Ron Dennis Bugatti Veyron Je Obicno Smece

Ron Dennis Bugatti Veyron Je Obicno Smece

MTR je napisao(la):
da , baza za W8 su dva VR4 motora , a ovaj nije spojen doslovno od dva W8 motora vec je izveden iz W12 kojem su baza dva VR6 motora , a ugao je povecan sa 72 stepena na 90 i dobili su motor dug oko 75 centimetara

NEMAS TI POOJMA!!!!!
:D
 

MTR

Član
nermin suljagic je napisao(la):
MTR je napisao(la):
da , baza za W8 su dva VR4 motora , a ovaj nije spojen doslovno od dva W8 motora vec je izveden iz W12 kojem su baza dva VR6 motora , a ugao je povecan sa 72 stepena na 90 i dobili su motor dug oko 75 centimetara

NEMAS TI POOJMA!!!!!
:D

:lol::lol:

ah , zaboravio sam spomenuti famoznih 15 stepeni razmaka izmedju cilindara :D
 
Član
sjedao sam i ja u buggati-a... al ne znam nista o njemu posebno.. osim stvari sa wikipedie
eto, to je od mene :D
 
MTR je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
MTR je napisao(la):
da , baza za W8 su dva VR4 motora , a ovaj nije spojen doslovno od dva W8 motora vec je izveden iz W12 kojem su baza dva VR6 motora , a ugao je povecan sa 72 stepena na 90 i dobili su motor dug oko 75 centimetara

NEMAS TI POOJMA!!!!!
:D

:lol::lol:

ah , zaboravio sam spomenuti famoznih 15 stepeni razmaka izmedju cilindara :D
eh,da..pa to je vec nesto....
mislim da sam prestao brojati kad mi je zazvonio telefon u sred 13-tog stepena...al eto,pa zar je moguce 15....majka mu stara...
 
Član
Sumnjam da je McLaren brzi bio u toj trci, sta god Denis pricao. A sad po nekim "supercar" standardima, Veyron i jeste donekle smece. Al eto opet ima te senzacionalne konje, koji ga izvlace i dozvoljavaju mu da bude nesto posebno. Sad sve zavisi sta trazis od auta i po kojim kriterijima to rezimiras...
 
Član
Njega samo tehnicka dostignuca i proslavise!
A napravljen i zamisljen podavno a jos je vrhunac danas!
 
Član
MTR: Veyron ima 10 hladnjaka,ne 4.A pojasni mi s čime su spajali te motore iz golfa 3 gti?sa super ljepilom?:D

Ima jedna zanimljiva pričica za Veyrona,wv ga je napravio kao reklamu,te na svakom prodanom gubi 1 000 000 eura.Jeftinije im je prodavati Veyrona sa gubitkom nego imati tim u F1;)
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Al najjaci komentar Veyorn ima dusu,Mclaren ne,haaj dobro:lol:

Hehe, da to i ja vidjeh, zaboravih komentarisat. Fakat ne znam po cemu je to Veyron dusniji od Mc F1... :icon_biggrin:
 
Član
Mislim da je Ferrari opet daleko iznad njih, a bugatija sam vidio uzivo i mocan je do bola ali me nije zabezeknuo ni jedan kao Maserati.
 
Član
djogi86 je napisao(la):
Mislim da je Ferrari opet daleko iznad njih, a bugatija sam vidio uzivo i mocan je do bola ali me nije zabezeknuo ni jedan kao Maserati.

kako kome,meni je lamborghini iznad ferrarija
mala firma,pravi strasne bolide;)
 
Top