Seat Ibiza 1.4 16V (za svoju dusu:)

Seat Ibiza 1.4 16V (za svoju dusu:)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Moj seatic

usao remus u igru,hehe,nije onaj iz A3M-a

sad je remus dvocijevka
http://www.bhtuning.com/showthread.php?tid=9266&pid=128741&#pid128741
valja samo rezat branik,to mi je malo zao,ali zato zvuuuk,uuuuh!:)
 
Član
RE: Moj seatic

Ja se divim ko moze Remusa podnjet...ja sam neki dan kontao uzet remus od leeka, leek me prodjirao 10 minuta i poludio sam u autu...bljak...fina tisina... :D

Al kome gust, nek pila, bude primjecen odmah hehe :D
 
RE: Moj seatic

ajd nemoj me jebat da je tako glasan,uuu,sad si me doveo u skepsu,stara mi bas danas rece "e ako to bude brujalo preglasno ja cu to izvaditi",joooj!

mislim cuo sam ga i prije i meni je bas jebacki zvuk

ajd fak it,ja cu to uzeti,budel preglasno prodam ga dalje i eto!
 
Član
RE: Moj seatic

lijep seat samo prefarbaj crne plastike na branicima kad mogneš i biće ko drugi
sretno u radovima !!! al će da galami remus a izgleda i mama na tebe :D
 
RE: Moj seatic

hahha,da,da,ali dobra je ona zena,prije je bila rokerka teska (dovoljno je reci da se sisala na celu,haha),udata za motoristu ali sad se ostarilo pa nije vise takva,ali ima toga jos u dubini,hehe.

nego evo sta trebam od vas koji se razumijete.

znaci zanima me dimenzija guma i felgi koje su okrenute cisto ka performansama,znaci nikakva me sminka i izgled ne zanima,cisto "performance",da li je to 15',16' ?

na ibizi su stock 14ke sa gumama 185/60/14

pa sta mislite koje bi bile idealne gume i felge,promjer,sirina,profil?

i jos jedna bitna stvar su gume,koje su najbolje,eagle F1???
kad su gume u pitanju tu cu ici bez kompromisa?nemojte sad reci slikovi:),znaci neke koje su najbolje za sportsku voznju ali da su dobre i po kisi i po suhom i da se ne trose prebrzo,uglavnom cestovne-sportske gume.:)

eto,hvala,ajd molim vas nek neko napise sta misli.
 
Član
RE: Moj seatic

15-ska mjera 195-50...barem po mom nekom misljenju, dost asiroka za gripa, nedovoljno siroka na odnosu tezine da ce lako uletit na aquaplaning, dosta visoka i ima mesa da guta neravnine, a nedovoljno visoka da se hoce poguzvat prilikom podupravljanja....ovo j eneko moje amatersko skromno misljenje...
 
RE: Moj seatic

hvala druze,ajmo dalje,ima li ko drugacije misljenje,molim da i one koji misle da bi profil trebao biti 45 nek napise,zanima me bas perfektna mjera.:)
 
RE: Moj seatic

cjoooooooooooj taman dok cekam da stigne vise lonac iz a3m (koji uzgred receno cekam evo vec 48 (slovima ČETRDESET I OSMI) dan dogodi se ovo:

stara juce lagano (tako ona tvrdi :lol:) uhvati rucicu za otvaranja vrata i PUCE,jebena plastika.


nego zanima me gdje bi mogao naci ovaj dio,otpadi ok,znam i sam,ali znate li ima li jos gdje da se nabavi novo,nemam pojma gdje bi uopce gledao.

 
RE: Moj seatic

mogu ti samo reci da ako ces fele 16" uzmi gume 195/45,a oko 15" onda 195/50.neidi vise od 195ica vjeruj.a sto se tice guma preporuka KUMHO,ja sam na njima jos nisu izdale,frajer tricom ulazi u krivinu ispred mene kisa pljusti,ja ga pratim njemu iznese zadnji kraj,ja nista kako idem idem.od tada samo kumho gume.a za ovo zadnje pitanje ti nemogu pomoc,sretno u radovima
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top