Psujete li za vrijeme vožnje?

Psujete li za vrijeme vožnje?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
inace sam smiren, rijetko se iznerviram pa da psujem ili galamim..tako i u voznji, opusten sam, sta god da se desava iskuliram lagano uz muziku ili dobro drustvo u autu...ovo naravno nije uvijek ovako, ponekad i ja psujem i trubim, blicam..ali to bas mora biti nesto veliko
 
Član
auh zaboravih rec nista me nemoze iznervirat ko neki seljak po noci ili uvece kada padne mrak a ono seljak upalio duga svjetla pa ti blico ne blico ba boli njega a ti ovamo nevides bjele macke!!! To me iznervira strasno!!
 
Ma moras psovati, svi se mi nerviramo, no primjer necega sto me najvise nervira, u nas ti je skoro uradjen kruzni tok, i unatoc postavljenim znakovima mnogo debila i debilki ne zna proci kroz njega, lijepo vozis unutar kruznog i imas upaljen lijevi i onda mi neki indijanac/indijanka uleti ispred mene, oduzima mi prvenstvo i plus ono sto mi bas vadi zivce je da mi iz auta mase kao da sam ja ucinio prekrsaj, psujem kad mi se neko zalijepi na zadnji kraj i vozi na pola metra od mene, i to u uslovima kad kisa ili snijeg pada i zna da ako podjem naglo kociti nema ga nigdje (eto meni para :D) hahah.... Sve u svemu dosta sam zivcan...

Neko gore spomenu sporu voznju, i ja ne volim to na glavnim putevima, al' ono subotom navece prolazim kroz carsiju i puno treba jbg-a valja voziti 20-30 km/h da se snimi sta hehehhe....
 
Član
naravno da psujem,kad se mangupi vozaju sa upaljenim maglenkama koje veoma jebu oci i kada me pretekne i nakod 100metara skrene negdje,zbog kojih nekad moram kocit da se ogu ubacit ispred,ili kad idem seoskim cestama i kada se nece sklonit sa ceste,a ti sa strane struzes po nekom granju i skaces po rupama
 
mato19E je napisao(la):
naravno da psujem,kad se mangupi vozaju sa upaljenim maglenkama koje veoma jebu oci i kada me pretekne i nakod 100metara skrene negdje,zbog kojih nekad moram kocit da se ogu ubacit ispred,ili kad idem seoskim cestama i kada se nece sklonit sa ceste,a ti sa strane struzes po nekom granju i skaces po rupama

Uh vala i ovo je tesko provociranje, zato ja trznem idem direkt na osobu iz suprotnog smijera nek' se i on/ona makne, voze k'o da put njima pripada, i to glume oni koji voze auta stara 20+ godina i glume nesto, svako sa novijim autom se uvijek mice!!!
 

IGY

Član
psujem li ?
pa j..... sve po spisku kad mi se uvali bezobrazno ili cvili ispred mene i jedva se vuse
 
Član
arminnn je napisao(la):
ja mislim da meni psuju :lol:
al sto taksiste mrzim to je cudo nikad nisam ni jednog pustio nit cu to uradit

psujem i ja redovno veoma imam sirok repertoar psovki :lol:

ne kontam sta imas protiv taksista kao i svi vozaci ima ih svakakvih ali ne bi trebao globalizirati :icon_evil:
najgori su oni sto grobove vozaju pa izlijecu boli ih briga nemozes mu stete napravit svakako mu auto vec truhlo
 
Član
adohera je napisao(la):
psujem i ja redovno veoma imam sirok repertoar psovki :lol:

ne kontam sta imas protiv taksista kao i svi vozaci ima ih svakakvih ali ne bi trebao globalizirati :icon_evil:
najgori su oni sto grobove vozaju pa izlijecu boli ih briga nemozes mu stete napravit svakako mu auto vec truhlo

provozaj se malo po zenici iza taksista...ne znam jel svugdje tako,al kad lik vidi musteriju,odmah kocnica do poda,nekad bude i zmigavac,mora se priznat,al kad vec stane...najcesce,upale radi reda sve cetiri zmigavca...ako nisi gledao u njega moze lahko doci do udesa,a sto je najgore,ti si kriv uvijek...
btw,kako brzo staju,meni se cini da auto prije stane nego sto se upale stop svjetla:lol:
 
Član
edoze je napisao(la):
adohera je napisao(la):
psujem i ja redovno veoma imam sirok repertoar psovki :lol:

ne kontam sta imas protiv taksista kao i svi vozaci ima ih svakakvih ali ne bi trebao globalizirati :icon_evil:
najgori su oni sto grobove vozaju pa izlijecu boli ih briga nemozes mu stete napravit svakako mu auto vec truhlo

provozaj se malo po zenici iza taksista...ne znam jel svugdje tako,al kad lik vidi musteriju,odmah kocnica do poda,nekad bude i zmigavac,mora se priznat,al kad vec stane...najcesce,upale radi reda sve cetiri zmigavca...ako nisi gledao u njega moze lahko doci do udesa,a sto je najgore,ti si kriv uvijek...
btw,kako brzo staju,meni se cini da auto prije stane nego sto se upale stop svjetla:lol:
ja govorim za sarajevo,taksisti su vozaci kao i svi ostali samo sto ih ima najvise pa upadaju u oci. Uostalom nije lahko kruziti pogradu 2h da bi te neko zaustavio za voznju od 3 KM. Slazem se da ima kretena koji se uvaljuju cak i kolegi za te 3KM, ne daju znakove i divljacki voze ali kao sto rekoh nisu svi isti.
Ja licno kad vozim taksi auto puno sam susretljiviji, pustam ljude i pazljivije vozim nego kad vozam onako samo drugim autom...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top