Seat Ibiza 6k

Seat Ibiza 6k

BHT Ovisnik
stvarno gledam neki dan kada si pisao kako mislis ubaciti to uopce ovdje,ne prakticno napravljeno skroz:icon_confused: zato svaka cast na poslu:cool:
jos samo te felge da promjenis,one renault 16" sto prodajes su meni jako fine:icon_biggrin:
 
Član
IGY je napisao(la):
sve znam, radio rodici isto, mislio sam da cu brzo i lako, ali... znas sve ;)

znam, znam ... nikad vise! hehe

CoL3 je napisao(la):
stvarno gledam neki dan kada si pisao kako mislis ubaciti to uopce ovdje,ne prakticno napravljeno skroz:icon_confused: zato svaka cast na poslu:cool:
jos samo te felge da promjenis,one renault 16" sto prodajes su meni jako fine:icon_biggrin:

mislio sam te felge sebi stavit zato sam ih i uzeo, MEDJUTIM, prevelke su stvarno, 7,5 jota, bas prevelke ... ipak je ovo kod mene igracka ... zato bas i hocu seatove originalne 16-ke jer su one 6,5 jota i to mi je bas tamam ... a gume vec imam spremne nove 205/50/16 samo trebam do felgi doc :D

sub3r je napisao(la):
finog posla ti napravi ovdje, dobro je ispalo.

hvala drug ;)
 
BHT Ovisnik
da,razlika jeste,u mene je vece auto pa mi je 7 jota vrh,ovo ostalo je vec zajebancija oko distancera i rubova,valjda ce uletiti nesto,probaj zamjeniti s nekim za slicne samo 7J,ima ih podosta ja mislim,ako vec nemognes seatove naci:cool: aok ti ostanu gume te 2 viska,a da su dobre javi mi,ja sam cijelu BiH okrenuo naopako da sve 4 uzmem,skuplja mi ta guma nego na bmw-u od starog 17-ka:icon_twisted:
 
Član
ja sam ih naso za 200km nove godinu stare nikad montirane kod jednog momka dovuko ih iz njemacke :cool:
 
Član
doso momak u radnju njemu velke, trebale mu 15-ke a on dobio 16-ke, i pito starog trebal mu on reko ne treba i sjeti se mene da bi meni mozda trebale, i sreca nazove me, ja mu odma reko kupuj ne interesuje me sta su samo kupuj. i jos uvijek ne znam koje su gume (proizvodjac) samo znam da ih imam spremne :D

a imam 2 tu i tam gume 205/50/16. a mislim da imam sve 4 205/55/16 vrlo dobre u radnji i da im je cijena tako oko 200km ako te interesuje mogu ti provjerit. ove 4 su sve 4 iste i znam da ih stari nece razdvajat pa nemoj me ni pitat hocel prodat samo dvije :D
 
Član
evo jedna slikica od danas da ne mislite nista se ne radi, malo se naso sa nenadom da ogovaramo :D

wlrts2.jpg
 
Član
Jao kako je nenadov punto sminka s tim branikom i farbom jao jao jao
A eddo il slozi neki sistem da puni u seatu pa da onda shvatam ove felne ili stavi vece felne bez sistema (negdje pare moras potrositi)
 
Član
Davor_ je napisao(la):
Jao kako je nenadov punto sminka s tim branikom i farbom jao jao jao
A eddo il slozi neki sistem da puni u seatu pa da onda shvatam ove felne ili stavi vece felne bez sistema (negdje pare moras potrositi)

pa da mi bude neudobno?! ... c c c :icon_twisted: dobro mu izleda punto ... u zivo izgleda dosta bolje, moram priznat ... a ja sad zasad ne planiram nista trosit na kola, sta ce mi i ovako je ok ... zasad :D
 
Član
ajd da ne bude da nista ne trosim danas sam zamjenio kuglu na desnom tocku, et, dosta zasad :lol:
 
Top