Seat Ibiza 6k

Seat Ibiza 6k

Član
2001. godina, 1.4 mpi 44kw(60ks), servo, abs, klima, el. podizaci stakala i jos pokoja sitnica sad mi ne naumpada. auto doslo na fabrickim zeljeznim 14-kama sto sam odma promjenio sa alu 15-kama. na autu se nece puno radit, vrlo vjerovatno da ce sve ostat ovako kako je sad samo ce jos lec ksenoni i to je to. par slika:













 
BHT Ovisnik
fina šibica,samo da je malo jaca,boja mi se pravo sviđa,nek je sa srecom:cool:
 
Član
kad legnu xenoni ona felgice sebi nadji i bit ce kulturica,,mozda ga zatamniti malo makar zadnja stakla..:cool:
 
Član
auto je tek uvezeno iz njemacke, ja sam prvi vlasnik u bh i auto je stvarno ocuvano. nagledo sam se auta u zadnjih 10 dana pa sigurno jedno 30 auta sam iso pogledat po cijelom tk i sve ljudi obecavaju auta dobra a ono sve il udarano il sjebano i na kraju nekako naletim na ovu ibizu i kupim je bez ikakvog cjenkanja. sto se felgi tice sad zasad ostaju ove i cisto sumnjam da cu uzimat neke druge. bar ne u skorijoj buducnosti. jednostavno mi trenutno auto nije u prvom planu tak da ...
 
Član
nakon dosta premisljanja hocul necul ipak sam se odlucio da potamnim stopove. sad ne znam ni jesam li ni nisam li zadovoljan :lol:

 
Član
štopke kao da si previse zatamnio,samo da ti na displeju na napiše found new hardware kad se taxi nafaka zabije u tebe :D

a lijep auto,ljepsa mi je ova ibiza nego ona poslije nje sa onim ruznim farovima i maskom...
nek je sa srecom,da se navozaš ;)
 
Top