Scirocco 92' 1.8 8v

Scirocco 92' 1.8 8v

Član
ArminM...hvala...trudim se koliko finansije dozovljavaju :icon_smile:

mario05 je napisao(la):
auto ti je extra.. ali ova Honda jos bolja!! :lol:

hahaha :lol: Dobra je hondica...moj rodjeni brat je vozio 5 godina...ne mogu nista lose o njoj da kazem... navozao se samo tako sa njom...;)

Mirolu...hvala...hocu...;)
 
Član
Odličan Scirocco, samo napred, detalji, detalji i samo detalji. Plin nemoj da stavljas, ako još malo poskupi doći će na isto. Ja sam ugradio kad je cena bila 39din a sad je 72din (ako u međuvremenu nije opet poskupeo):icon_cry:
Poyy;)
 

Prilozi

  • 2.jpg
    2.jpg
    3,9 KB · Pregleda: 174
Član
Nisam fan fauvea ali mi se svidja taj siroko.Kulturno si ga sredio bez nekih nepotrebnih detalja.Zvuk ti je fantastican.puno pozdrava i nastavi samo tako.
 
Član
rabbit82 je napisao(la):
Odličan Scirocco, samo napred, detalji, detalji i samo detalji. Plin nemoj da stavljas, ako još malo poskupi doći će na isto. Ja sam ugradio kad je cena bila 39din a sad je 72din (ako u međuvremenu nije opet poskupeo):icon_cry:
Poyy;)

Kazi mi za napred...na koje detalje mislis? Sta valja, a sta ne? :icon_confused::icon_smile: A za plin nema sanse da ga stavim...kako moj drug kaze "Zivot je previse kratak da bih ga trosio na ruzne zene i nakola koja malo trose:icon_smile:"

panajotis... Hvala...stvarno cenim kada mi to kaze neko ko ne voli VW... ;)

Dejan 16v... Malo ko zna za to da se proizvodio do 92... zato ga cini veoma retkim primerkom... :icon_smile:

Evo jos nekih snimaka...
Ovde je bio neki rucno pravljeni lonac koji je bljak...
http://www.youtube.com/watch?v=omQXNjhXsxo
http://www.youtube.com/watch?v=KtnzPtWsddQ

Na ovim je sa Remusom...
http://www.youtube.com/watch?v=QZ9SPtzA27E
http://www.youtube.com/watch?v=aPcHz5NVmuc

Evo i malo turiranja :icon_biggrin:
http://www.youtube.com/watch?v=rVzv1n5q4vA
 
Početnik
Vidim oces angel eyes pa sto ih ne napravis ! Imas u temi DIY! Scirocco :cool:

NO COMMENT!

Svaka cast za dosadasnje cuniranje...:D I da uspijes odraditi u skorije vreme sve sto si planirao! ;) PoZzZ...iz SA!
 
Član
Meni je Scirocco vise old school auto, tako da mi nije bas za angel eyesa i sl. tesko ces to naci, cak mislim da ti niko ne proizvodi takvo nesto, ako vec oces to da radis onda ti je najbolje sam da prepravis neke farove, dalo bi se to lijepo odraditi
 
Član
Iskreno i ja mislim da nema cak ni na ebay-u da se nadju ti farovi...ali dobro...ako ih ne budem nasao...onda ce rucna ugradnja da padne...:icon_rolleyes::icon_smile:
 
Član
Tesko da ces igdje to naci, eto te sto imas sad na autu preradi, one origal ostavi, il prodaj :) ima musterija za stock Roccove farove uvijek ;)
 
Član
sandy_mo je napisao(la):
Tesko da ces igdje to naci, eto te sto imas sad na autu preradi, one origal ostavi, il prodaj :) ima musterija za stock Roccove farove uvijek ;)

Farove sam menjao za nesto...samo ne mogu da se setim za sta...:icon_confused::icon_smile: uglavnom nisam ostao kratak :lol:

BlackPrince86... Sasijeca u korenu...:lol:

Vidim da nisam napisao na pocetku...pa evo da dodam sada...
Auto mi ima servo...centralnu bravu...alarm...siber koji radi (za sada odlicno)...razne blokade motora...SPARCO patosnice...

Od ozvucenja u autu...

Sony xplod mp3...nemam trenutno sliku od njega...
onda su tu pali neki visokotonci u prednjim vratima...morao je tapacirung da se busi...ali na kraju dobro je ispalo...


Zatim imaju i visokotonci i nazad kod stubova...(nemam slike trenutno)...2 male elipse u vratima i 2 male elipse nazad kod stubova (gde ima fabricki otvor za zvucnike)...i u gepeku mi je trenutno ovo cudo...kutiju smo napravili moj brat i ja...


Pozlaceni konektori...


Na pojacalu osigurac 60A... :lol: kada pojacam muziku ugasi se auto...:lol: salim se naravno...sve radi besprekorono...:icon_biggrin:


U gepeku...




E sada posto mi je ovo malo glomazno i tesko... ove dve 12' cu da izbacim...tacnije da prodam...:icon_smile:...i stavicu jednu 15...i neki monoblok pojacalo za tu 15...ali to tek kada se nadje kupac za ovo pozadi...
 
Član
fino ti radis nema govora.Svidjaju mi se ovi visokotonci u vratima,fino si ih postavio, ko da su tu i bili:icon_biggrin:. Slozit cu se s tobom oko gepeka,vala si sve zauzeo,moze to puno ljepse da se napravi,i znam da ces to da uradis,,zato cu ti reci samo naprijed;);)
 
Član
ArminM je napisao(la):
fino ti radis nema govora.Svidjaju mi se ovi visokotonci u vratima,fino si ih postavio, ko da su tu i bili:icon_biggrin:. Slozit cu se s tobom oko gepeka,vala si sve zauzeo,moze to puno ljepse da se napravi,i znam da ces to da uradis,,zato cu ti reci samo naprijed;);)

Iskreno oko gepeka kada sam pravio ovaj woofer...nisam gledao estetiku nesto...sada iskreno mi bode oci...tako da ce to da se promeni...:icon_rolleyes: imam vec u glavi sve sta i kako cu da uradim...:icon_smile:
 
Član
Nisam mislio na ništa konkretno, svidjaju mi se tvoje ideje. Detalji su sastavni deo svakog dobro tjuniranog auta. Primer: maska može da bude samo crna, može siva, može da bude uokvirena crvenom bojom, itd., to je stvar tvog izbora naravno. Primetio sam da si, kako sto i sam kazes, puno istih stvari radio vise puta pa ih sad prepravljas. Dobro razmisli šta želiš jer trošiš i vreme a i novac sa kojim možeš neke druge stvari da uradiš na njemu.
To ti je moj prijateljski sasvet, pratim tvoj rad a ti postavi slike kad nesto uradis.
Sve najbolje u daljem radu i veliki pozdrav;)
 
Top