Psujete li za vrijeme vožnje?

Psujete li za vrijeme vožnje?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Kratko i jasno,psujete li za vrijeme vožnje?

Meni nema ništa gore kad izleti neko ispred mene ko indijanac,ili kad skrene odjednom bez žmigavca..Da ne govorim kako me nervira kad neko vozi 30 km/h ispred mene a nemam ga gdje prestići..

Dakle,živčan sam,psujem ko kočijaš,blicam i trubim za volanom svakodnevno :D
 
Član
ponekad opsujem ponekad zasviram ponekad ga zamolim da stane na prosirenje ma svasta , jbg jaca sila :D
 
Član
U vecini slucajeva! Jedino kad nisam raspolozen onda samo sutim i slusam muziku i lagano vozim!
 
BHT Ovisnik
neam jos polozeno,al kad s nekim idem najvise mi ide na zivce kad stojim na raskrsnici i cekam da auto sto ide prema meni da prođe,i on ide nekih 30km/h polako razguzio i kad dođe do raskrsnice skrene,bez zmigavca,a vako mozemo proc 5x,najradije bih izaso iz auta i izudaro ga ko vola,tu se napsujem,il kad je neki sprovod-dzenaza nije vazno,red je pustiti povorku da prođe,normalno stanemo i oni iza podu svirat prestizat...samo se bojim kad polozim da ne popizdim tako,pa nekog ne izudaram:icon_twisted::icon_twisted::cool:
 
Član
ja mislim da meni psuju :lol:
al sto taksiste mrzim to je cudo nikad nisam ni jednog pustio nit cu to uradit
 
Član
psujem ali rjetko ali zato cesto koristim drugo sredstvo komunikacije ili ti ga srednji prst (oIo) to mi je navika veoma ruzna pogotovo ako je neko samnom u autu!!!
 
Član
ma isto ti ga dode kad mi svi pravimo iste greske u voznji mada sam protiv toga lako je biti seljak,papak......itd ž
ali je tesko na ovakvom vremenu biti covjek nadam se da neserem previse:lol:
 
Član
Schumi je napisao(la):
Kratko i jasno,psujete li za vrijeme vožnje?

Meni nema ništa gore kad izleti neko ispred mene ko indijanac,ili kad skrene odjednom bez žmigavca..Da ne govorim kako me nervira kad neko vozi 30 km/h ispred mene a nemam ga gdje prestići..

e to i mene živcira i još bi dodo pješake i bicikliste koji neće da idu krajem dosta sam puta jedva obilazio bicikliste idu po sred ceste i neću da se maknu,jednom sam moro stati jer je putem išlo nekolko žena i raširile se po putu nemoš ih obići i puknem po svireni a njima krivo kao što moraju ukraj e svašta ima,dodo bi matere koje vode malu djecu,ona ide krajem a djete do ceste i fali sekunda da joj se otme iz ruke nedobog da ti tako ode pod auto,i oni osnovici manji što idu pješke a naročito biciklima u školu su opasni jer oni ne gledaju idel auto i kolko im je blizu oni ako hoće preći ulicu prelaze ili se izbace biciklom na sred ceste,nekad se desi i da opsujem nekom šta a i nekad udarim po svireni :123:
 
Član
psujem an spore vozace, seljake i mrcine...pogotovo na one tipcine sto moraju ti se nabit na gepek prilikom lezeceg, ili preteci pa skrenut nakon 20m samo da pokaze da ima i on dobro auto, tj jace od mene :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top