Race Car - Wanna Be :) Civic D13B1 "89 1.3 :)

Race Car - Wanna Be :) Civic D13B1 "89 1.3 :)

Član
zasto se auto prodaje pa neka ti ga da imas za staze,nedeljom ili tako za neki meet,ulozio si toliko svega,novca,truda znoja muke i sad ga se resavas....parkiraj ga u dvoriste i gledaj u njega...ja ovakav autic nebi nikad prodao....;);)
 
Član
a da nemam coupea ne bih ga sigurno prodavao :) ne zuri mi se s prodajom, ako ode, ode, ako ostane, ostane, mozda izleti motor neki nesto :)
 
Član
ako imas para u HR mozes i k20 ladno da nadjes tako da znas....imas vteca,koji god hoces....ako oces mogu ti ja naci,mada ne sumljam u to da i ti nisi upucen....;);)
 
Član
ma znam ja da ima, ali jebes motor bez vjesanja i bez ozbiljnih kocnica :icon_rolleyes: povelika investicija za sekundarni auto :)
 
Član
SašaCRX je napisao(la):
ma znam ja da ima, ali jebes motor bez vjesanja i bez ozbiljnih kocnica :icon_rolleyes: povelika investicija za sekundarni auto :)

ma da...pa jbg onda sklapaj taj 1.3 da ide kao k20 hahaaahha salim se .....;););););)
 
Član
trazim za ovakvu kao na slici 2000e, tek registrovana... jbg mene izasla preko 2700e... sutra dolazi jedan covjek iz Novog Sada da pogleda auto za sina...
 
Top