Psujete li za vrijeme vožnje?

Psujete li za vrijeme vožnje?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Babe nisu problem, vec su krhke i meke, tako da nece ti ulubiti haubu niti slomit branik...samo ga drzi ispod 80, da se ne zastrapas sa krvlju ;) Tako ja radim, i jos mi je auto u komadu, samo mi ponekad oko necije zapne u mrezici maske hladnjaka :lol:
 
Član
Schumi je napisao(la):
Išao bi ti preko 80 da možeš... :D

:lol::lol:
sto mu spusti:lol:

mene najvise nerviraju rastimovani farovi,kad mi se lik zalijepi,a mene ubise svjetla...onda zadnje maglenke (imam 2 :D ),treca brzina i lagano crusing na ler-gasu :D to kad idem na selo,a znam cestu u milimetar,pa se iz svake krivine koja je prije pravca ispalim koliko god mogu,da me ne pokusa preci...i onda opet kruzam lagano kroz krivine:cool:
pod uticajem zadnjih maglenki,ljudi se obicno udalje na rastojanje cca 50m :D
ako u kojem slucaju pocne preticat,druga i gas...pa cemo na kraju pravca vidjet ko je brzi,ja sam bar u svojoj traci kad udjem u krivinu:D
 
Član
Cim upalim motor odmah krene psovka :lol: :lol: :lol: Salim se jedino kad mi neki idiot izleti.
 
Član
hehe,,,,

ja kad sam polagao bio na raskrsnici mi izleti zena stari ajjjjjojjj kad sam kreno bogarati hehe,,,instruktor ccc

a sega instruktor ,,, momak hajmo gradom ..ukljucimo muziku maglenke otvorimo prozor hehe

a na magistrali ...nije bilo auto koje nas je preteklo ..vecinom smo prestizali

ma psujem brate ...
 
Član
ma samo mu opsujem pola familije u hronoloskim redom i lijepo mu i kuturno kazem hajvan mrs s ceste...:icon_smile:
 
Član
UUUU najgore kada ide neko ispred mene kroz naseljeno mjesto 25-30 Km/h i ja ga obicem i mene drotovi zaustave sbog toga ja nikada na kolima nemam guma kako treba samo slajdram hehe
 
Član
ma sve im redo ..ebem .... jos sam sa motorom...al opet .....ima supa.. nece ni da te puste...cak ja skrecem sa glavne ceste i vidim naguzio se neki sa autom na mene ..i ja dajem zmigavac ..doso do pola druge strane ceste ..a lik mene prestize plus mi jebe mater .... pa da im sve zivo sjebe.s poredu :D
 
Član
Taaky je napisao(la):
ma sve im redo ..ebem .... jos sam sa motorom...al opet .....ima supa.. nece ni da te puste...cak ja skrecem sa glavne ceste i vidim naguzio se neki sa autom na mene ..i ja dajem zmigavac ..doso do pola druge strane ceste ..a lik mene prestize plus mi jebe mater .... pa da im sve zivo sjebe.s poredu :D

Uh onda se uzajamno častimo... meni motoristi najdraži :lol:
 
Član
http://www.youtube.com/watch?v=eopngP_hVQY&feature=related

laganini..
ne.. ne psujem.. miran sam vozac i nedam se iz svog mira izbaciti..
normalno ima situacija izbjegavanja, preticanja sporijeg itd.. no to mi nije razlog psovanja..
ionako slabo psujem..
 
ima svakakvih vozača, ali ovi što pale maglenjake i po danu i po noći
su najgori, ne znam kakav mu je merak u sred bijelog dana upaliti
maglenjake i polako se vozikat. na drugom mjestu što neko već spomenu
likovi koji na pola krivine daju žmig, a ti čekaš da skreneš i oni što uopšte
i ne koriste žmigavce. ali najjači su "vozači" koji kad vide da ga prestižeš
počnu ubrzavat, a nije im bitno je li tebi ide auto u susret ili sl.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top