pug 205 gti

pug 205 gti

Član
sanchez22 je napisao(la):
lijep pug pravo,al gdje ces stavljat pur pjenu u sjediste.vidzao sam svasta a to jos nikad nisam.

hvala druze,a za pur pjenu sam nasao na nekom forumu, i probao i mogu ti reci da sam zadovoljan jos uvijek drzi i obavlja svoj zadatak,sad kolko jos dugo to neznam...u tome mi je opet najdraze jer sam ja to sam radio!


usput da kazem da mi je stigla centralna brava,jedva cekam i zg-a da se vratim i da ugradim,vala dodijalo mi je turati svaki put kljuc u bravu da zakljucam auto;)
 
Član
e ebga,da valja pur pjena pravili bi komplet sjedista,ona je samo za krutih i nepomicnih veza.pritisni prstom i vidi hoceli se vratit na svoj prvobitni polozaj.i ja sam kod sebe radio sjediste,al nikad da do kraja dovrsim,nikako da se nakanim.
sretno u daljnjim radovima
 
Član
sanchez22 je napisao(la):
e ebga,da valja pur pjena pravili bi komplet sjedista,ona je samo za krutih i nepomicnih veza.pritisni prstom i vidi hoceli se vratit na svoj prvobitni polozaj.i ja sam kod sebe radio sjediste,al nikad da do kraja dovrsim,nikako da se nakanim.
sretno u daljnjim radovima

nisam ja rekao da valja pur pjena,al obavlja svoj zadatak dobro, ja sam trazio od nje da spoji ono gdje pukla spuzva i ona je to uradila, na kraju je samo ostao mali dio nje na sicu skoro pa ne primjetan tako da nema toga ako pritisnes da ostane prst....

hvala i tebi da i ti ta svoja sjedista na pravis, i obavezno slike kad bude gotovo:icon_smile:
 
Član
ako ti to ne potraje,onda ponovo sta ima veze.
ma kod mene su od mladzeg 205 sjedista.koza sa strane pa moram to rucno uradit,a prste isjeces dok zasijes.
dobro mu je ova crvena legla,samo jos da znas dobro uslikat i nema dalje.
 
Član
opet mali update...
felgice sutra dolaze,al na autu su tek krajem sljedece sedmice :cool::cool:
jedva cekam da ih stavim i da vidim kako leze...
usput danas kupljen kineticki,napokon nema vise onog ruznog tupog zvuka;)
eto nek se zna da se i dalje u auto ulaze...:icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
Član
sta reci?
205/45-16 nazad distance od 1cm trebaju...
moze li neko u ps-u da ih oboji u crno jer mi je to sljedece sto radim al se jos dvoumim?


imag0279f.jpg

By bikeralex at 2011-05-30
imag0281t.jpg

By bikeralex at 2011-05-30
imag0281t.jpg

By bikeralex at 2011-05-30
 

Zex

Član
Dobro izgleda, ja sam imao takve isto, ali sam ih prodao jer su mi na belom rubovi neprosirivani pa je strugalo.

A sto se tice pur pene, nisu Francuzi ludi kada rade siceve sa njom, kod Pug-a propadne spuzva i pur pena sluzi samo da poveze dva dela spuzve i nadoknadi ono mesto iznad konstrukcije sica gde je spuzva unistena, ako si nakon obrade i oblikovanja pur pene zalepio kompletnu stranicu sica, nema problema dosta vremena. :cool:


P.S. Sto se tice feluga, moj savet ti je da nista ne diras, a pare koje ces ulupati u lakiranje mozes potrositi na mnogo bolju stvar koja ce ti i prakticno i vizuelno poboljsati izgled auta, a to su prednje kocnice od 306 GTI-a 286mm.
 
Član
znaci za farbanje jos nisam siguran,malo ste me odgovorili al prvo ce biti vako dok malo ne isfuram...

Zex pitao sam ti onoga moga sto mi nabavlja dijelove i to,kaze da nema te kugle mjenjaca...
a za diskove sam razmisljao da uzmem vece neke i to al nisam znao koji pasu, al to kasnije jos dok se ovi istrose,a moram imati vece jer imam osjecaj da losije sada koci jer su mu malo ove felge preteske,cak se znatno osjeti da ide losije al krivine su druga prica...
bit ce danas jos slika kad je opran i to
pozdrav
 
Član
hej! glavu gore, to je sepet... sve se moze resiti, nije baksuz nego je tako kako je... nisi mogao izbeci!
Resices ti sve.... ne sekiraj se samo druze...
 
Top