pug 205 gti

pug 205 gti

Član
Zex je napisao(la):
Ako je sve ispravno i OK, ne bi trebalo biti problema, cak sta vise, volan na 205ici je mnogo laksi od konkurenata u klasi.
Prekontrolisi optiku trapa, moze biti da ti spura nije OK pa da je to razlog.

a vjerujem da je puno laksi,vozao sam npr golfa 2 na 15kama i volan je bio pretezak ni blizu ovome...optika nije bila uredu,pa sam to odmah bio obavio cim sam registrovao
sljedece sto moram je zamjeniti kineticki,al men se cini da ide cijela poluosovina da nemoze samo kineticki:icon_mad: i lezajeve naprijed,imas li kakvu preporuku gdje i koje uzeti
pozzz
 
Član
dobra ova stvar sa pur pjenom,vjerujem da dugo moze tako da izdrzi. Inace dobar pug,svidja mi se,pravi je mali zvrk;)
 

Zex

Član
Zglobovi idu sa poluosovinom, jos jedna od francuskih gluposti, zato mandzetne redovno menjati i nema da boli glava.
Novo je jaaaako skupo, znam da je u HR momak prodavao polovnu poluosovinu za nekih 600-700kn tj. u pola vrednosti nove. Moj ti je savet da potrazis negde polovno.
 
Član
kineticki sa poluosovinom sve komplet sam nasao u njemackoj za 82eura tako da nemogu naci povoljnije pa cu tako uzet,sva sreca uvijek mi ima ko to tamo naruciti i kupiti pa cak i dovuc :icon_smile:
evo mali update i pokoja slika unutrasnjosti nisam dosad mislim stavljao
p.s. ovo nisu moje kokoske na slici :lol:
imag0101h.jpg

imag0102ib.jpg

imag0103z.jpg

imag0104d.jpg

mali detalj :icon_smile:
imag0105i.jpg

treba mi ov plocica plasticna sto dodje na HU pa ako neko ima nek se javi za prodat, i ima li ko kakvog iskustva sa osvjetljenjem table ja bi radio ubacio crveno osvjetljenje?
imag0109q.jpg

imag0111b.jpg

imag0112x.jpg

imag0113v.jpg

imam dva prekidaca od sva cetiri zmigavca :icon_rolleyes: jedan je od maglenki nisam mogao drugi naci
imag0115nx.jpg

moje radosti kad sam vidio da imam ovu funkciju da mjenjam boje osvjetlenja dosad mi svjetlilo sve zeleno
imag0114vr.jpg


da usput napisem daljne radove:
malo cu se pozabaviti ispod haube,neki djelove se farbaju u crvenu boju kao npr filter,kapa motora i jos par sitnica;
pa hauba znaci sa donje strane ide u crnu metalic;
moram na vratima onaj razmak izmedju dva prozora ofarbati u crno...;
celjusti u crveno;
motor ce se izgleda ubrzo prodati pa odma pice i nove felge a ove ostaju za zimski setup:icon_smile: to je sad za sada ako ima ko jos kakav prijedlog nek kaze :icon_smile::icon_smile:
 
Član
fin zope,svidja mi se,u unutrasnjosti je fin pravo, samo nek se radi nesto
kakve fele dolaze :icon_rolleyes:
 
Član
ArminM je napisao(la):
fin zope,svidja mi se,u unutrasnjosti je fin pravo, samo nek se radi nesto
kakve fele dolaze :icon_rolleyes:
a unutrasnjost je stvarno ocuvana,jedino ti sicevi bili izderani al et i to se sredilo :icon_smile: a felge dolaze one sto sam prije jos naveo,al samo ako se motor proda rekao je jedan covjek da ce doci po njega za 15dana pa se nadam da oce...a ako se ne proda najvjerojatnije da cu starom uzeti njegove 15ke imaju slike na prvoj stranici :icon_smile:
Sarajlic je napisao(la):
kako je samo lijep pezo a nadam se da ce se tvoji planovi u potpunosti ispuniti,,sretno ;)

hvala puno i ja se nadam da ce se planovi ostvariti,a evo imam sad i vremena nemam vozacke mjesec dana,ona mi je scenad uzela:icon_mad: pa cu se pravo pozabaviti njime:icon_smile:
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
odlican pug-ic ;) samo daj povadi ovaj ciganluk sa zadnje klupe, sta je ono jbt :icon_biggrin:

ma deka je,sluzi nekad svrsi :lol: al stoji tu dok sredim presvlaku,jer je na jednom mjestu poderana pa me nervira,u svakom slucaju hvala al i to ce se srediti ;);)
 
Član
evo jedan update samo da se zna da sam na forumu...
ova je sa motorom
imag0178wb.jpg


imag0174gt.jpg

a ovo imam poseban parking kad idem na pivu
imag0173q.jpg



pozdrav do sljedeceg javljanja
 
Član
Dobar ti parking, ne ucicvari u njega kad je sunce
Ne kisne mu glOva kad pada kiša.....
Extra pugić, mogu mislit kako leti
;)
 
Član
evo da malo obnovim garazu jutros porucena centralna brava sa 4 motorica i dva skakavac kljuca ;)
pa se nadam da ce mi to sto prije stici evo link da se zna o cemu je rijec http://cgi.ebay.de/Zentralverriegelung-ZV-FFB-Peugeot-106-205-206-307-/290512174496?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item43a3dffda0#ht_4636wt_1140
 
Top