Renault#21# - Komentari projekta

Renault#21# - Komentari projekta

RE: Renault#21#_LIP i jos nesto_

bild0399.jpg
 
Legend
RE: Renault#21#_LIP i jos nesto_

prelijep je francuz druze ;)
a bice malo zeznuto zimi , ponizak je prednji kraj , ako mozes nabaciti bar normalne opruge , sacuvao bi i branik a i sav prednji kraj koliko toliko od udaraca kamencica kad je auto vise ;)
 
RE: Renault#21#_LIP i jos nesto_

ebg komso neam drugi opruga,a najvjerovatnije da cu ovaj LIP morat skinuti preko zime i ovako mi svugdje zapinje heh...ako niss ocejfio sam malo snjim :lol:
 
Član
RE: Renault#21#_LIP i jos nesto_

Trebo si ga malo otvorit, sav ti crn.
Ps dobro si ovo napravio kao garazu. ;)
 
RE: Renault#21#_LIP i jos nesto_

Franki je napisao(la):
Trebo si ga malo otvorit, sav ti crn.
Ps dobro si ovo napravio kao garazu. ;)

hehehe to ja pred zimu ga ucrnio ovim ratkapama...a poslije zime kontam nesto drugo snjim ako bude sredstava,druge felge jer one ispolirane prodajem.A uz to najvjerovatnije i drugi motor s kojim ce i auto biti namjenjeno za 402 najverovatnije.
 
Član
RE: Renault#21#_LIP i jos nesto_

Extra fora sa blataricama ...vidi se da si platio skupo farbanje...hehehehhehe:cool:;)
 
RE: Renault#21#_LIP i jos nesto_

bad_look je napisao(la):
Extra fora sa blataricama ...vidi se da si platio skupo farbanje...hehehehhehe:cool:;)

heh nije druze ni placeno skupo koliko volim pazit na auto, neki dan mi na gepeku neko obio komad laka s nekim tupim zeljezom ali ebg...zivot je takav ide se dalje.
heh stitim od kamencica a ono dodje nesto gore:icon_twisted:
 
Član
imao sam Cast u subotu vijdeti ZVJER uzivooo........... svaka cast odmah se vidi trud i rad (Y)

koju posluku porati nego: DECENTNO FINO KVALITETNO maa PERFEKTNO! ;)
 
Icealen je napisao(la):
imao sam Cast u subotu vijdeti ZVJER uzivooo........... svaka cast odmah se vidi trud i rad (Y)

koju posluku porati nego: DECENTNO FINO KVALITETNO maa PERFEKTNO! ;)

hehe hvala druze ;) nek smo se mi napricali onu noc,a i ujedno bmw je sminka :cool:
 
Član
malo mi se hauba nesviđa, ali dobra je kakvih ima.. zanima me 'ko ti je radio ove limarske radove, (varenje, kitanje, farbanje..)?
 
Top