Seat Ibiza 6k

Seat Ibiza 6k

Član
e jebiga ja u manje od 2 mjeseca kako je kod mene prevalio preko 3 hiljade kilometara od tog sigurno 2 po gradu i niko me nije vidio ... ma daaaaj ba :D
 
Član
znam, idu druge felge al lola s kojim cu da poslujem je u afganistanu do decembra ... jbga ...
 
Član
auto je gotovo, danas namonitrane druge felge ...

2qask8y.jpg


2it4dg.jpg
 
Član
Bolje su od onih u svakom slucau al pobaj i njih zamijeniti za neke druge, barem obicne petokrake bolje ce leci;)
 
Član
evo prije sat se nakanio da ubacujem plejer dok je jos lijepih dana da ne cekam kisu i zimu pa evo slikica sta sam dosad uradio, ceka me jos tovar posla pa se nadam da cu uspjet zavrsit sve u narednih par dana ... moram jos i pored playera da ubacim i zvucnike u prednja vrata a to sam naumio sutra abd da uradim ...

znam da zbog gore navedenog teksta nekima nije jasno sta je to tolko problem ubacit plejer, e pa problem je kad nemas gdje :D :

15zs6t4.jpg


2z7id1g.jpg


2zi3q5e.jpg


2lihpaf.jpg


1182eev.jpg


ovdje ce abd plejer da dodje :icon_smile:

33xizpk.jpg
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
dooobre felge,sad ces da se razlikujes od ostalih,pa te i vidimo nekad ;)

bice drugih felgi, trenutno imam te 15-ke sto su na kolima i imam jos jedne 16-ke do kojih sam doso neki dan, sve se prodaje, imam neke druge u planu samo da se ove stignu prodat na vrijeme :cool:

a sad nastavak radova, nazalost nisam stigo vise napravit zbog nekih drugih privatnih "smetnji" al polako ne zurim nigdje :icon_biggrin: ... u sustini sve se mora "razmaknut" da bi bilo prostora za novi plejer tako da se pocelo sa produzivanjem kablova ... cisto da znate ovo nije nimalo jednostavno bilo za uradit :D

prije

289wzgi.jpg


poslije

b3lfko.jpg
 
Član
nastavak radova, napokon zavrsio sa glupom elektronikom, zivce mi je pojela ... sad jos samo da se napravi rupa za player i neki nosaci koji ce to sve drzat na mjestu i to je to :cool:

evo slike danasnjeg rada :)

n1usk3.jpg


jh5u0z.jpg


nd53bb.jpg


eh a ovdje je nastupila prava zajebancija, moro sam izrezat sve ploce sto je bilo ispod donje linije ekrana. na donjem dijelu ploce se, na moju divnu srecu, nalazio i dzek koji je ovaj kompletan dio spajao sa ostatkom komponenti pa se dalje moralo da lemi i zajebaje. a evo kako je to izgledalo:

2qamqtl.jpg


260so76.jpg


3460suq.jpg


i eto ga, gotovo:

e8l7gn.jpg


odma je odneseno u kola i isprobano, apsolutno sve je 100% ispravno i spremno za ugradnju sad samo treba rijesit rupe i nosace za to sve i to je to. to sve, nadam se, cu stic uradit do sutra :cool:
 
Član
evo gotovo, puno pa cak i previse posla oko ovog sranja ... moja preporuka svima koji imaju zelju da stave player u ibizu/cordobu sa ovakvom tablom je da promjene auto! LAKSE JE!

68a0xj.jpg
 
Top