Psujete li za vrijeme vožnje?

Psujete li za vrijeme vožnje?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
nihad3tzo je napisao(la):
pa zar to nije normalno :lol:
ko iz vica:" Jestel primijetili da svako ko vozi brze od vas kreten a sporije idiot " :lol::lol:


ja sam ovo formulisao u PaPaK i PeMzIoNeR:lol::lol:
 
Član
Meni nema nista mrze od onih nestrpljivih mangupa..recimo na raskrsnici ja imam pravo prvenstva i on mora cekati da ja prodjem..i ja ono preko rupa recimo usporim i on na sirenu...i dodje do incidenta...hehe...debili...a desi se da opsujem i pozivvcanim..
 
Član
Ja ne psujem ..ali me nervira kad se neko zaglavi ispred mene i vozi 30 km/h...Ili npr kad mi neko izleti iz neke ulice i bez zmigavca,samo izlijece kao da vozi magistralom a ne nekom lijevom ulicom. Pogotovo me nervira jedna zena sa crvenim fiat puntom,svako jutro u isto vrijeme kad idem na fax ona kao blesava izlijece iz one ulice kod stomatologije ccccccc...
 
Početnik
eh zene za volanom kad sretnem.. (zene za volanom: gospodje starije od 40 godina, neatraktivnog izgleda i vrlo loseg poznavanja osnovnih saobracajnih propisa) :icon_mad: to je posebna prica.. onda ja pritisnem svirenu, i drzim dok ona ne prodje, to je cenzura, da se ne cuje sta sve opsujem..
 
Član
Oggy je napisao(la):
eh zene za volanom kad sretnem.. (zene za volanom: gospodje starije od 40 godina, neatraktivnog izgleda i vrlo loseg poznavanja osnovnih saobracajnih propisa) :icon_mad: to je posebna prica.. onda ja pritisnem svirenu, i drzim dok ona ne prodje, to je cenzura, da se ne cuje sta sve opsujem..


hehehehehheh...ima jedna teta uvijek u dugim rukavicama vozi i pribije se uz volan samo sto ne proleti kroz sajbu i uglavnom vozi nekih 30 km/h ....
 
Početnik
GTI 16V je napisao(la):
hehehehehheh...ima jedna teta uvijek u dugim rukavicama vozi i pribije se uz volan samo sto ne proleti kroz sajbu i uglavnom vozi nekih 30 km/h ....

da mi je da je nekad primijetim na retrovizoru pa da je kukom zaustavim..
eh ja...nedavno na kosevu..ja stao na semaforu, kad momak bum u mene odzada...al sreca ja vratio kuku na auto...i nista nisam opsovao :icon_smile: ..i samo produzio dalje, on sebi malo ostetio branik i tablicu..a nista nisam opsovao..nista..jesam poslije malo psovao sto mu ne uze bar 50-tak marki :icon_twisted:
 
Član
Oggy je napisao(la):
GTI 16V je napisao(la):
hehehehehheh...ima jedna teta uvijek u dugim rukavicama vozi i pribije se uz volan samo sto ne proleti kroz sajbu i uglavnom vozi nekih 30 km/h ....

da mi je da je nekad primijetim na retrovizoru pa da je kukom zaustavim..
eh ja...nedavno na kosevu..ja stao na semaforu, kad momak bum u mene odzada...al sreca ja vratio kuku na auto...i nista nisam opsovao :icon_smile: ..i samo produzio dalje, on sebi malo ostetio branik i tablicu..a nista nisam opsovao..nista..jesam poslije malo psovao sto mu ne uze bar 50-tak marki :icon_twisted:

Mogao si barem stogod i zaraditi
 
Član
Amm....rijetko kad....mislim da vise mene psuju kad mi se nigdje ne zuri....a to je vecinu mog vozanja.....
 
ma moras psovat:icon_mad:
ne daj boze da sam ja policajac,kako bi lupo kazne:icon_twisted:
cak i ocu svom ako pogrijesi
 
rijetko da psujem zbog tudje "greske", gotovo nikad...
Ali, ako nervozan sjednem za volan, onda psujem UVELIKO... bez obzira na sve...:ljut: :icon_biggrin:
 
Član
Od starog kad uzmem auto..Odvest sestru,odvest majku,u prodavaonicu i tako ta cuda obicno polude samnom jel mu skresem sve od tave do drzave il kad pada kisa a on proleti pored mene pa mi zaspe vode po sajbi u trenutku nista nevidim onda mu se spomenem rodica...A nelajem bas tolko na spore vozace kolko rupama bem sveca...Po mostaru po nekim ulicama tocak odvalis kad upadnes u rupu...I babama onim sto mi izlijecu poslje mise...Ko koza iza coska skoci jbte srce me pukne kad je vidim starija od magareta ona skoci..Otjeram je u 123123 pm...Mrzim budale po putu jednostavno receno...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top