pug 205 gti

pug 205 gti

Član
Da li si bio slucajno na bjelasnici prosle sedmice, vidio sam 205 GTI bas sam zagledao inace obozavam ovo auto :D
 
Član
beZZa je napisao(la):
Da li si bio slucajno na bjelasnici prosle sedmice, vidio sam 205 GTI bas sam zagledao inace obozavam ovo auto :D

nisam ja to bio:icon_confused: ma ovo auto je meni super iz dana u dan se sve vise i vise u njega zaljubljujem :lol::lol:
 

323

Član
Dobar peugeot sviđa mi se kako igleda,lijepo si ti to sredio puno lijepse izgleda bez onih mrezica na maglenkama.Meni lijepse igledaju felge od 205-ice 15" originalne. ;)
 
Član
323 je napisao(la):
Dobar peugeot sviđa mi se kako igleda,lijepo si ti to sredio puno lijepse izgleda bez onih mrezica na maglenkama.Meni lijepse igledaju felge od 205-ice 15" originalne. ;)

hvala...a za felge jos neznam imam te 15ke originalne za 200KM al nekako mi se svidjaju vise one 16ke od daria iako su skuplje 200KM,sve zavisi ako prodam motor,a ovaj je jedan rekao da ce doci po njega u 3mjesecu,pa ako dodje bit ce definitivno 16ke...
pozzz
 
Član
mali update legle stopkice:icon_smile:
imag0072ns.jpg

By bikeralex at 2011-02-07
imag0073u.jpg

By bikeralex at 2011-02-07
 
kad ga gledam sjetim se svog autica.. imao sam ja taj motoric u svom peugeotu 205 XS,strahota je to,ocuvan je bio i imao dosta opreme(elektricni podizaci,servo,daljinsko zakljucavanje,maglenke itd..)
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
kad ga gledam sjetim se svog autica.. imao sam ja taj motoric u svom peugeotu 205 XS,strahota je to,ocuvan je bio i imao dosta opreme(elektricni podizaci,servo,daljinsko zakljucavanje,maglenke itd..)

moj nema nista od opreme :icon_cry: ima samo siber...
maglenke mu ja et stavio...
kad budem vece felge stavljao morat cu i servo ubacivat jer ce bit tesko motati,jer nezelim da bude cuning...a podizace i zakljucavanje,to kad bi nasao original odma bi uzeo...
 
imam ja jedna motoric nov,za stakla...meni majstor rece da mi je crkao motoric i ja kupim,posle ja vidim daje samo istekan bio dzek na vozacevoj strani pa nije mogao ni suvozacev raditi,ako bude trebao javi na PM.... ovaj moj je imao i podizace farova "hidraulicne" hehe
 
Član
evo mali update :cool:
posto su mi sjedala bila strasna,poderana i slomljena malo se radilo,nazalost nemam slika kako je izgledao al imam neke dok sam radio pa evo....
imag0090yl.jpg

pa sam pur pjenom to spojio i ovom trakom lijepio da drzi...
imag0091vs.jpg

imag0092p.jpg

imag0093.jpg

kad se osusila pur pjena iskruzio sam sve fino i oblikovao u oblik sjedala kako treba...
presvlake sam da nekoj zeni da mi zamjeni samo ove sa strane to jest crne presvlake a da sredina ostane originalna...;) i na kraju to ovako izgleda
imag0097t.jpg


ja prezadovljan :cool:;););)
 
Član
:lol::lol: dobro si popravi ja sam imo kod sebe isti problem sa sjedistima nesto sam popravljo al sam odusto i kupio nova
 

Zex

Član
Vidim prate se francuski forumi (ovo je cini mi se skola GTI Club-a France), jesam u pravu?
Daj neku malo bolju sliku gotovog sica, kakvo je zamensko platno?

P.S. Servo ti ne treba na 15" Ja kod sebe nemam servo i volan je sasvim OK, cak sta vise laksi je nego kod konkurencije, a auto je jos i zagewindano.


Samo napred.;)
 
Član
Zex je napisao(la):
Vidim prate se francuski forumi (ovo je cini mi se skola GTI Club-a France), jesam u pravu?
Daj neku malo bolju sliku gotovog sica, kakvo je zamensko platno?

P.S. Servo ti ne treba na 15" Ja kod sebe nemam servo i volan je sasvim OK, cak sta vise laksi je nego kod konkurencije, a auto je jos i zagewindano.


Samo napred.;)

aha prate se prate nego sta ;) ubacim slika jos gotovih u autu :icon_smile:
a zamjensko platno sam uzeo neko ovdje u nekoj firmi koja se bavi tim,poslikam i njega....

a druze za servo,mozda onda u mene nije nesta uredu mada nevidim sta bi moglo biti...al tesko mi je i sa ovim 14kama malo motati pogotovo u mjestu,jel to tako ili je do mene jer sam bio navikao na servo u 406ici

pozzz
 

Zex

Član
Ako je sve ispravno i OK, ne bi trebalo biti problema, cak sta vise, volan na 205ici je mnogo laksi od konkurenata u klasi.
Prekontrolisi optiku trapa, moze biti da ti spura nije OK pa da je to razlog.
 
Top