Race Car - Wanna Be :) Civic D13B1 "89 1.3 :)

Race Car - Wanna Be :) Civic D13B1 "89 1.3 :)

Tko je radio rollcage? Jesu li savne ili besavne cijevi ? Dobro izgleda..Samo po meni bi bilo ljepse da je motoni prostor i rollcage iste boje..No dobro :D
 
Član
roki_actros je napisao(la):
Tko je radio rollcage? Jesu li savne ili besavne cijevi ? Dobro izgleda..Samo po meni bi bilo ljepse da je motoni prostor i rollcage iste boje..No dobro :D

race car ljudi, race car, kad ukucate na googleu "race car", rezultat je:



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

:D


Uuu da, roll bar, radili mi (Ekipa iz BGa) pise u pocetku teme ko je sve radio, sto se kaze od koga je, dobro je :D bez iskustva radjeno, ispalo extra
 
Član
SašaCRX je napisao(la):
roki_actros je napisao(la):
Samo nego je granica :) Kad predjes odredjenu snagu, auto postane neupotrebljiv i neupravljiv..Onda gubi smisao..

da, to stoji ;) ali 160ks je vise nego odlicno za ovu kilazu, jos se tu malo napravi izduvna grana kao i cjeli izvuv i neke sitnice, nek dodje sve ukupno na 170ks, ima da leti u sasiji koja ce da ima nekih 800kg, okvirno

Erol reče da je 870kg, također stripana ;) sretno u nastavku

 
Ne, ne, moja je vagala 870 kg ALI sa dohc motorom (tezi 20ak kg od sohc-a) i sa 1,6 trapovima, diskovi nazad, veci naprijed, balans stanga nazad
njegova ko i moja u originalu tezi samo 825 kg full spakovana
 
Član
napokon da i ovdje vidim slike ;)

super za sada...svidja mi se kombinacija boja....kao sto kaze Dottore...zato sto je sarena :icon_smile:
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Ne, ne, moja je vagala 870 kg ALI sa dohc motorom (tezi 20ak kg od sohc-a) i sa 1,6 trapovima, diskovi nazad, veci naprijed, balans stanga nazad
njegova ko i moja u originalu tezi samo 825 kg full spakovana

o tezini je Erol objasnio pa ne moram ja :)

Nego, tvoja 1.4 825kg full stapovana?

Dottore je napisao(la):
I like it !!! :icon_smile:


Meni se svidja sto je sarena :cool:

pukim48 je napisao(la):
napokon da i ovdje vidim slike ;)

super za sada...svidja mi se kombinacija boja....kao sto kaze Dottore...zato sto je sarena :icon_smile:

vidicemo kako ce da ispadne na kraju :cool:
 
Ne, u originalu, dakle 1.3 kad sam je tek uzeo, pise u saobracajnoj 825, a i podaci na netu potvrdjuju tu kilazu za za osnovni ec8 model.
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Ne, u originalu, dakle 1.3 kad sam je tek uzeo, pise u saobracajnoj 825, a i podaci na netu potvrdjuju tu kilazu za za osnovni ec8 model.

pa fino :) Nego, gdje su ti karbovi od 1.4?
 
Prodo Darki Djokicu, oce da ih pakuje na vw golf mk1 1.8 hahahha :D
al ako mu ne budu stimali javit cu ti da prebijemo nekako ;)
 
Član
Kupljena kadica Sparco Speed, kao nova, bez ikakvih ostecenja, lagana, sa nosacima, ali ipak ce morati malo da se budzi, ali nista strasno...

Evo slika, i koja usput, nije se nista radilo juce i danas, ali poslije vikenda se udarnicki nastavlja i nadam se ubrzo i zavrsava, moram jos opruge da nabavim, zamajac da olaksam, ispoliram komplet auto, gume + felne, izduvna i izduv da se napravi i odprilike to je to :cool: i naravno neke finese i zavrsne sitnice :D



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

a ovo zelim u motornom prostoru :D :lol:



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
Sparco i rolbar :cool: A sto se motora tice bas si skroman :D :cool:

p.s. jesu ovo tvoje "integra" felge, zar one nisu 4x114,3 il tako nesto ?
 
Top