Seat Ibiza 1.4 16V (za svoju dusu:)

Seat Ibiza 1.4 16V (za svoju dusu:)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Moj seatic

hehe,kad si mi govorio,ne sjecam se ja kralju toga :D

ma ajd jebaji ga samo nek stigne sutra ( a slutim da ce sutra opet biti nesto tipa "greska u racunovodstvu,ono,ovo... (sori saša,morao sam:))
 

IGY

Član
RE: Moj seatic

erol_brcak je napisao(la):
hehe,kad si mi govorio,ne sjecam se ja kralju toga :D

ma ajd jebaji ga samo nek stigne sutra ( a slutim da ce sutra opet biti nesto tipa "greska u racunovodstvu,ono,ovo... (sori saša,morao sam:))

pa kako ces se sjecati kad je bilo daaaaaavno
meni bi isfuralo vise cekati
 
RE: Moj seatic

hehe,da,daaavno!

ma i meni je bilo vise dopizdilo,ali kako sam dao avans ( i to 150 km jer sam tad kontao i opruge uzeti,pa odustao,sva sreca,jer sad nemam kinte nista) nisam budala onda da odustanem,to bi bilo ode  150 km u vjetar,noooo thanks!

al zato sutrasnji dan ne mrem docekati! :)
(sto se duze ceka,sladje je ,heh)

@bulex,pa ko ce koga,ako ne svoj svoga :)
 
RE: Moj seatic

LJUDI JA NE MOGU VJEROVATI,PA OVO JE PROSTO ZA NEPOVJEROVAT!

Toliko sam ga cekao i cekao,2 mjeseca,tacnije 58 dana i konacno danas stize,ja sav sretan,na kutiji slika od jap style,unosim ga u sobu,otvaram kad pazi koji su mi shit poslali,neko kinesko sranje od dvocijevke.

Trazio sam povrat novca,cekam da mi sasa odgovori!


 

IGY

Član
RE: Moj seatic

aj sranja
pa fakat ovi iz A3M-a su neodgovorni, pa zar nije provjerio sta je u kutiji, nevjerovatno, trazi podhitno povrat novca, i naplati mu za dusevnu bol :lol:
 
RE: Moj seatic

jebo mater da je prava druzava trazio bih.

nista,novac nazad,to je 250 maca,od nenada uzet onaj njegov jap style sto on prodaje i super.

aj sranaj bog te,jos uvijek ne mogu vjerovati!puuuh!
 
Član
RE: Moj seatic

Stvarno, na jedan pozitivan komentar o A3M, dodje bar 10 nezadovoljnih, to ne da je neozbiljno, to je besmisleno
 
RE: Moj seatic

sad sam se cuo sa saletom,ako sve bude uredu,salje mi sutra PRAVI lonac (jap style o kojem ja drobim cijelo vrijeme),ovaj mu vracam nazad i da zavrsimo s tim.
 
Član
RE: Moj seatic

erol_brcak je napisao(la):
sad sam se cuo sa saletom,ako sve bude uredu,salje mi sutra PRAVI lonac (jap style o kojem ja drobim cijelo vrijeme),ovaj mu vracam nazad i da zavrsimo s tim.

Jebiga tam, opet ga placas duplo vise od Nenadovog, izvini, al meni nije jasno zasto ulazes tolike pare u obicni lonac.
 
RE: Moj seatic

ma triza druze,vec mi se ba i smucio jebeni lonac,samo nek dodje sutra i da zavrsimo vise s tim i da uzivam u zvuku.:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top