Ron Dennis Bugatti Veyron Je Obicno Smece

Ron Dennis Bugatti Veyron Je Obicno Smece

Član
Top Gear;)

Nije problem napraviti sportsko auto koje će funkcionirati na stazi,umjetnost je napraviti auto koje funkcionira na stazi i u "real life"...

Corveta je parirala ferrariju na stazi ali ne van nje:icon_smile:

To su te "male" nijanse i zbog toga je ta razlika od 100 000 km
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Top Gear;)

Nije problem napraviti sportsko auto koje će funkcionirati na stazi,umjetnost je napraviti auto koje funkcionira na stazi i u "real life"...

Corveta je parirala ferrariju na stazi ali ne van nje:icon_smile:

To su te "male" nijanse i zbog toga je ta razlika od 100 000 km

corveta zo6 na stazi je bila ok ali kad su je izveli na obican put rekli su da je katastrofa i ispljuvali su je najstrasnije. takodje top gearov test
 
Član
Kakva crna korveta, auto je toliko nestabilan da u jednom testu mal nisu izginuli, ocrnili su je najstrasnije, prava americka sirovina.

Ja mogu reci i da je na igricamam pravo nestabilna :icon_smile:
Sto kaze covjek da mi je bilo koja od tih "Losijih"...
Meni je san porshe boxter i to je malo realniji san o ovome dalje necu da pricam.
A sto se tice zvuka moj HGT i redni petak, zar moze bolje gr gr gr gr gr
jos kad se upari skripa disk plocica ma milina "Prava seoska trabakula koja prevlaci staro gvozdje" :lol:
 
Član
Ma Veyron je samo reklama....da malo podigne ego vozacima VW :D
Ma bitno je da u ponudi ima svega pa nek bira svak sta voli :)
Npr.mene je jedan decko od zakona :D tj.u svadji sa zakonom :D vozao po Chicagu u corveti zo6...to je tolika seljacina i sila od auta da bi najprije njega uzeo bas zbog te neupravljivosti xD i zvuka...uhhh ...ne vole svi isto :D jedino steta sto ameri svako auto sj*u unutra...losha izrada itd isl..
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
Pitajte chuck norris-a,on je pravio veyrona!!!

Evo sjedim sa njim na kavi, u biti on levitira, i Vayronov motor je složen od dvije Audijeve/ VW V8.... tako da i nosi oznaku W16....

Kaže Chuck da Ron nije znao da ga je Chuck pravio te moli naciju da mu oprosti na idiotskim izjavama.

P.S.

MTR C mon bro, o čemu pričaš.....
 
Član
BaXRS4 je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
Pitajte chuck norris-a,on je pravio veyrona!!!

Evo sjedim sa njim na kavi, u biti on levitira, i Vayronov motor je složen od dvije Audijeve/ VW V8.... tako da i nosi oznaku W16....

Kaže Chuck da Ron nije znao da ga je Chuck pravio te moli naciju da mu oprosti na idiotskim izjavama.

P.S.

MTR C mon bro, o čemu pričaš.....

tako pise i u onom tekstu iz bugati-a, al mtr neda reci da je tako. i hajd ja popustio. lijepo pise da je W16 sastavljen iz 2 V8, a ne W8, al et nisam htio pametovati, da nebi bilo opet nasao se neko ko samo za google zna i pametuje onima koji stvarno znaju... ;)
 
BaXRS4 je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
Pitajte chuck norris-a,on je pravio veyrona!!!

Evo sjedim sa njim na kavi, u biti on levitira, i Vayronov motor je složen od dvije Audijeve/ VW V8.... tako da i nosi oznaku W16....

Kaže Chuck da Ron nije znao da ga je Chuck pravio te moli naciju da mu oprosti na idiotskim izjavama.

P.S.

MTR C mon bro, o čemu pričaš.....

sto lazes ljudima,maloprije otisao kuci,bio sa tomom zdravkovicem na jacksonovom koncertu u zetri...kofol ti frajer znas ga...ccc..
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
BaXRS4 je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
Pitajte chuck norris-a,on je pravio veyrona!!!

Evo sjedim sa njim na kavi, u biti on levitira, i Vayronov motor je složen od dvije Audijeve/ VW V8.... tako da i nosi oznaku W16....

Kaže Chuck da Ron nije znao da ga je Chuck pravio te moli naciju da mu oprosti na idiotskim izjavama.

P.S.

MTR C mon bro, o čemu pričaš.....

sto lazes ljudima,maloprije otisao kuci,bio sa tomom zdravkovicem na jacksonovom koncertu u zetri...kofol ti frajer znas ga...ccc..

Ja sam Toma Zdravković
 
Pa to je vec nesto drugo,izvinjavam se na mojoj nesmotrenosti,ali mislio sam da nas vucete za nos....
Oprostite mi molim vas jos jednom :D
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
Pa to je vec nesto drugo,izvinjavam se na mojoj nesmotrenosti,ali mislio sam da nas vucete za nos....
Oprostite mi molim vas jos jednom :D

Evo da te uvjerim, baš me maloprije snimali ;)

<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/udehSeAeROE&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/udehSeAeROE&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>
 
DA!To ste vi gospodine....izvrsna pjesma...divim vam se!
samo,ovaaj...hmmm...da nije malo smijesno to kada uzmemo u obzir da je sve pocelo od toga da je neki idiot sjeo u veyrona i izjavio da je smece..........
al ko ga hebe ionako je sada sve rijeseno i mirna bosna,mada mislim ako nas jaran Igy ovo vidi da cemo imati pokoji ban u trajanju makar dok neskupimo za po jednog veyrona....makar za one sto su sporije od McLarena...
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
DA!To ste vi gospodine....izvrsna pjesma...divim vam se!
samo,ovaaj...hmmm...da nije malo smijesno to kada uzmemo u obzir da je sve pocelo od toga da je neki idiot sjeo u veyrona i izjavio da je smece..........
al ko ga hebe ionako je sada sve rijeseno i mirna bosna,mada mislim ako nas jaran Igy ovo vidi da cemo imati pokoji ban u trajanju makar dok neskupimo za po jednog veyrona....makar za one sto su sporije od McLarena...

Haha, ajd, šala uvijek dobro dođe, a Igy kad se bude ženio ako bude dobar od pjevam mu koju :D
 
Član
BaXRS4 je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
DA!To ste vi gospodine....izvrsna pjesma...divim vam se!
samo,ovaaj...hmmm...da nije malo smijesno to kada uzmemo u obzir da je sve pocelo od toga da je neki idiot sjeo u veyrona i izjavio da je smece..........
al ko ga hebe ionako je sada sve rijeseno i mirna bosna,mada mislim ako nas jaran Igy ovo vidi da cemo imati pokoji ban u trajanju makar dok neskupimo za po jednog veyrona....makar za one sto su sporije od McLarena...

Haha, ajd, šala uvijek dobro dođe, a Igy kad se bude ženio ako bude dobar od pjevam mu koju :D

ja sam cuo da igy ne voli narodnjake :D
 
Top