Renault#21# - Komentari projekta

Renault#21# - Komentari projekta

Član
RE: Renault 21 projekt black :) POLIRANE FELGI

... nije mi jasno kako se mnogi u bosni i dalje lože na ovaj odavno demode bed luk
danas se grudi operišu za male pare, a neukus za džabaka:lol:
 
RE: Renault 21 projekt black :) POLIRANE FELGI

BEMWE je napisao(la):
... nije mi jasno kako se mnogi u bosni i dalje lože na ovaj odavno demode bed luk
danas se grudi operišu za male pare, a neukus za džabaka:lol:

ne znam sta mi zelis s ovim reci,ali svako ima svoj ukus... :123:
 
Član
RE: Renault 21 projekt black :) POLIRANE FELGI

renault_fan je napisao(la):
BEMWE je napisao(la):
... nije mi jasno kako se mnogi u bosni i dalje lože na ovaj odavno demode bed luk
danas se grudi operišu za male pare, a neukus za džabaka:lol:

ne znam sta mi zelis s ovim reci,ali svako ima svoj ukus... :123:

Joj sto ne mogu ovih glupih komentara

:icon_exclaim:

Brate moj vozilica je vrh!
Sretno i od sad zaobilazi badere :lol:
 
Početnik
RE: Renault 21 projekt black :) POLIRANE FELGI

BEMWE je napisao(la):
... nije mi jasno kako se mnogi u bosni i dalje lože na ovaj odavno demode bed luk
danas se grudi operišu za male pare, a neukus za džabaka:lol:

:icon_eek: Mnogo si ti nama pametan,ko si ti da nekom kazes da li ima ukusa ili ne.To ti dovoljno govori o tebi :icon_mad:
 
RE: Renault 21 projekt black :) POLIRANE FELGI

KingP je napisao(la):
renault_fan je napisao(la):
BEMWE je napisao(la):
... nije mi jasno kako se mnogi u bosni i dalje lože na ovaj odavno demode bed luk
danas se grudi operišu za male pare, a neukus za džabaka:lol:

ne znam sta mi zelis s ovim reci,ali svako ima svoj ukus... :123:

Joj sto ne mogu ovih glupih komentara

:icon_exclaim:

Brate moj vozilica je vrh!
Sretno i od sad zaobilazi badere :lol:

bratko hvala,a sta ces sto ljudi sto cudi....hah
btw trudim se zaobici bandere heheehhhe:lol: :123:
 
Član
RE: Renault 21 projekt black :) POLIRANE FELGI

:icon_sad:

Oprosti mi drugare ako sam te uvredio, nije bilo namerno
Vidim da si pristojan dečačić za razliku od dupeuvlakača u prethodnim postovima
Dopada mi se tvoj projekat 21nice, a i boja u koju si ga smočio;)
Moraću da ga predstavim prijatelju koji je takođe zaljubljenik u isti model
 
Član
RE: Renault 21 projekt black :) POLIRANE FELGI

Kocka je napisao(la):
BEMWE je napisao(la):
:icon_sad:

Oprosti mi drugare ako sam te uvredio, nije bilo namerno
Vidim da si pristojan dečačić za razliku od dupeuvlakača u prethodnim postovima
Dopada mi se tvoj projekat 21nice, a i boja u koju si ga smočio;)
Moraću da ga predstavim prijatelju koji je takođe zaljubljenik u isti model

O ne, postoji jos jedan fan 21-ce.... :lol::lol:

Da si samo video njegovu 21cu na šta liči!!!
Dečko radi kao keramičar, i od silnog alata auto mu legne do poda. Neko ga posavetuje da pojača opruge, i sad mu stoji kao koza;)

Kad bude video ovaj BLACK 21 od dečkića, ima da se baci na posao. Mada on nema ukusa ni za gaće i majcu:smajli27: , a kamo li za šta krupnije
 
RE: Renault 21 projekt black :) POLIRANE FELGI

hehe mogao je samo podici ga na torzijama nazad jer opruga nema :)
Heh auto je tu predstavljeno za svakog da svak vidi i svak komentarise.Ne moze me uvrijedit ni jedan komentar jer je auto meni po mom ukusu.Da sam htio slusat druge upitao bi kako i sta da radim ;) pozz za BE GE
 
RE: Renault 21 projekt black :) POLIRANE FELGI

BEMWE je napisao(la):
renault_fan je napisao(la):
hehe mogao je samo podici ga na torzijama nazad jer opruga nema :)
Heh auto je tu predstavljeno za svakog da svak vidi i svak komentarise.Ne moze me uvrijedit ni jedan komentar jer je auto meni po mom ukusu.Da sam htio slusat druge upitao bi kako i sta da radim ;) pozz za BE GE

POZZ i tebi ;)
Postoje torzione opruge ili gibnjevi kao sto je to slucaj kod tebe, i spiralne opruge deckicu.
Da, naravno, podigao ga za jos jedan list i to od Cherokeeja. Mozes li onda da zamislis koliko je visoko to cudo, a tockovi savijeni unutra
:lol::lol::lol:

za jos jedan list :icon_eek: nezz stvarno o cem sad ti,pa nema ona plate pa da ga pojacava.Jednostavan je postupak podici i spustit auto na torziji nikakava mudrost dodatnog pojacavanja nije potrebna druze.I usput ime deckic ostavi za sincica ak ga imas pozz.I usput tema je otvorenog tipa za komentare o necem sto je uradjeno a ne za raspravu i dokazivanja svoje pameti ;)
 
Član
RE: Renault 21 projekt black :) POLIRANE FELGI

A da administracija obrise koji post u ovoj temi ukljucujuci i ovaj moj Svi smo mi svjedoci price o ovome autu kakav je bio i kakav je sad
jaro samo naprijed ;)
 
Član
RE: Renault 21 projekt black :) POLIRANE FELGI

potpuno je u redu da se jedna te ista stvar jednima ne svidja, dok se drugima svidja. medjutim, to nije razlog da se isznosi na ovakav nacin kao ovdje u ovoj debati...

imas moju podrsku komso, sredi auto onako kako se tebi svidja, a vidim i da znas prihvatiti i kritiku, samo naprijed
 
RE: Renault 21 projekt black :) POLIRANE FELGI

LM_Hit je napisao(la):
potpuno je u redu da se jedna te ista stvar jednima ne svidja, dok se drugima svidja. medjutim, to nije razlog da se isznosi na ovakav nacin kao ovdje u ovoj debati...

imas moju podrsku komso, sredi auto onako kako se tebi svidja, a vidim i da znas prihvatiti i kritiku, samo naprijed

hvala komsiluk,radim po svom cejfu i ne brinu me komentari pojedinaca...Kada vidim komentare o tom kako sam dobro napravio onda se trudim napraviti jos bolje,a kada medju njima vidim jedan jedini kako ness ne valja.Skontam se i kazem idem dalje i ne osvrcem se na gluposti pojedinca :lol:
trenutno recesija ali bice jos mnogo update-a ove godine :123:
 
Legend
RE: Renault 21 projekt black :) POLIRANE FELGI

neka neka ,isplatit ce se , a + imas dosta prostora , nisu sitni krakovi pa da se previse mucis ;)
 
Top