Ron Dennis Bugatti Veyron Je Obicno Smece

Ron Dennis Bugatti Veyron Je Obicno Smece

Član
Thread-Offtopic-Derailed.jpg
 
Član
edoze je napisao(la):
djogi86 je napisao(la):
Mislim da je Ferrari opet daleko iznad njih, a bugatija sam vidio uzivo i mocan je do bola ali me nije zabezeknuo ni jedan kao Maserati.

kako kome,meni je lamborghini iznad ferrarija
mala firma,pravi strasne bolide;)

mala?? u kojem smislu :icon_biggrin: jeste da ne prave dosta auta (vrsta i kolicina) kao ostali, jer se svaki primjerak radi pojedinacno i vecina je rucni rad...

skoro je bila emisija o kompletnom procesu pravljenja murcielago-a. i meni je lambo drazi od ostalih "super-auta" ;)

a sto se tice mclarena i vayerona, svaki je prica za sebe. mclaren u svoje vrijeme bio zvijer nad zvijerima, sad je vec dio historije i definitivno ima dushu :D (kad je neko vec gore spominje)

a vayeron opet prica za sebe, moras biti debil pa reci da je sranje. auto od milion eura je sve osim sranje :icon_biggrin:
 
Član
emir_89 je napisao(la):
edoze je napisao(la):
djogi86 je napisao(la):
Mislim da je Ferrari opet daleko iznad njih, a bugatija sam vidio uzivo i mocan je do bola ali me nije zabezeknuo ni jedan kao Maserati.

kako kome,meni je lamborghini iznad ferrarija
mala firma,pravi strasne bolide;)

mala?? u kojem smislu :icon_biggrin: jeste da ne prave dosta auta (vrsta i kolicina) kao ostali, jer se svaki primjerak radi pojedinacno i vecina je rucni rad...

skoro je bila emisija o kompletnom procesu pravljenja murcielago-a. i meni je lambo drazi od ostalih "super-auta" ;)

a sto se tice mclarena i vayerona, svaki je prica za sebe. mclaren u svoje vrijeme bio zvijer nad zvijerima, sad je vec dio historije i definitivno ima dushu :D (kad je neko vec gore spominje)

a vayeron opet prica za sebe, moras biti debil pa reci da je sranje. auto od milion eura je sve osim sranje :icon_biggrin:

sam si sebi odgovorio :D
a gledas discovery?:D
valentino balboni,ovo ono :D


al kako god,da je to rekao neko nepristrasan,i povjerovao bi,al ocito je da covjek ima simpatije na strani mclarena :D
ne znam sto pljuje po drugima al et
 
erol_brcak je napisao(la):
Al najjaci komentar Veyorn ima dusu,Mclaren ne,haaj dobro:lol:

napisao sam bugatti a nisam se koncentrisao na veyrona kome vi ocito dusu cupate.....

emir_89 je napisao(la):
edoze je napisao(la):
djogi86 je napisao(la):
Mislim da je Ferrari opet daleko iznad njih, a bugatija sam vidio uzivo i mocan je do bola ali me nije zabezeknuo ni jedan kao Maserati.

kako kome,meni je lamborghini iznad ferrarija
mala firma,pravi strasne bolide;)

mala?? u kojem smislu :icon_biggrin: jeste da ne prave dosta auta (vrsta i kolicina) kao ostali, jer se svaki primjerak radi pojedinacno i vecina je rucni rad...

skoro je bila emisija o kompletnom procesu pravljenja murcielago-a. i meni je lambo drazi od ostalih "super-auta" ;)

a sto se tice mclarena i vayerona, svaki je prica za sebe. mclaren u svoje vrijeme bio zvijer nad zvijerima, sad je vec dio historije i definitivno ima dushu :D (kad je neko vec gore spominje)

a vayeron opet prica za sebe, moras biti debil pa reci da je sranje. auto od milion eura je sve osim sranje :icon_biggrin:

najbolji komentar u temi...svaka cast..
 
Član
Nedavno sam gledao testove super auta na nekoj kruznoj stazi i dosao do ovog zakljucka da je ipak Ferari bolji od ostalih, jer je prednost koju taj auto pravi nad ostalim nevjerovatna, sad to je sve ndividualno, mozda je on u prednosti na takvom tipu staze... ali ipak....
Koliko ima takvih malih fabrika koje prave super sportske automobile a da mi ni neznamo za njih.... Lamborgini je ipak relativno velika fabrika.
Pokusacu naci taj video pa da vam postavim.
 
Član
emir_89 je napisao(la):
MTR je napisao(la):
da , baza za W8 su dva VR4 motora , a ovaj nije spojen doslovno od dva W8 motora vec je izveden iz W12 kojem su baza dva VR6 motora , a ugao je povecan sa 72 stepena na 90 i dobili su motor dug oko 75 centimetara

ako ti tako kazes... ;)

opet kazem, rijetko ko od nas je upucen da moze komentarisati. jedino znam da mclaren je nemoguce voziti bez slusalica koje dolaze u njemu. buka je ogromna...

te slusalice dolaze u mclaren f1 lm koji je povucen sa trkacke staze i prilagodjen normalnom saobracaju,a dok "obicni" mclaren ima svu izlolaciju i u njemu nisu potrebne slusalice.
i ja sam negdje citao da je baza za w16 motor bio w8 motor iz starog passata
 
Član
kad smo vec kod tih kao super auta moj je Porsche gt3:) dusa od auta...i da ne bude da je spam
da sta pametno napisem:icon_rolleyes:sta bi mogaooo hmmm...

j*e mi se sta je rekao ron denis;)eto
 

MTR

Član
<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/pb6jAi1A0yg&hl=en_US&fs=1&rel=0"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/pb6jAi1A0yg&hl=en_US&fs=1&rel=0" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>

<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/vE_WqdKbTvY&hl=en_US&fs=1&rel=0"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/vE_WqdKbTvY&hl=en_US&fs=1&rel=0" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>

nema dalje :D
 

MTR

Član
nermin suljagic je napisao(la):
on i pagani zonda imaju najbolji zvuk u autoindustriji....
(evo opet kost).... :D

:lol::lol:

sto jest jest , tu si u pravu , ostali im mogu samo poblajhat :D
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
on i pagani zonda imaju najbolji zvuk u autoindustriji....
(evo opet kost).... :D

A šta je s golfom 2 gti kada mu skineš filter od zraka?

A nisam vidio da se svi slažete,slažem se i ja
 
Član
djogi86 je napisao(la):
Nedavno sam gledao testove super auta na nekoj kruznoj stazi i dosao do ovog zakljucka da je ipak Ferari bolji od ostalih, jer je prednost koju taj auto pravi nad ostalim nevjerovatna, sad to je sve ndividualno, mozda je on u prednosti na takvom tipu staze... ali ipak....
Koliko ima takvih malih fabrika koje prave super sportske automobile a da mi ni neznamo za njih.... Lamborgini je ipak relativno velika fabrika.
Pokusacu naci taj video pa da vam postavim.

ja sam opet gledao jedan test na nekoj stazi izmedju ferraria (ne znam koji je bio) i corvete vrijedne nekih 70-ak hiljada dolara. ferari nekih 3-4 puta skuplji, i opet kad su se pogledali rezultati nije bio nista bolji. cak je u nekim testovima bio i losiji... :D

sve je to "dlaka u jajetu". da mi je bilo koji od tih auta, nebi se zalio ni na sta. osim mozda da nemam dovoljno da sipam :lol:
 
Top