Seat Ibiza 6k

Seat Ibiza 6k

Član
evo je nakon 3 dana provedena kod majstora (zbog nedostatka pojedinih dijelova) napokon je vracena kuci :D

2.jpg

promjenjeno sve zivo :D ... kompletan veliki i mali servis i prednji i zadnji nosac i uradjena optika ... tuto kompleto zajedno sa rukama 690km ...

3.jpg

a onda sam i sa felgi skino onu ultra ruznu FR naljepnicu i ofarbo cepove u sivu boju. meni je sad daleeeeeeeeko ljepsa sa ovim cepovima :)
 
Član
nakon duze pretrage napokon sam naso jos jednu originalnu zadnju plocu za ibizu, nazalost bila je nekakve krem boje koja meni uopste nije odgovarala pa sam se prvobitno bio odlucio da je pretapaciram u crnu eko kozu medjutim predomislio sam se i uradio sljedece:

pola litra benzina (iskljucivo euro 5+ sa energopetrol-a I<3euroclass :woot:),
stotinjag grama sirove gume (koju koriste vulkanizeri za ljepljenje unutrasnjih slauf-a).

Gumu narezati na sitne kockice (radi lakseg otopljivanja u benzinu) nakog toga zalit benzinom i ostavit par sati da se istopi u benzinu uz povremeno mjesanje. nakon toga koristiti neku ultra staru stisnutu cetku (mozda moze i nova, ne znam, nisam probo) i nanijeti smjesu preko tkanine ...

nazalost stvarno nemam sliku prije promjene boje pa vam ne mogu pokazat razliku (ako neko slucajno ima ibizu sa krem unutrasnjosti nek postavi sliku zadnje police ;)) al evo kako sad izgleda (trenutno se susi pa je malo satirano al vjerujem da ce bit jednobojno nakon susenja) ...

1.jpg 2.jpg
 
Član
ne smrdi nikako, sto bi smrdilo :/ ... sve se to osusilo preko noci, benzin ispario, ispalo je odlicno, vec je u kolima i sto se mene tice ja prezadovoljan ...
 
Član
vidio sam kod nekog ovaj fazon pa hajd reko da probam i ja i moram priznat, fin detalj stvarno ... posto je noc moracete se zadovoljit ovim slikama, koga interesuje kako izgleda kompletno moze vidit u nedjelju u tuzli na protuning event-u :)

prije:

1.jpg
poslje:

2.jpg
 
Član
ma da je kopiran s necijih gaca meni je ok, prvo auto na kojem ne zurim da stavim presvlake :D
 
Top