Seat Ibiza 1.4 16V (za svoju dusu:)

Seat Ibiza 1.4 16V (za svoju dusu:)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
RE: Moj seatic

moj vise galami hahahaha
al je ljepo lego svaka cast
a kad udes snimao snimaj nakon nekog duzeg puta kad se auspuh zagrije daje ljepsi zvuk
primjetices
 
RE: Moj seatic

jebi ga,tvoj nema cat,moj ima :(

nego,znam,sinoc kad smo se malo rejsali galami pravo,a ovo kad sam snimao otisao samo do gym-a i vratio se.Al joj da mi je skinuti i srednji :)
 
Član
RE: Moj seatic

erol_brcak je napisao(la):
jebi ga,tvoj nema cat,moj ima :(

nego,znam,sinoc kad smo se malo rejsali galami pravo,a ovo kad sam snimao otisao samo do gym-a i vratio se.Al joj da mi je skinuti i srednji :)

bilo bi prebucno....:D
 
Član
RE: Moj seatic

Osam ispisanih stranica, a nikakve promjene na autu :D bezzze citah sve redom hehehe.

p.s.

dobar autek!
 
RE: Moj seatic

eee buraz..svaka cast, odlicno izgleda..
haj sad nastavi dalje ;)

ali dzaba ti..opet si sporiji od mene :D
 
Član
RE: Moj seatic

erol_brcak je napisao(la):
evo ga,evo ga,juce ba postvaio i drito na okupljanje isao :)

evo sad aploudam video i usput i par slikica kako to izgleda.

uglavnom zvuk nije lose,prigusivac sam bacio u mracni kutak garaze:D a kad je hladan nije nesto sad,ali kad se zagrije uuuu onda bas fino bruji ;)
i da,katalizator je nazalost ostao jer se lambda sonda nalazi na njemu,tako da nisam se htio zajebavat,a i srednji lonac je i dalje tu,cojk mi rece "jos samo da si skino srednji lonac",al jbg i stara ga vozi (i da njoj se svidja rezultat:)

no,evo ga,video
http://www.youtube.com/watch?v=dY5a4KHKW00



i evo dvije slikice





 
RE: Moj seatic

@vw damir: jebi ga,zadesilo se,ne znam ni ja o cem smo pricali toliko,hah,moram bas pregledati jednom:)

@Death_beat:hvola i sta je to kod tebe,dizlo?! piih,necu ni pricati s tobom,hehee,sala:) Ma PRAVOCRTNO brzi jesi sigurno,hihihi:D

@Igy:kao sto je schumi boldovo,jesam,skinuo sam!ali je cat i dalje tu,kao i srednji lonac
 

IGY

Član
RE: Moj seatic

aha do mene je nisam pazljivo citao
a jsi li razmisljao da skines srednji lonac a kat. da ostavis ako je ispravan a trebao bi da je
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top