Renault#21# - Komentari projekta

Renault#21# - Komentari projekta

Meni se ovo auto nikako ne svidja.ALI VELIKI RESPECT NA OVOME,VIDI SE DA JE DOSTA TRUDA ULOZENO,SVAKA CAST,STETA STO MORAS DA GA SE ODREKNES ..
 
Yellow je napisao(la):
malo mi se hauba nesviđa, ali dobra je kakvih ima.. zanima me 'ko ti je radio ove limarske radove, (varenje, kitanje, farbanje..)?

Heh ako mislis na bad look,to ustvari i nije hauba nego samo maska koja se uvijek moze zamijenit.A varenje i sve ostalo majstor za to :) nisam se ja oko tog prćkao.To sam prepustio znalcu :icon_smile:

B.M - Floyd je napisao(la):
Meni se ovo auto nikako ne svidja.ALI VELIKI RESPECT NA OVOME,VIDI SE DA JE DOSTA TRUDA ULOZENO,SVAKA CAST,STETA STO MORAS DA GA SE ODREKNES ..

ebg druze ukusi su razliciti,a nije se ni meni toliko svidjao da idem maksuz da ga kupim,,,auto je vise radjeno zbog tog sto mi je i prvo moje auto,koje sam naravno dobio,a na to sve radio sam ga jer ga i nema SKORO niko:123:
 
Član
Bas steta sto ga prodajes, pre neki dan sam video jedan "isti kao tvoj", isto crni, zute maglenke, blagi bad look, spusten i na njemu 17-ice sa lagune II, perverzno izgleda.
 
Član
oo kolega pa zasto prodaja strpi se nedaj se zar bas sad kad si ga sredio .
svida mi se boja a i bad look mozda ija slicno nesto ovako odradim kod sebe .
 
dellas je napisao(la):
Bas steta sto ga prodajes, pre neki dan sam video jedan "isti kao tvoj", isto crni, zute maglenke, blagi bad look, spusten i na njemu 17-ice sa lagune II, perverzno izgleda.

ebg uzeo sam lagunu 2000 god "1,9 dti" a ovaj je i dalje na prodaju,ko zna ako se ne proda MOZDA bude projekat SR za njeg ali otom potom,nego zanima me kako je taj stavio 17' felge kada ja na svog nisam mogao ni 16'ke uglavit hehehhe :123:
 
enesss je napisao(la):
odlican je druze :cool:

jesi sta rijesio za one felge ili ostajes na ovima ?

ebg nije mi pasao promjer centralne rupae iako bi se to moglo rjesiti kod tokara,nije mi se iskreno dalo zajeb*** oko tog lijepo i ove stoje na njem. :D
 
Legend
drug... sve to lijepo izgleda i dobro si zamislio, mislim... svaka cast na poslu i trudu, al samo se pitam jedno:icon_question:

koliko si ti mrava zgazio pa uze reNo da radis... :icon_question:

p.s.
ja fakat ovu omlaTinu nekad ne razumijem... :cool:
 
Liga je napisao(la):
drug... sve to lijepo izgleda i dobro si zamislio, mislim... svaka cast na poslu i trudu, al samo se pitam jedno:icon_question:

koliko si ti mrava zgazio pa uze reNo da radis... :icon_question:

p.s.
ja fakat ovu omlaTinu nekad ne razumijem... :cool:

hehe,prijatelju...prije polaganja dobio ovo auto na poklon,vozao vozao i odlucio sredit prvo auto,po svoj prilici ostat ce i kada dodje nesto mladje :D drag mi je,pa onda pokusavam da to utegnem koliko se utegnut i uljepsat da.
Naravno zao mi je samo sto ce ubrzo u penziju,tj jos malo i ostat ce parkiran u garazi da ceka ili motorČinu ili sta ti ja znam vec sta...hehe
Nazalost neces vidjet reNo na t.show jer moram radit ove felge :D
 
Legend
vece i ljepse , al skoro iste , bas ti se svidja ovakav tip , ja mislio da ces nesto drukcije , al opet su fine :icon_smile:

farbu udri u ovu ljubičicu

5477590999_96dc967ce9_b.jpg


5503635054_a52872ebee_b.jpg
 
Top