Seat Ibiza 1.4 16V (za svoju dusu:)

Seat Ibiza 1.4 16V (za svoju dusu:)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
hehe,jest da zasad nije nista tuniran,ali pise ispod "vase vozilice",pa hajd kako sam obecao da je predstavim.

dakle,Seat Ibiza 1.4 16V 2001.g

automatska klima,2 zracna,servo,abs,picke materine,sitnice,gluposti,bezze,volim vise stara auta.

eh sad!

evo par slika kakva je trenutno!

ovo kod rodjaka bio fotosuting,zato i ova fiestica u kradru.

te jedna (zadnja naravno) kako sam je zamislio nakon par preradica (ofirni ps od 10 min:icon_biggrin:)

Znaci sta trebam od vas,da mi pomognete naravno,ko god prodaje kakve flegice 16ke zajedno sa setom guma odgovarajacih,recimo 205/45/16 nek se javi.opruge cu ako bog da poslovat iz A3M-a (30/30 mm,H&R),auspuh odoh sutra traziti.
nakon svega toga,ide na red ono sto mene najvise veseli-sitnice;glancanje motora,sitnice u unutrasnjosti,e zaboravi morao bi i prelakirati lajsne,obavezno,a ovaj grill moze i ostat originalni ,nije toliko los,al ako sta uleti,necu odbiti.

eh eto!

da napomenem,student sam,ne neki lovator,sve iz mog dzepa,sto zaradim,sto dobijem,a auto dijelim sa starom,tako da su neke prerade odredjene granicama,npr. ja bi auspuh ko u igy-ja kad je brujo,ali naravno stara nije za to.
 
Član
RE: Moj seatic

ma extra autich,
ima jedan kod mene u tz u komshiluku gti,zena neka vozi,al rijetko se vozi...tamno plava boja
 
Član
RE: Moj seatic

ma jok ne bi reko da se prodaje,tu je par godina
al mensecini da je ona starija ibiza al nisam siguran,tamno plava boja,ondje kod ona tri nebodera na ircu bude parkiran,felgice neke ima slicne onim koje bi ti zelio,one sa puno krakova,zatamnjena stakla
 
Član
RE: Moj seatic

Predobar autek i ja imam u planovima sa burazerom ako bog da do septembra jednog takog prisvojit :)

A sto se tice sredjivanja uradis ga tako kao sto si u ps-u i rahat :D
 
RE: Moj seatic

lov2xlr8 je napisao(la):
ma jok ne bi reko da se prodaje,tu je par godina
al mensecini da je ona starija ibiza al nisam siguran,tamno plava boja,ondje kod ona tri nebodera na ircu bude parkiran,felgice neke ima slicne onim koje bi ti zelio,one sa puno krakova,zatamnjena stakla

uuu to je to sto se trazi.joj da mi je bar felgice isposlovat.joj sad si me zagrijao za ovo,de mozes se kako raspitat bil barem felge prodavali ili mijenjali uz nadoplatu
 
Član
RE: Moj seatic

autić je pristojan, samopo tvojin "emocijmama" mislin da će bit još punoooooooooooooo bolji
pozdrav iz hrvatske
 
Član
RE: Moj seatic

erol_brcak je napisao(la):
lov2xlr8 je napisao(la):
ma jok ne bi reko da se prodaje,tu je par godina
al mensecini da je ona starija ibiza al nisam siguran,tamno plava boja,ondje kod ona tri nebodera na ircu bude parkiran,felgice neke ima slicne onim koje bi ti zelio,one sa puno krakova,zatamnjena stakla

uuu to je to sto se trazi.joj da mi je bar felgice isposlovat.joj sad si me zagrijao za ovo,de mozes se kako raspitat bil barem felge prodavali ili mijenjali uz nadoplatu

ne znam da li je na prodaju ni da li bi se felge prodavale,mislim da nije.
rekoh ti gdje auto stoji pa pogledaj,trenutno nisam u tz.
a ipak mislim da je ibiza kao kod igy,ista boja,jel to ta ili je kod igy stariji model?
nekako su mi sprijeda iste
 

IGY

Član
RE: Moj seatic

kod mene je 99 god zadnji model 6k
a njegova je facelifting
a ta bice da je kao moja jer novije nose naziv cupra ne gti, gti je u liniji sa mojom
 
RE: Moj seatic

jest,jest,vidim cudno mi nesto gti za ibizu.

ma nema veze,hajd pogledat cu ako je bude bilo kad budem prolazio.

ode za par sati po lonac,zazelite mi srecu.:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top