj kazem da sam stavio nove felge a ona veli da su pravo lijepe :D ... mos mislit, mati ih primjetila :D ... a necu ni pricat kolko se stari tek odusevio ... prvo je bilo dje ces 16-ke na to auto otice ti trapovi za mjesec drz ne daj a danas kad ih vidje kaze trebas samo stavit malo tanje gume 55 je velko za nju treba uzet 45 il max 50 ... a nista velke odose trapovi ofo ono :lol: ...

i evo jos jedna slikica iako bas i nije cemu al bice bolje dok ugrabim vremena da napravim kakav fin fotoshoot :icon_smile:

dpfrd5.jpg
 
Top