Scirocco 92' 1.8 8v

Scirocco 92' 1.8 8v

Član
Bas zato sam pitao koliki distancer posto i ja moram distancer nazad staviti da bi zadnji tockovi dosli do izrazaja malo jos, imas u garazi slike pa pogledaj, sta mislis oce li biti 2 cm dovoljno, et felgi je 28..?
 
Član
sandy_mo je napisao(la):
Bas zato sam pitao koliki distancer posto i ja moram distancer nazad staviti da bi zadnji tockovi dosli do izrazaja malo jos, imas u garazi slike pa pogledaj, sta mislis oce li biti 2 cm dovoljno, et felgi je 28..?

Ako ti je ET28...samo stavi pozadi 2cm distanc...i bice kao bombona...;)
 
Član
Evo mali refresh...
Stigao je MOMO ITALY volan...volan je jako malo koriscen....bukvalno je kao nov...a glavu koju sam dobio uz njega je pukla...tako da je druga glava narucena...treba da stigne...do tada...evo da okacim slike kako izgleda volan...

Slika iz oglasa... :icon_smile:


Zatim slike kada je stigao...
Znaci moze biti sa ovim u sredini...(meni je sa ovim lepse)


I bez toga...


Evo i slike glave koje sam dobio uz volan kako je pukla...
 
Član
volan je vrh...gledao sam na momo.com masne cijene..ovaj je 229,90 eura
i meni bi jedan godio :)
takoder ljespi mi je s ovim u sredini...iako bi na tvoj auto bolje isao bez toga jer je vise old school, na neki moderniji enterijer bi bio bolji sa tim :)
 
Član
I ja sam to mislio...ali kada sam ga stavio...ufff...mnogo dobro cuci i na njemu... okacicu slike kada bude stigla nova glava i kada ga budem stavio :icon_smile: pa onda da cujem misljenja :icon_biggrin:
 
Član
Stavljen MOMO volan konacno...
Zamalo da ga ne stavim danas...ja sam mislio da za mog scirocca ide ista glava kao za golfa 2 i starijeg scirocca...ali ne ide...ja uzeo glavu za starije modele vw i kada sam skinuo volan imao sam i sta da vidim...kod mene treba da ide glava kao za novije vagene sa vecom rupom...sva sreca pa moj drugar imao novu momo glavu kao sto meni treba...i menjali se...

Evo par slika...


upload images

free image upload

free image hosting

image uploading

image uploading

Evo i da ga slikam sa ovim felnama...malo je prljav....ali dobro...

image uploading

hosting images

image hosting


upload images

free image uploader

upload images

free image upload

I evo slikao sam kako se presijava na suncu...prelepo...


free image upload

GEWINDE samo sto nisu stigle...iskreno jedva cekam da ga zakucam za pod...:icon_smile:

Da cujem misljenja za volan...jel mu lepo stoji ili ne? :icon_smile:
 
Član
Fino, lijep volan, mada je meni ljepsi bez tog nastavka da se vidi lim ispod, felge su mu extra sjele, stvarno super izgleda na njima
 
Član
prelijep scirocco hehe,a kod mene drugar ima iste takve felge na dvojici,i velicina i et isti evo ti slika hehehe




 
Član
Hvala na pohvalama za felne...i ja mislim da sam ubo pravu stvar... :cool:

A sto se tice volana...vidim da ima razlicitih misljenja...:icon_smile:...za sada ce ostati tako kako je... :icon_biggrin: videcemo kasnije... :icon_biggrin:

Chuza... i tvoj drugar treba da spusti dvojku kao i ja scirocca... :icon_biggrin: inace i njemu dobro stoje... ;)
 
Član
scirocco je napisao(la):
Hvala na pohvalama za felne...i ja mislim da sam ubo pravu stvar... :cool:

A sto se tice volana...vidim da ima razlicitih misljenja...:icon_smile:...za sada ce ostati tako kako je... :icon_biggrin: videcemo kasnije... :icon_biggrin:

Chuza... i tvoj drugar treba da spusti dvojku kao i ja scirocca... :icon_biggrin: inace i njemu dobro stoje... ;)


da mu nije prilaz kuci jako jeben davno bi legle gewindare,al nema veze ako mu ostane dvojka maxuz ce gradit garazu na ravnom da se moze auto zakucat heheheheh ;)
 
Član
Evo da osvezim temu...
Na autu je dosta toga promenjeno od poslednjeg puta...
Za pocetak kupljene su BROCK B5 R16 felne...napred 7.5J, nazad 9j...
Drugi remus je stavljen (jos bolji zvuk ima sada :cool:)



upload images

jpg upload

tiff upload

psd upload

upload images

adult image host

image hosting

free image hosting

image hosting

P.S. Ova poslednja slika mi je najbolja!

Napred su sada stavljene gume sa profilom 165/45 R16... a nazad su trenutno 215/40 R16... bice u neko skorije vreme zamenjene sa 195/40 R16...
Evo par slika montiranja te gume na prednje felne...




Evo i slika dok su se nove gume montirale... :cool:
P.S. Hvala vulkanizeru Veljku... najbolji vulkanizer za kojeg ja znam! Hvala bate... :gud: Od sada pa na dalje samo kod tebe montiram! :hail:













I evo kako je trenutno na autu... naravno jos cu spustiti auto... ovo je samo proba...a i radovi su jos u toku :icon_rolleyes:



Moj brat sa typeR-om i ja...:123:




Idemo dalje...
Evo konacno prava stvar sto je legla u scirocco...
Kupljen je PL motor 1800 16v sa 129 konja...
Evo par slika da vidite...
Poslednji trenuci starog motora :cool:


Lepo je sluzio...neka mu je laka zemlja... :icon_biggrin:


Priprema i ubacivanje novog motora...


Evo ga moj mozak operacije... :smeh: Nista bez brata :cool: On povezuje struju na kolima... :cool:



Ubacen i zasrafljen...



I naravno natpis u mojoj garazi ;)


Na motoru je 90% povezno stvari... ostalo je da nabavim jos par delova sto mi fale... i konacno da ga isteram na ulicu i da probam ovu zver!

Kupljen je i kompletan zadnji trap sa diskovima... on je sada u fazi cekanja...zbog finansija...
Isto tako je kupljen i kompletan prednji trap od 16v...i iznenadio sam se kada sam video... moj trap na 8v je isto sve kao i na 16v osim kljesta i diskova...znaci debljina poluosovne i debljina balans stangle ista...nemam pojma na koju foru...

Ugradjen je i drugi alarm sa skakavcem kljucem i naravno otvaranjam na dugme :cool:
 
Član
Evo i mene bozic bata pocastio sa delovima... :cool:
Stigli su novi diskovi ATE, polocice TRW, kapa Beru, ruka Bosch, i semening bregaste i filtercic vazduha...nabavljaju se delovi polako, ali sigurno...
Kljesta i diskovi su stavljeni sa scirocca 16v...256mm...



Zamenjen karter i stavljen gumeni dihtung kartera...



Kljesta sam sredio, ofarbao...i to ovako nekako izgleda..









 
Top