Renault#21# - Komentari projekta

Renault#21# - Komentari projekta

BHT Ovisnik
RE: Renault 21 projekt black "ISPOLIRANE FELGE" :))

a što šljašteeee:D

sve pohvale,odlicno odrađen posao,samo nastavi tim tokom:cool:
 
RE: Renault 21 projekt black "ISPOLIRANE FELGE" :))

hvala decki :) felge su uzivo STRAHA za gledati :lol: svakom se svidja ko vidi. A meni najvise,cak sam frendu morao dat auto da vozi a ja da gledam kako se to presijava u voznji hahahaha.....
U planu za dalje deklo motora,obnoviti sjaj na bravama.
A sad pitanje za sve,jel bi valjalo da zatamnim farove folijom.Koliko bi to bilo lijepo na sve ovo.Vase misljenje??? :icon_smile:
 
Član
RE: Renault 21 projekt black "ISPOLIRANE FELGE" :))

kad te vidim u bihacu pomislicu vidi sta covjek nabavio chromirane felge:icon_smile: svaka cast druze,nego reci ti meni sta je sve potrebno za takav poduhvat da pokusam na svojim felugama pa ako sjebem nema veze:lol:
 
RE: Renault 21 projekt black "ISPOLIRANE FELGE" :))

ala brate na onoj slici sto si meni posl'o se ne vidi ni 2% koliko je mocno na ovoj zadnjoj gdje je sama felga... ljubomoran sam ;););););););)
 

OmO

Član
RE: Renault 21 projekt black "ISPOLIRANE FELGE" :))

Ja mislio u photoshopu uradio :icon_biggrin: Svaka cast, stvarno dobro uradjene fele..:smajli12:
 
RE: Renault 21 projekt black "ISPOLIRANE FELGE" :))

amkos je napisao(la):
kad te vidim u bihacu pomislicu vidi sta covjek nabavio chromirane felge:icon_smile: svaka cast druze,nego reci ti meni sta je sve potrebno za takav poduhvat da pokusam na svojim felugama pa ako sjebem nema veze:lol:

hehehe hvala :icon_smile:

ee sta treba.Treba truda i zivaca.Ja sam prvio isao skid bojom ili dinamit !,poslije tog smirgl papir granulacija 80 jer je bilo puno ostecenja.Zatim 120 na suho i onda vodobrusnim 400,800,1000,1500,2000,2500.Poslije tog kreda i polir pasta.

kadija_1.6td je napisao(la):
ala brate na onoj slici sto si meni posl'o se ne vidi ni 2% koliko je mocno na ovoj zadnjoj gdje je sama felga... ljubomoran sam ;););););););)

:lol: ljubomoran i Buky bolje ispale od njegovih na audiu :lol:
 
Član
RE: Renault 21 projekt black "ISPOLIRANE FELGE" :))

A nemoj farove nis dirat bit ce previse zatvoreno fino je i ovako ;)
 
Legend
RE: Renault 21 projekt black "JDM furka :p"

meni pre pre predobro!!!
btw danas sam poslije 4-5 prolazio , usporio kraj tebe al nisam te vidio .....opet broja nikako da nadjem :lol::lol:
 
RE: Renault 21 projekt black "JDM furka :p"

enesss je napisao(la):
meni pre pre predobro!!!
btw danas sam poslije 4-5 prolazio , usporio kraj tebe al nisam te vidio .....opet broja nikako da nadjem :lol::lol:

a ebg druze radim do 19 tako da me i nisi mogao vidjet ni mene ni auta hehe....Sad sam u svojoj kuci,2 kuce prije pekare tacnije gdje je avion udario prosle godine hehe.
Ev broj pa ak se potrefis nedjeljom zovi ili navece mozda 065-154-458

A hvala u vezi naljepnica,to je malo furke jer sam poslije zime kontao radit Renault sport zute naljepnice tj 2 bocne linije i RS zastavice ispod zadnjih vrata itd.
 
Legend
RE: Renault 21 projekt black "JDM furka :p"

dobro su ispale;)
jel sve bilo ok, sto se tice pripreme?
 
Legend
RE: Renault 21 projekt black "JDM furka :p"

nema na cemu druze, drago mi je da je dobro ispalo;)
 
Član
RE: Renault 21 projekt black "JDM furka :p"

dobro izgledaju, samo trebao si ih malo stisnut i stavit bar jos 2.. da izgleda punije! ;)
 
Top