Seat Ibiza 1.4 16V (za svoju dusu:)

Seat Ibiza 1.4 16V (za svoju dusu:)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Moj seatic

Super autic, felge bi mu legle ovakve extra! Samo polako i sredit ces ga! Nek' je sa srecom!
 
Član
RE: Moj seatic

Pravo lijep seat, utegnut djeluje, dobro ocuvan... cuvaj ga i nek ti je sa srecom sa radovima.... :) :)
 
Član
RE: Moj seatic

huhu a ja taman htio pitat dal je photoshop ili fakat :)
fino auto, kad bi ga mogao onako sredit bilo bi premocno
 
RE: Moj seatic

bilo bi,polako,u mladosti sam ( a sad sam u kasnoj 21.heh) bio jako nestrpljiv,sad ili nikad,ali sto stariji to vise gotivim onu "strpljen-spase",zato od sad sve polako.

prvo aupsuh,pa kad ulete kake felge (rodjo mi trenutno nesto trazi po austriji),pa spustanja (za ovo cu zaista dugo ako je potrebno stediti,hocu H&R ili nikakve,jesu poskupe,400 maca na akciji,ali jebi ga) pa filtercic kaki,pa lajsne prefarbat,pa ako boga da uspijem ugraditi cd-player (inace ko nije upoznat s time,kod ove se ibize ne moze mijenjati HU,nema adaptera,nego mora se improvizirati pa il pod volan ili u pretinac za rukavice ili ko zna gdje) a za njim stize i pioneerova 306 12' kao i pioneerov GM-5100T koji oboje skupljaju prasinu vec preko godinu dana a neotpakovani,pa onda zajebancije u interijeru,pa ako bude para poraditi na branicima,ali o tom po tom,to za jedno par godina,uglavnom samo polako,imam svo vrijeme svijeta,u u tome i jeste fora,nije gotivno nimalo ostaviti auto nekome na mjesec i onda ga samo pokupiti sredjena,gdje tu satisfakcija,nikad nisam kontao te ljude,iako ih ne osudjujem,svaki ima svoje.

uh raspisa se!
 

IGY

Član
RE: Moj seatic

erol_brcak je napisao(la):
,nije gotivno nimalo ostaviti auto nekome na mjesec i onda ga samo pokupiti sredjena,gdje tu satisfakcija,nikad nisam kontao te ljude,iako ih ne osudjujem,svaki ima svoje.


u potpunosti se slazem, isto tako volim duze vremena sam raditi nesto, nego dati nekome i doci na gotovo
gdje tu cejf:D
 
RE: Moj seatic

naravno,kad smo imali pezoa,tad jos nisam imao ni vozacku,jedan cijeli dan sam proveo farbajuci retrovizore u boju karoserije,eee milina poslije kad sam skidao one trake i novine sto stite ostali dio auta,jooj koji osjecaj,tad sam jos bio klinac,mozda 16g,jednostavno lijep je osjecaj u nesto (pogotovo u auto) uloziti truda i poslije uzivat u tome.

da ne govorim kako mi se poslije osladilo pa sam svako malo nesto farbao,cackao,cistio,ribao... (ono sto je bilo u mojoj moci,ipak 16g imao):)
 
RE: Moj seatic

ahoj,evo mene,skupio pare ,konacno!:)

uglavnom,da ne duljim,kontam uzet ovaj lonac

http://www.a3m-tuningshop.com/Article.asp?articleid=8416

(za remus nemam para),e pa da pitam ako ima ko iskustva sa ovim loncima iz A3M-a nek mi kaze koju (zvuk,kvalitet,iako 2 god garancija nije lose,nije remus,ali...) te inace sta mislite o uzimaju lonaca ovi ne bas zvucnih marki?

edit: jos jedno pitanje,kontam vaditi katalizator,hocel utjecat na zvuk sta?

hvala!
 

IGY

Član
RE: Moj seatic

Ovaj ce pravo fino leci.....
A mislio si vaditi katalizatror ne kondenzator jel ? :D
a da dobices puno ljepsi i dublji zvuk skidanjem katalizatora, ali nemoj skidati i srednji lonac, ja sam se zajebao bio i nisam mogao sjediti u autu od buke :D
 
Član
RE: Moj seatic

Lijep ti je auto prijatelju,extra ocuvano izgleda,samo lagano u sredjivanju,ovaj auspuh ce mu pravo lijepo leci !
Pozdrav
 
RE: Moj seatic

IGY je napisao(la):
Ovaj ce pravo fino leci.....
A mislio si vaditi katalizatror ne kondenzator jel ? :D
a da dobices puno ljepsi i dublji zvuk skidanjem katalizatora, ali nemoj skidati i srednji lonac, ja sam se zajebao bio i nisam mogao sjediti u autu od buke :D

uuuups:icon_redface::icon_redface:

ebem ti kondenzator,ovo mi je drugi put da sam pobrkao to dvoje.

nego znam za srednji lonac,cuo sam koliko je kod tebe zjalao,preglasno,mislim meni nije,ali stara ce se zaliti i tako to.
znaci da uzimam ovaj,ok,evo odoh naruciti.eh da mi bar stigne do SR u modrici da mogu koliko toliko sa obrazom ici-:lol::D:lol:
 
Član
RE: Moj seatic

Skini katalizator,al nemoj vaditi srednji lonac.i ovako ces cuti male detonacije na izduvu bez njega.Bez lonca bi bilo strasno glasno.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top