Scirocco 92' 1.8 8v

Scirocco 92' 1.8 8v

Član
Druze rocco je ekstra nisam dug vidio ovako ljepi uredan model svaka cast!!!demi reci za farove imal velike prepravke??i od ceka si masku sastavio???
VELIKI POZDRAV
__________________
Gsi je zmaj al Gti ga drzi :D
 
Član
rabbit82...hvala na svetima...ali opet...ti za neke stvari ne mozes da znas kako ce izgledati dok ne stavis...pa tek kada stavis...onda vidis da li si pogresio ili nisi... zato je ovo sa kolima skupa igra...u svakom slucaju hvala na drugarskim savetima...;)

željko je napisao(la):
Druze rocco je ekstra nisam dug vidio ovako ljepi uredan model svaka cast!!!demi reci za farove imal velike prepravke??i od ceka si masku sastavio???

Druze...hvala na pohvalama...trudim se koliko mogu... :icon_smile: ovako sto se tice farova...meni je trebalo otprilike 1 dan=1 far... po meni to je malo pipljiv posao...moras sve lepo da odradis...izmeris...izbusis...i na kraju lepo da nastelujes farove...posle toga...posto su sve H4...morala je instalacija da se prepravlja...ja sam imao srece pa mi je rodjeni brat elektricar...i on mi je sve to lepo spojio kako sam ja hteo :icon_smile:
Maska je od golfa 2 sa dva fara... Samo je isecen znak...zaletovana je plastika na sredini...izgitovana..osmirglana...ofarbana...i eto lepe maske :icon_smile:

dellas...fala za pohvale...:icon_smile: sto se tice dioda...nemam plave diode u farovima...niti sam ih ikada imao...:icon_smile: pozicija mi je bela...a tada sam mozda imao H4 plavu sijalicu... :icon_smile:


Evo nekih novina...
Prodate OZ felne...i kupljene 14' prednje 7j...zadnje 8j...sa toyo T1S gumama...195/45 R14...iste kao BORBET T... samo su Maxx wheals...u perfektnom su stanju...

Evo par slika da vidite o cemu se radi...


Stavljene su na auto...bice slika uskoro... :cool:
 
Član
scirocco je napisao(la):
rabbit82...hvala na svetima...ali opet...ti za neke stvari ne mozes da znas kako ce izgledati dok ne stavis...pa tek kada stavis...onda vidis da li si pogresio ili nisi... zato je ovo sa kolima skupa igra...u svakom slucaju hvala na drugarskim savetima...;)

željko je napisao(la):
Druze rocco je ekstra nisam dug vidio ovako ljepi uredan model svaka cast!!!demi reci za farove imal velike prepravke??i od ceka si masku sastavio???

Druze...hvala na pohvalama...trudim se koliko mogu... :icon_smile: ovako sto se tice farova...meni je trebalo otprilike 1 dan=1 far... po meni to je malo pipljiv posao...moras sve lepo da odradis...izmeris...izbusis...i na kraju lepo da nastelujes farove...posle toga...posto su sve H4...morala je instalacija da se prepravlja...ja sam imao srece pa mi je rodjeni brat elektricar...i on mi je sve to lepo spojio kako sam ja hteo :icon_smile:
Maska je od golfa 2 sa dva fara... Samo je isecen znak...zaletovana je plastika na sredini...izgitovana..osmirglana...ofarbana...i eto lepe maske :icon_smile:

dellas...fala za pohvale...:icon_smile: sto se tice dioda...nemam plave diode u farovima...niti sam ih ikada imao...:icon_smile: pozicija mi je bela...a tada sam mozda imao H4 plavu sijalicu... :icon_smile:


Evo nekih novina...
Prodate OZ felne...i kupljene 14' prednje 7j...zadnje 8j...sa toyo T1S gumama...195/45 R14...iste kao BORBET T... samo su Maxx wheals...u perfektnom su stanju...

Evo par slika da vidite o cemu se radi...


Stavljene su na auto...bice slika uskoro... :cool:

DRuze hvala na info i usput pun pogodak sto se felgica tice ima da mu cucnu samo tako ;)!!ocekujem slike da vidim kako ce izgledati !1
pozdrav veliki
 
Član
Fala drugari... i ja mislim da se nisam zeznuo...pogotovo kada sam stavio felne na auto...uff kako dobro stoje... :cool:

Evo par slika...


I da bi prednji i zadnji tockovi bili u ravni...dosao je i distancer od 2cm...


Novi samostelujuci amortizeri su na putu... jedva cekam da stignu...i da zakucam auto za pod!:smajli38:
 
Član
svaka cast,dobar izbor definitivno,samo naprijed,bit ce to druga prica kad auto bude down,puno mocnije ce biti;)
 
Član
druze auto sada izgleda fantasticno stvarno ekstra izbor sta bi dao da mu takve felgice naci sila su !!!!
 
Član
ArminM...I ja mislim da ce tada izgledati mnogo dobro...:cool:

Zeljko... Da znas da sam sasvim slucajno naleteo na njih...imao sam srece priznajem :icon_biggrin:

sandy_mo je napisao(la):
Predobro izgleda, reci mi koji ti je ET na zadnjim felgama?

Et zadnjih je 20... ali imam i distancer od 2cm...da bi bili prednji i zadnji u ravni...morao je da dodje nazad distancer...:icon_smile:
 
Top