Renault#21# - Komentari projekta

Renault#21# - Komentari projekta

Član
RE: Renault 21 kirurski zahvat (OPERACIJA TUNING) :)

to sine..imaces najjacu 21 u biscu(naravno ako ja umjesam prste s idejama:p;)
p.s sretno u radovima..drago mi je kao da je moja renolica:)
 
RE: Renault 21 kirurski zahvat (OPERACIJA TUNING) :)

meni jos draze i zaboravi napomenut....Bice spustena tek toliko da LIZE ASFALT hehehe
 
Član
RE: Renault 21 kirurski zahvat (OPERACIJA TUNING) :)

renault_fan je napisao(la):
meni jos draze i zaboravi napomenut....Bice spustena tek toliko da LIZE ASFALT hehehe

nemoj me strašit , he he , sretno s radovima ;)
 
RE: Renault 21 kirurski zahvat (OPERACIJA TUNING) :)

super drug, popravi to fino i gas,,
kad vec sve radis uradi kako treba i miran si,,
nabaci zastitu i obavezno farbaj u metalik,, i bice
za 10;) unutrasnjost u bez kozu
 
Legend
RE: Renault 21 kirurski zahvat (OPERACIJA TUNING) :)

samo polako , da sve ispadne po planu i aBd bolje , sretno komsiluk ;)
 
RE: Renault 21 kirurski zahvat (OPERACIJA TUNING) :)

e hvala decki na podrsci.... @ bucky_mb najvjerovatnije ce ici crna metalik sa zlatnim ikricama.... :)
A o unutrasnjojsti....hm razmisljao sam o crnoj kozi sa zutim savovima :icon_smile: misljenje??? i da na sicu sitnim slovima usiti RENAULT sport

rinaldo je napisao(la):
renault_fan je napisao(la):
meni jos draze i zaboravi napomenut....Bice spustena tek toliko da LIZE ASFALT hehehe

nemoj me strašit , he he , sretno s radovima ;)

ma komso ne moze niko prestrasit ko ti sa onom zvjeri haha.... inace hvala;)
 
Početnik
RE: Renault 21 kirurski zahvat (OPERACIJA TUNING) :)

auuu,,,neka je sa srecom nesumnjam da ce biti odradjeno profesionalno i kvalitetno,,,kao sto si vec naveo spustanje,farbanje u crno i presvlacenje,,po mom misljenju ja msm da ce biti extra to sa crnom unutrasnjosti kao i vanjstina i bice pravi gangster auto,,neka je sa srecom i redovno nas izvjestavaj ;););)
 
Član
RE: Renault 21 kirurski zahvat (OPERACIJA TUNING) :)

Ja ti smao savjetujem radi polako...sto mozes uraditi danas, uradi sutra...mozda ovkao nema smisla ali kad si ostavis vremena za razmisliti sve ispadne mnogo bolje i kvalitetnije ;)
 
RE: Renault 21 kirurski zahvat (OPERACIJA TUNING) :)

tibor987 je napisao(la):
Ja ti smao savjetujem radi polako...sto mozes uraditi danas, uradi sutra...mozda ovkao nema smisla ali kad si ostavis vremena za razmisliti sve ispadne mnogo bolje i kvalitetnije ;)

ma druze vremena imam a kad sam mogao 3 mjeseca bit bez auta mogu jos mjesec i po ili koliko vec da se odradi kako treba... inace bilo je u planu rjesit se slupanog,ali kako kaze pjesma Stara ljubav jos je volim hehe......
 
Član
RE: Renault 21 kirurski zahvat (OPERACIJA TUNING) :)

drago mi je zbog ovoga sto citam,mislim da cemo u narednom periodu uzivati u slikama tvog projekta,inace vi bicsani i cazinjani znate napravit auto da valja, s obzirom da si ti sada ozbiljan u tome vjerujem da ce sve biti extra odradjeno,samo cekamo pocetak projekta,i prve slike,da dajemo kakve fine komentare:cool::cool:
 
Član
RE: Renault 21 kirurski zahvat (OPERACIJA TUNING) :)

Sretno druze..pa da vidimo kako ce ti ispasti na kraju ..
 
RE: Renault 21 kirurski zahvat (OPERACIJA TUNING) :)

denis_19 je napisao(la):
Sretno druze..pa da vidimo kako ce ti ispasti na kraju ..

nadam se najboljem...a kako kazu nada umire zadnja :icon_smile:
sutra ja i moj drug inace clan foruma START zapocinjemo rastavljanjem ovog sto sam ga kupio:icon_smile:
 
Top